FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#12826 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by apsidejzi »

Pa dobro sad, da ima Putka na klixu ima. I to u pozitivnom svjetlu. Evo jedna svjeza, danasnja: https://www.klix.ba/vijesti/svijet/vlad ... /200705054

Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat :D A on tako fin. Cak je i klix odabrao da nesto fino o njemu napise. Cmokic.
User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#12827 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajlac »

apsidejzi wrote: 05/07/2020 17:53 Pa dobro sad, da ima Putka na klixu ima. I to u pozitivnom svjetlu. Evo jedna svjeza, danasnja: https://www.klix.ba/vijesti/svijet/vlad ... /200705054

Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat :D A on tako fin. Cak je i klix odabrao da nesto fino o njemu napise. Cmokic.
Mah, kol'ko imaju kobajagi pozitivnih, toliko imaju i jasno negativnih clanaka - evo ti najfriskijih nekoliko:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/respira ... /200625132

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/ceti ... /200526035

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/amer ... /200521166

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/mnog ... /200508009

klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...

Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
Last edited by Hajlac on 05/07/2020 18:05, edited 2 times in total.
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#12828 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sinuhe »

Avdo je Komsin novinar. Komso nastupa kao americki covjek ili je on to sebi tako objasnio misleci da ce neko to u Ambasadi registrovati iako su ga provalili jos prije deset godina sto je i wikileaks objavio. Ista sizofrena prica kao o Zukorlicu.
User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#12829 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajlac »

Da dodam vizavi Avde, a bogami i Hadzifejzovica:

1. Afera Asim

Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) je li i čiji je Efendić "igrač" i koji su mu motivi bili da objavi onaj snimak :!:

POENTA je u dokazima o namještanju izbora za Gradonačelnika glavnog grada DRŽAVE, o kriminalnoj zloupotrebi jedne od ključnih i potencijalno vrlo moćnih institucija - (resursa) obavještajne službe U STRANAČKE i para-obavještajne svrhe razračunavanja s političkim (unutar)stranačkim protivnicima i za UCJENE kroz isto tako kriminalnu zloupotrebu službenih informacija, kao i širenje laži pod krinkom "kredibilnih" informacija o "petokolonašima" (Čudićka je beogradski igrac - glasaj ti za našeg Skaku) itd.

2. Afera Registratori/Ventilatori

Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) za Miličevićku, Zolaka i Pehara i teorije zavjere kako to, eto, HDZ udara na SDA-ovce "na braniku otadžbine" i čiji su tužitelji (a ono Bošnjaci) :-) (isto Avdina šuplja)

POENTA je u dokazima o kriminalnom i DILETANTNSKOM odabiru sto "dobavljača" sto samog proizvođača i modela Karburatora (Šef ureda Premijera Federacije BiH pravnik Ganibegović surfajući po internetu, uz Fadilovo telefonsko savjetovanje sa, pazi sad, Dekanom STOMATOLOŠKOG fakulteta :lol: , došao do ODABIRA Modulatora koje je onda REDA RADI emailom proslijedio Zavodu, ali vrlo indikativno - izostavivši upravo na kraju nabavljene, puno jeftinije, - ACM812A, i logično puno gore od proslijeđenih Zavodu na razmatranje.
POENTA je u jaranskom zzzzdogovaranju sa tajkunom crnog trzišta oružja, "advokatom" Kolićem MUTNIH posrednika u realizovanju transakcije/kupovine, preko svjetskog PERAČA PRLJAVOG NOVCA - Kipra itd.
POENTA je u diletantskom Fadilu, koji nije deset miliona iz svog džepa PROĆERDAO za najjeftinije smeće bez garancije, zagarantovanog servisa, atestiranja, BANKARSKE GARANCIJE itd.

Hadzifejzović i dovodi svako malo Avdu upravo zato što je i on sam sklon zavjeraštvu, tim razbijanjem glave INTRIGAMA i 'dimnim bombama' tipa "ko je čiji" i kvazi-razlozima zašto je neko nesto raskrinkao, reagovao, pokrenuo bla bla

Eto, jebo kriminal - to Čovke udara na Baketa - ništa posebno narode, samo političke igre...

Psi laju a karavani prolaze.


Nema nama selameta dok se ne okanimo svođenja svega na 'intrige na dvoru' i dok umjesto toga ne počnemo za svaku aferu praviti konstantan pritisak i na inspektora i na tužitelja i na policiju i na sudiju i sudsko vijeće i na famozni VSTV itd.
A iznad svega - na svakog političara koji, poput nedavno Baketa i cijele SDA armije, krene srati i kokodakati o "udaru na patriote" čim se dirne u njihov krak bh mafije.

To će se dogoditi - nikad, jer je većina i samog naroda korumpirana tj. sa što manjim što većim 'orasima u džepu' pa im baš i ne paše odgovaranje za svako nezakonito i nemoralno/koruptivno ponašanje. počevši od saobraćajne (ne)kulture i standardnog rondanja kad treba priznati krivicu i platiti kaznu...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12830 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

Hajlac wrote: 05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...

Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12831 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Nije Klix los, mada bi nekad jace mogli udariti.

Meni je Index jedini pravi medij na Balkanu.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#12832 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by belfy »

meni je ovaj forum jos uvijek najbolji medij na Balkanu...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12833 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

apsidejzi wrote: 05/07/2020 17:53 Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat :D
Ide itekako, ali iz Azije.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3714
Joined: 14/01/2019 04:56

#12834 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

JThomas wrote: 05/07/2020 20:30
Hajlac wrote: 05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...

Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.
Kakav je da je, iako i mene cesto nervira, bilo bi puno gore da i takvog Klix-a nema. Mislim da su jedni od rijetkih koji CIN-ova ozbiljna istrazivanja o korupciji u BiH prenesu. Dzaba to CIN-u kad njega mali broj ljudi prati, iako je FB i tu podigao citanost, ako ne dodje na Klix gdje je daleko najveca posjecenost u BiH, domet je puno kraci.
Face tv sve radi iz vlastite poslovne perspektive i meni je fenomen kako se odrzavaju na sceni samo s jednom emisijom koja ide dva dana. Daj Boze da dozivi otvaranje tunela Prenj. :-)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#12835 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tesla Edison »

Porodice Foht wrote: 06/07/2020 10:41
JThomas wrote: 05/07/2020 20:30
Hajlac wrote: 05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...

Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.
Kakav je da je, iako i mene cesto nervira, bilo bi puno gore da i takvog Klix-a nema. Mislim da su jedni od rijetkih koji CIN-ova ozbiljna istrazivanja o korupciji u BiH prenesu. Dzaba to CIN-u kad njega mali broj ljudi prati, iako je FB i tu podigao citanost, ako ne dodje na Klix gdje je daleko najveca posjecenost u BiH, domet je puno kraci.
Face tv sve radi iz vlastite poslovne perspektive i meni je fenomen kako se odrzavaju na sceni samo s jednom emisijom koja ide dva dana. Daj Boze da dozivi otvaranje tunela Prenj. :-)
Pa Face-u predviđaju kraj od 2013. godine a on sve jači i jači.
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#12836 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saabsa »

breuer wrote: 05/07/2020 15:45 dosta raja sere kad je riječ o Seki
Da su upućeniji srali bi još više...
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#12837 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

samo i znamo srat
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#12838 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saabsa »

breuer wrote: 06/07/2020 11:35 samo i znamo srat
Koliko "heroina" sere po nama i našoj djeci ne vraćamo joj ni 1%...
User avatar
Haris033
Posts: 5095
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#12839 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris033 »

belfy wrote: 05/07/2020 23:39 meni je ovaj forum jos uvijek najbolji medij na Balkanu...
Forum najbolji, portal najlošiji :izet:
User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#12840 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajlac »

Kad smo vec kod tog (ne)objavljivanja odredjenih clanaka, meni je intrigantnije zasto klix, a ni faktor, nap itd. nisu objavili ovako bitnu vijest o zapljeni OSAMDESET KILOGRAMA DROGE kod bivseg uposlenika OSA-e i pratioca bivseg glavnog drzavnog tuzioca Salihovica u Francuskoj:

Mirsad Memić / Francuska: Bivši pratilac Gorana Salihovića uhapšen s drogom!

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... gom/382204

:roll:

Ne upratih, da li je FACE TV objavila ovu bombasticnu vijest?

---------------

Ovo sto je Zurnal jos 2016-e pisao je ocito istina(gle ironije - autor clanka Avdo Avdic :lol: ):

OPSTRUKCIJE U PREDMETU BOBAR BANKA: Tužilac Salihović povezan sa ubicama i narko dilerima

https://zurnal.info/novost/19952/tuzila ... o-dilerima
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12841 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

avdo ima vrlo dobre veze i informacije, nemojte u to sumnjati, to apsolutno nije sporno. ali kalkuliše sa njima, pravi dilove, ucjenjuje i tako to. i on i oni koji mu ih daju.
User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#12842 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajlac »

Pravi primjerak režimskog/povlastenog novinara, smutljivca...
Ali i takav, stoput je bolji od raznih "novinara" iz avaza, faktora itd. !
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#12843 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

pa to i nisu novinari
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#12844 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tesla Edison »

saabsa wrote: 06/07/2020 12:22
breuer wrote: 06/07/2020 11:35 samo i znamo srat
Koliko "heroina" sere po nama i našoj djeci ne vraćamo joj ni 1%...
:shock:

To počela i sa žutim trgovati?
Sociolog
Posts: 5764
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#12845 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sociolog »

Ma Avdo je proSDA novinar po meni
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#12846 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tesla Edison »

Koja stranka je sada vlasnik Žurnala?
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#12847 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kejn »

Izgleda je fkt. Klix ruski portal. Na članku o Đukanoviću su jedino otključali komentare :lol:
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#12848 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

Ljubiša Ristić dan uoči 11. 07. kod Senada, zanimljivo...
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#12849 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

leleeee.... kad ljuuuubisa odrzi besjedu. njem zivot nije interesantan posto sve zna a misterijozno je kako je taki pametolog mogu unic u stranku ruskog akademika mire markovic :shock: ako je ljuuuubisa tolko pametan onda je predsjednica jos pametnija a to naprosto nemere bit :? haj sto je zdravkan colic uniso, on je pjevac al ljuuuubisa pametolog .... nemi jasno
cak je i sence osto zatecen i brez komentara sto granici sa nevjerovatnim :run:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12850 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Jel ovo nema pauze?
Ljetnje mislim.
Haj neka,koliko god mi iso na zivce opet mazohisticki gledam. Nemam pojma,trebo je biti nas bard novinarstva ala Goran Milic.
Locked