FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13076 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by un1ted »

Kvota 1.1 da je bio neki prilog u kojem pljuje sd0?
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#13077 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _Reds_ »

Nekad treba pokrenuti sive moždane ćelije.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#13078 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Već od sljedećeg petka.
Jedna emisija, jedan autor, jedna epoha, jedna zemlja - 30 godina sa vama!

18. SEPTEMBAR 2020. | 18:45
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13079 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Image
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#13080 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by 90minut »

kako je njih uspio završiti
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#13081 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Entropio »

90minut wrote: 18/09/2020 13:27 kako je njih uspio završiti
Garant mu Fahro zavrsio. Fahro ce dobiti zauzvrat premium termine pred izbore.
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#13082 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sociolog »

Evo Djukanovic kod Senade rece branit cemo se svim sredstvima, kako ste se i vi branili 🙄😲😲
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#13083 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Pa naravno da ce se braniti..
Sta treba da rade?
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#13084 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by smjesko071 »

Entropio wrote: 18/09/2020 15:43
90minut wrote: 18/09/2020 13:27 kako je njih uspio završiti
Garant mu Fahro zavrsio. Fahro ce dobiti zauzvrat premium termine pred izbore.
Fahri ni cnn više ne može pomoći
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#13085 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sociolog »

bunk wrote: 18/09/2020 19:23 Pa naravno da ce se braniti..
Sta treba da rade?
Mislio je u kontekstu rata.
Spominjao je borbe u sumama, kao sto su se partizani borili.

Ne bjezi od rata 🙄😑🤔😲
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#13086 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

Sociolog wrote: 18/09/2020 19:29
bunk wrote: 18/09/2020 19:23 Pa naravno da ce se braniti..
Sta treba da rade?
Mislio je u kontekstu rata.
Spominjao je borbe u sumama, kao sto su se partizani borili.

Ne bjezi od rata 🙄😑🤔😲
Ma jok pustiće da ih Иринеј raspakuje kako on najbolje zna i umije.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#13087 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Sociolog wrote: 18/09/2020 19:29
bunk wrote: 18/09/2020 19:23 Pa naravno da ce se braniti..
Sta treba da rade?
Mislio je u kontekstu rata.
Spominjao je borbe u sumama, kao sto su se partizani borili.

Ne bjezi od rata 🙄😑🤔😲
ne znam sta je to cudno. koji predsjednik neke drzave nece to reci o svojoj drzavi?

ali malo u kontru, jer ne branim milu ni sekundu, dapache, nisam nesto bas pomno pratio desavanja u crnoj gori, mislim jesam malo, ali nije mi jasno zasto se abazi napada i naziva cetnikom?
fin realan i pametan momak, fino govori i povlaci paralelu. valja diktator koji sjedi 30 godina, a promjena ne valja, e tako je i kod nas jer se ljudi boje promjene, navikli su na gazanje pa onda ne vole da mijenjaju rutinu. jebo te chetalj i narcos milo senade, dobro mu sve abazi rece o strukturama koje su prije 30 godina i poceli klanje.

senad mi malo propo.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#13088 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sandzokan »

karanana wrote: 18/09/2020 21:47

ne znam sta je to cudno. koji predsjednik neke drzave nece to reci o svojoj drzavi?

ali malo u kontru, jer ne branim milu ni sekundu, dapache, nisam nesto bas pomno pratio desavanja u crnoj gori, mislim jesam malo, ali nije mi jasno zasto se abazi napada i naziva cetnikom?
fin realan i pametan momak, fino govori i povlaci paralelu. valja diktator koji sjedi 30 godina, a promjena ne valja, e tako je i kod nas jer se ljudi boje promjene, navikli su na gazanje pa onda ne vole da mijenjaju rutinu. jebo te chetalj i narcos milo senade, dobro mu sve abazi rece o strukturama koje su prije 30 godina i poceli klanje.

senad mi malo propo.
Ma nije Dritan četnik. On samo četnike dovodi na vlast i to zbog vidljivo ličnog animoziteta prema Đukanoviću ali i svoje prepotentnosti.

Na šta će to izaći ostaje da vidimo, ali vrlo je moguće da Dritan posluži samo kao prelazno rješenje dok DF toliko ne ojača da im Dritan više ne može postavljati nikakve ultimatume.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#13089 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Ako kupe par poslanika i puste ih Dritana niz vodu, ispast ce pravo glup.. a realno i to je opcija danas.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#13090 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Da to bi se moglo desiti. Vjerovatno i hoce ali respect da dritan to zna ali i dalje ne kalkulise sa onim u sta vjeruje a to je da je dosta 30 godina milove mafije
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#13091 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sociolog »

karanana wrote: 19/09/2020 02:23 Da to bi se moglo desiti. Vjerovatno i hoce ali respect da dritan to zna ali i dalje ne kalkulise sa onim u sta vjeruje a to je da je dosta 30 godina milove mafije
Izvinite na off

Karanana, valja li Monika Horvat, bila ovdje sarajevska studentica?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#13092 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Sociolog wrote: 19/09/2020 02:42
karanana wrote: 19/09/2020 02:23 Da to bi se moglo desiti. Vjerovatno i hoce ali respect da dritan to zna ali i dalje ne kalkulise sa onim u sta vjeruje a to je da je dosta 30 godina milove mafije
Izvinite na off

Karanana, valja li Monika Horvat, bila ovdje sarajevska studentica?
Koja je to? Guglo sam i dobio neke dvije jedna miss universe kanade a druga usla u zadrugu iz crikvenice. Ili je to ista monika?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13093 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

sandzokan wrote: 18/09/2020 23:34Ma nije Dritan četnik. On samo četnike dovodi na vlast i to zbog vidljivo ličnog animoziteta prema Đukanoviću ali i svoje prepotentnosti.

