FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#13076 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kvota 1.1 da je bio neki prilog u kojem pljuje sd0?
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#13077 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nekad treba pokrenuti sive moždane ćelije.
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#13078 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Već od sljedećeg petka.
Jedna emisija, jedan autor, jedna epoha, jedna zemlja - 30 godina sa vama!
18. SEPTEMBAR 2020. | 18:45
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#13080 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
kako je njih uspio završiti
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
-
Sociolog
- Posts: 5763
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#13082 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Evo Djukanovic kod Senade rece branit cemo se svim sredstvima, kako ste se i vi branili 


- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#13083 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa naravno da ce se braniti..
Sta treba da rade?
Sta treba da rade?
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
-
Sociolog
- Posts: 5763
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
- BarbaDue
- Posts: 65065
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13087 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ne znam sta je to cudno. koji predsjednik neke drzave nece to reci o svojoj drzavi?
ali malo u kontru, jer ne branim milu ni sekundu, dapache, nisam nesto bas pomno pratio desavanja u crnoj gori, mislim jesam malo, ali nije mi jasno zasto se abazi napada i naziva cetnikom?
fin realan i pametan momak, fino govori i povlaci paralelu. valja diktator koji sjedi 30 godina, a promjena ne valja, e tako je i kod nas jer se ljudi boje promjene, navikli su na gazanje pa onda ne vole da mijenjaju rutinu. jebo te chetalj i narcos milo senade, dobro mu sve abazi rece o strukturama koje su prije 30 godina i poceli klanje.
senad mi malo propo.
-
sandzokan
- Posts: 1137
- Joined: 23/10/2014 19:21
- Location: ul. Jovana Divjaka
#13088 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma nije Dritan četnik. On samo četnike dovodi na vlast i to zbog vidljivo ličnog animoziteta prema Đukanoviću ali i svoje prepotentnosti.karanana wrote: ↑18/09/2020 21:47
ne znam sta je to cudno. koji predsjednik neke drzave nece to reci o svojoj drzavi?
ali malo u kontru, jer ne branim milu ni sekundu, dapache, nisam nesto bas pomno pratio desavanja u crnoj gori, mislim jesam malo, ali nije mi jasno zasto se abazi napada i naziva cetnikom?
fin realan i pametan momak, fino govori i povlaci paralelu. valja diktator koji sjedi 30 godina, a promjena ne valja, e tako je i kod nas jer se ljudi boje promjene, navikli su na gazanje pa onda ne vole da mijenjaju rutinu. jebo te chetalj i narcos milo senade, dobro mu sve abazi rece o strukturama koje su prije 30 godina i poceli klanje.
senad mi malo propo.
Na šta će to izaći ostaje da vidimo, ali vrlo je moguće da Dritan posluži samo kao prelazno rješenje dok DF toliko ne ojača da im Dritan više ne može postavljati nikakve ultimatume.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#13089 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ako kupe par poslanika i puste ih Dritana niz vodu, ispast ce pravo glup.. a realno i to je opcija danas.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13090 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da to bi se moglo desiti. Vjerovatno i hoce ali respect da dritan to zna ali i dalje ne kalkulise sa onim u sta vjeruje a to je da je dosta 30 godina milove mafije
-
Sociolog
- Posts: 5763
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13092 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#13093 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Cijela njegova politicka karijera je izgradjena na anti-DPS politici. Svi clanovi i simpatizeri njegove stranke su anti-DPS. Ulazak u vlast sa DPS jednostavno nije bila opcija. Sve da je on htio clanstvo i simpatizeri ne bi pristali. Stranka bi se raspala a on kao pojedinac bi bio Milova ikebana. Bio bi politicki mrtvac.sandzokan wrote: ↑18/09/2020 23:34Ma nije Dritan četnik. On samo četnike dovodi na vlast i to zbog vidljivo ličnog animoziteta prema Đukanoviću ali i svoje prepotentnosti.
Na šta će to izaći ostaje da vidimo, ali vrlo je moguće da Dritan posluži samo kao prelazno rješenje dok DF toliko ne ojača da im Dritan više ne može postavljati nikakve ultimatume.
