ma jok pricat cemo sa tobom ako podrzavas ovakvo javno kmecanje
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14801 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#14802 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
var sa zakasnjenjem
aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
aj ba nemojte kukat da ste bili bolji zabili bi im jos koji gol nebi se na ovaj vadili.....
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14804 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sabrina radi ono sto je njen.posao i ovaj nastup je odlican performans i imace sigurno odjeka. Zapravo vec ima. Naravno, shvatam da je bitnije po klub piskaranje nekih anonimnih bubuljicara
Last edited by omega369 on 27/08/2020 00:07, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14805 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ajde znalac objasni mi kojeg odjeka ko da je prva koja kmeci ovako javno, daj bolan ne brukaj se ispo si od mrtvih bjelorusa to ce biti jedini odjek koga boli qrac sta prica ova bezmozguša
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14806 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
A to nismo bili bolji?
I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14807 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Opet ponavljam, shvatam da ovaj ne konta
-
F&N
- Posts: 5278
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14808 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mislim cak i penal onaj da je bio ali hajde... vratice se aBdLogovan wrote: ↑27/08/2020 00:08A to nismo bili bolji?Ne pobijedi uvijek onaj ko je bio bolji.
I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#14809 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....Logovan wrote: ↑27/08/2020 00:08A to nismo bili bolji?Ne pobijedi uvijek onaj ko je bio bolji.
I niko se ne vadi na poništeni gol, nego je činjenica da smo puno oštećeni. Kod rezultata 2:1, poništiti ti čist gol za izjednačenje, a još smo tada konstantno napadali, bili u snazi, itd. Poništenje nas je poremetilo. Prvo greška Hodžića pa sudija.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14810 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma.hajde. e dobro si...
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14811 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Eee lagano je reći "napusti teren", to je možda lako u našoj ligi, a Boga mi u Europi nije nikako...i agree wrote: ↑27/08/2020 00:14 pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....
Ne rješava se kukanjem, ali kukanje je neizbježno nakon onakve greške. Pa Ahmetović bio metar iza linije ofsajda. Znači ni blizu nije bio. Cirkus.
I lagano je nama reći nemoj kukati, nemoj se žaliti, stavi se u poziciju onih koji su u loži na stadionu, koji ulažu pare i trud da se napravi uspjeh. Nije se baš lako kontrolisati u onakvim situacijama.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#14812 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Da fakat... da smo pobijedili 8:2 ponisteni gol ne bi ni primjetili....
Cinjenica je da je bilo greski u igri, fula u postavki i izmjenama, ali je cinjenica da smo i lored toga morali biti debelo pokradeni od sudija da bismo ispali. Pri tome ne mislim samo na ofsajd
Cinjenica je da je bilo greski u igri, fula u postavki i izmjenama, ali je cinjenica da smo i lored toga morali biti debelo pokradeni od sudija da bismo ispali. Pri tome ne mislim samo na ofsajd
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#14813 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
a kad smo imali efekta od kukanja na sudije?sto nekad ne probat drugacijom metodom bez obzira na posljedice ako znas da dokazivanjem pravde poslje izgubljene utakmice nema efekta?Logovan wrote: ↑27/08/2020 00:19Eee lagano je reći "napusti teren", to je možda lako u našoj ligi, a Boga mi u Europi nije nikako...i agree wrote: ↑27/08/2020 00:14 pa jebiga to se ne rjesava kukanjem poslje utakmice ili im zabijes jos koji gol ako si bolji ili ako vidis da te svjesno sudija jebe napustis teren,vise ce to imati odjeka nego pustanje klipa,ja ti garantujem da im je sarajevo uvalilo jos dva tri komada niko se nebi ni osvrto na ponisten gol....![]()
Ne rješava se kukanjem, ali kukanje je neizbježno nakon onakve greške. Pa Ahmetović bio metar iza linije ofsajda. Znači ni blizu nije bio. Cirkus. I lagano je nama reći nemoj kukati, nemoj se žaliti, stavi se u poziciju onih koji su u loži na stadionu, koji ulažu pare i trud da se napravi uspjeh.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14814 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne znam na koju situaciju misliš, bile su dvije.
Ne bih rekao da je penal.
https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... kom/198049
Ovo je već više sumnjivo.