Na šta će to izaći ostaje da vidimo, ali vrlo je moguće da Dritan posluži samo kao prelazno rješenje dok DF toliko ne ojača da im Dritan više ne može postavljati nikakve ultimatume.
Cijela njegova politicka karijera je izgradjena na anti-DPS politici. Svi clanovi i simpatizeri njegove stranke su anti-DPS. Ulazak u vlast sa DPS jednostavno nije bila opcija. Sve da je on htio clanstvo i simpatizeri ne bi pristali. Stranka bi se raspala a on kao pojedinac bi bio Milova ikebana. Bio bi politicki mrtvac.

...

Ulazak sa pro-srpskim strankama je veoma rizican. To je i njemu savršeno jasno. Otvoreno priznaje da postoji rizik. Ali kako rece: svaki izlazak na ulicu je rizik, moze vas auto udariti ili neko napasti, pa zbog toga ne trebate izabrati vjeciti ostanak u kuci. Zivot je rizik.

...

Dritan se nada da ce do narednih izbora ojacati, mozda na 15 ili 20%, da ce biti jos jaci, da se bez njega opet nece moci praviti vlast.

Situacija je godinama takva. Crnogorci i manjine imaju 40-45%, pro-Srbi 40-45%. Tih 10-15-20% popunjavaju gradjanske stranke. Dritan moze u narednoj deceniju biti nezaobilazan faktor. I on na to racuna.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#13094 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dulekrele »

Fin momak ali naivan ko madarska sobarica. Nadam se da ga ta naivnost nece lupiti ubrzo po glavi.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13095 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

dulekrele wrote: 19/09/2020 10:26 Fin momak ali naivan ko madarska sobarica. Nadam se da ga ta naivnost nece lupiti ubrzo po glavi.
Nije on nimalo naivan, poznaje situaciju 10 puta bolje od nas.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#13096 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Baš me interesuje kako će ovo završiti jer Dritana neko očito gura čim je ovako odlučan. Ne vjerujem mu da sve ovo radi za crnogorski narod i iz nekakve ideje jer i sam priznaje rizike i da jeste avantura ovo u šta je ušao i da navodno i svoj život rizikuje od dva klana. Nema zakona koji može uništiti plemenski klan. Senad je uspio iz nekoliko pokušaja da izvuče to priznanje od njega. Mutan igrač što mu je Senad na kraju priznao.
jagugu
Posts: 1225
Joined: 28/07/2018 16:02

#13097 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jagugu »

Image
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#13098 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Djikan obucen da pomogne cetnicima doc na vlast.
Ni vise ni manje.
Obicni sarlatan kojeg ce odyebati cim pohvataju konce.
Dalabu epskih proporcija...
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#13099 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nosara »

bunk wrote: 19/09/2020 14:18 Djikan obucen da pomogne cetnicima doc na vlast.
Ni vise ni manje.
Obicni sarlatan kojeg ce odyebati cim pohvataju konce.
Dalabu epskih proporcija...
Reci ti njemu... :D
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#13100 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sandzokan »

Kikibombona wrote: 19/09/2020 08:59

Cijela njegova politicka karijera je izgradjena na anti-DPS politici. Svi clanovi i simpatizeri njegove stranke su anti-DPS. Ulazak u vlast sa DPS jednostavno nije bila opcija. Sve da je on htio clanstvo i simpatizeri ne bi pristali. Stranka bi se raspala a on kao pojedinac bi bio Milova ikebana. Bio bi politicki mrtvac.

...

Ulazak sa pro-srpskim strankama je veoma rizican. To je i njemu savršeno jasno. Otvoreno priznaje da postoji rizik. Ali kako rece: svaki izlazak na ulicu je rizik, moze vas auto udariti ili neko napasti, pa zbog toga ne trebate izabrati vjeciti ostanak u kuci. Zivot je rizik.

...

Dritan se nada da ce do narednih izbora ojacati, mozda na 15 ili 20%, da ce biti jos jaci, da se bez njega opet nece moci praviti vlast.

Situacija je godinama takva. Crnogorci i manjine imaju 40-45%, pro-Srbi 40-45%. Tih 10-15-20% popunjavaju gradjanske stranke. Dritan moze u narednoj deceniju biti nezaobilazan faktor. I on na to racuna.
Izbor mu jeste bio za kurac. Ukoliko izbjegne sudbinu DF-ove korisne budale vrijedi mu skinuti kapu ali bojim se da je zajahao konja kojeg ne može ukrotiti.

Gledao sam par intervjua s njim i čini mi se da je jak karakter, vjeruje zaista u ono što priča i ideale koje slijedi neće izdati, ali postoji mogućnost da zbog svoje prepotentnosti ne shvata dovoljno ozbiljno u kakav haos CG mogu uvući durmitorski četnici. Njegov komentar na incidente u Pljevljima "..da se vlast u CG ne može promijeniti uz fanfare..." može biti neki dokaz da on potcjenjuje šta se sve moglo izroditi iz tih incidenata i koliko je malo potrebno da se usijaju međuetničke tenzije.
Locked