...
Ulazak sa pro-srpskim strankama je veoma rizican. To je i njemu savršeno jasno. Otvoreno priznaje da postoji rizik. Ali kako rece: svaki izlazak na ulicu je rizik, moze vas auto udariti ili neko napasti, pa zbog toga ne trebate izabrati vjeciti ostanak u kuci. Zivot je rizik.
...
Dritan se nada da ce do narednih izbora ojacati, mozda na 15 ili 20%, da ce biti jos jaci, da se bez njega opet nece moci praviti vlast.
Situacija je godinama takva. Crnogorci i manjine imaju 40-45%, pro-Srbi 40-45%. Tih 10-15-20% popunjavaju gradjanske stranke. Dritan moze u narednoj deceniju biti nezaobilazan faktor. I on na to racuna.
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#13094 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Fin momak ali naivan ko madarska sobarica. Nadam se da ga ta naivnost nece lupiti ubrzo po glavi.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#13096 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Baš me interesuje kako će ovo završiti jer Dritana neko očito gura čim je ovako odlučan. Ne vjerujem mu da sve ovo radi za crnogorski narod i iz nekakve ideje jer i sam priznaje rizike i da jeste avantura ovo u šta je ušao i da navodno i svoj život rizikuje od dva klana. Nema zakona koji može uništiti plemenski klan. Senad je uspio iz nekoliko pokušaja da izvuče to priznanje od njega. Mutan igrač što mu je Senad na kraju priznao.
-
jagugu
- Posts: 1225
- Joined: 28/07/2018 16:02
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#13098 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Djikan obucen da pomogne cetnicima doc na vlast.
Ni vise ni manje.
Obicni sarlatan kojeg ce odyebati cim pohvataju konce.
Dalabu epskih proporcija...
Ni vise ni manje.
Obicni sarlatan kojeg ce odyebati cim pohvataju konce.
Dalabu epskih proporcija...
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
-
sandzokan
- Posts: 1137
- Joined: 23/10/2014 19:21
- Location: ul. Jovana Divjaka
#13100 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Izbor mu jeste bio za kurac. Ukoliko izbjegne sudbinu DF-ove korisne budale vrijedi mu skinuti kapu ali bojim se da je zajahao konja kojeg ne može ukrotiti.Kikibombona wrote: ↑19/09/2020 08:59
Cijela njegova politicka karijera je izgradjena na anti-DPS politici. Svi clanovi i simpatizeri njegove stranke su anti-DPS. Ulazak u vlast sa DPS jednostavno nije bila opcija. Sve da je on htio clanstvo i simpatizeri ne bi pristali. Stranka bi se raspala a on kao pojedinac bi bio Milova ikebana. Bio bi politicki mrtvac.
...
Ulazak sa pro-srpskim strankama je veoma rizican. To je i njemu savršeno jasno. Otvoreno priznaje da postoji rizik. Ali kako rece: svaki izlazak na ulicu je rizik, moze vas auto udariti ili neko napasti, pa zbog toga ne trebate izabrati vjeciti ostanak u kuci. Zivot je rizik.
...
Dritan se nada da ce do narednih izbora ojacati, mozda na 15 ili 20%, da ce biti jos jaci, da se bez njega opet nece moci praviti vlast.
Situacija je godinama takva. Crnogorci i manjine imaju 40-45%, pro-Srbi 40-45%. Tih 10-15-20% popunjavaju gradjanske stranke. Dritan moze u narednoj deceniju biti nezaobilazan faktor. I on na to racuna.
Gledao sam par intervjua s njim i čini mi se da je jak karakter, vjeruje zaista u ono što priča i ideale koje slijedi neće izdati, ali postoji mogućnost da zbog svoje prepotentnosti ne shvata dovoljno ozbiljno u kakav haos CG mogu uvući durmitorski četnici. Njegov komentar na incidente u Pljevljima "..da se vlast u CG ne može promijeniti uz fanfare..." može biti neki dokaz da on potcjenjuje šta se sve moglo izroditi iz tih incidenata i koliko je malo potrebno da se usijaju međuetničke tenzije.


