Tomahawk11 wrote: ↑27/08/2020 11:22
Naš prvak će biti nositelj prilikom žrijeba pa potencijalno može imati lakše protivnike, ali isto tako može izvući i Astanu, koja je daleko najteže i najzvučnije ime među nenositeljima.
Preostalih devet klubova su Dundalk, Slovan iz Bratislave, Dinamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield iz Belfasta, Budućnost iz Podgorice, Flora iz Tallinna i Riga.
jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...
nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.
u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).