https://sport1.oslobodjenje.ba/evropska ... ama/198061
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14815 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nemaš efekta, ali to je tako kada si pokraden, tražiš i boriš se za svoj klub. Ne bi bilo efekta ni sa napuštanjem terena. Samo bi dobio kontra efekat.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14816 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma nema od ovoga nista, eventualno ove debile da ne delegiraju više. Ako nista lijepo priča engleski i bitno je da imas osobe u klubu koje ovako govore EJ. Opet, ako je joj je EJ jedina kvalifikacija, nije dobro. Mada su sad u trendu zenske direktorice. Meni ne smeta.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14817 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Iole neozbiljan imidz kluba pravis ako ovako places nakon utakmice
Jarane ima procedura zali se i cao, ali rezultat ostaje isti i vozdra
Irci su ispali is baraza jer je rukom lik igrao, pogodi sta? Francuzi su otisli na SP
Garcia ga nije zabio Celziju u polufinalu, pogodi sta? Liverpool je prosao dalje
Tako je poletila i protiv Sirokog pa otvorila klub tuzbi koju je navijac morao da vadi
Bjezi ba
Pokusali, pokazali borbu, nije proslo jebi ga ide zivot dalje
Posalji zalbu, taj ce dobiti neku kaznicu ali i dalje ostaje 2-1
Znaci ne postoji APSOLUTNO niti jedan scenarij gdje se rezultat mijenja, tako da je sve ostalo pisanje u vjetar, plakanje na kameri “nije bio ofsajd” je na nivou forumasa a ne direktorice najveceg kluba u drzavi
Jarane ima procedura zali se i cao, ali rezultat ostaje isti i vozdra
Irci su ispali is baraza jer je rukom lik igrao, pogodi sta? Francuzi su otisli na SP
Garcia ga nije zabio Celziju u polufinalu, pogodi sta? Liverpool je prosao dalje
Tako je poletila i protiv Sirokog pa otvorila klub tuzbi koju je navijac morao da vadi
Bjezi ba
Pokusali, pokazali borbu, nije proslo jebi ga ide zivot dalje
Posalji zalbu, taj ce dobiti neku kaznicu ali i dalje ostaje 2-1
Znaci ne postoji APSOLUTNO niti jedan scenarij gdje se rezultat mijenja, tako da je sve ostalo pisanje u vjetar, plakanje na kameri “nije bio ofsajd” je na nivou forumasa a ne direktorice najveceg kluba u drzavi
- sime_cipol
- Posts: 23404
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14818 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Prvo cestitke.
Drugo, nece ovo imati nikakvog odjeka. Niste ni prvi ni zadnji koji su ispali zbog sudija.
Puno srece u EL
Drugo, nece ovo imati nikakvog odjeka. Niste ni prvi ni zadnji koji su ispali zbog sudija.
Puno srece u EL
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14819 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Svi sad pričaju o tom jednom golu koji ne bi donio pobjedu, bi mozda prevagu. Sumnjam da bi zavrsila pobjedom. Otisli bi u prodezetke, vjerovatno i penale. Dzaba sve, ostaje zal, moglo se više,jbg.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14820 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Uzmi Ahmetovica stavi na gol a Tatara na stopera i oni ce biti karinasi.Salcin i Hodzic su najmanje krivi,niko nije kriv sto je nasim trenerima pozicija beka i krila jedno te isto.Svi mogu sve da igraju.Sta mislis da Messija neko stavi na lijevog beka.Gerro wrote: ↑26/08/2020 23:27 I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :
1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14821 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Gomila klubova koje možemo izbaciti.
Još uvijek se ne zna ni ko će igrati u drugom kolu Evropske lige, a deset pobjednika iz tih mečeva biće nenosioci i mogući protivnici FK Sarajevo u trećem kolu.
Trenutno 20 timova čeka izvlačenje za drugo kolo kvalifikacija za Evropsku ligu i to su sve mogući protivnici Sarajeva, a to su: Astana, Dundalk, Slovan Bratislava, DInamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield, Budućnost Podgorica, Flora, Riga, Connah's Quay Nomads, Europa, Ararat- Armenia, KuPS, KR, Sileks, Floriana, Drita, Inter Clube i Tre Fiori.
Izvlačenje za drugi krug kvalifikacija je 31. avgusta, dan prije u odnosu na treći krug.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#14822 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
I sama činjenica da se ta praksa GODINAMA ne mijenja BEZ OBZIRA NA TRENERA, mnogo govoriDinostula wrote: ↑27/08/2020 00:39Uzmi Ahmetovica stavi na gol a Tatara na stopera i oni ce biti karinasi.Salcin i Hodzic su najmanje krivi,niko nije kriv sto je nasim trenerima pozicija beka i krila jedno te isto.Svi mogu sve da igraju.Sta mislis da Messija neko stavi na lijevog beka.Gerro wrote: ↑26/08/2020 23:27 I sad ce se u fokus staviti sudijska greska koja se mogla desiti i na drugoj strani i niko nece pricati o :
1. očajnim bekovima. Obojica su karinaši mrtvi
2. Završni pas Amara Rahmanovica i making decision katastrofalan, da ne pricam da mu je inteligencija ponekad i u minusu
3. Mentalitet. Jednom luzeri i mentalni patuljci, uvijek luzeri i mentalni patuljci
4. Prevara od trenera, kosti mu yebem![]()
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14823 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma kakav Hodzic i krilo.... nit' je kad prosao koga 1/1, nit' je kad centrirao....
Dva kluba voljom zrijeba idu valjda direktno u Play Off.... mozda Sabrina zato kuka?
Dva kluba voljom zrijeba idu valjda direktno u Play Off.... mozda Sabrina zato kuka?
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#14824 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Naše seoske ekipe ne trebaju ni da igraju Europu.
Samo mi je žao Sabrinice. Jadna ona. Nasikirala se. Ostala bez miliona.
Samo mi je žao Sabrinice. Jadna ona. Nasikirala se. Ostala bez miliona.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14825 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Istina je da nismo najbolje odigrali, pogotovo kod primljenih golova kriminal smo ispali.
Šteta, ovi su bili zicer za proći. Mislim jbg, jes nas debelo oštetio, ali opet igraj, zabij još jedan, pa kad uđe voda u uši, dotuci ih.
Šteta, ovi su bili zicer za proći. Mislim jbg, jes nas debelo oštetio, ali opet igraj, zabij još jedan, pa kad uđe voda u uši, dotuci ih.
