FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#12801 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by thekupus »

https://www.youtube.com/watch?v=8DFsOu6IJq4
Šta je ovo rekao na 18:20 između "da bi sada" i "plakao"?

Baš ga neki prenosi udaraju. U razgovoru sa Brankom baš prostački izvali nešto kao "seri đe hoćeš".
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12802 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

thekupus wrote: 04/07/2020 22:11 https://www.youtube.com/watch?v=8DFsOu6IJq4
Šta je ovo rekao na 18:20 između "da bi sada" i "plakao"?

Baš ga neki prenosi udaraju. U razgovoru sa Brankom baš prostački izvali nešto kao "seri đe hoćeš".
Get the fuck? :lol:
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#12803 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

karanana wrote: 04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Sustina je da su ovi iz
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#12804 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

luckylaka wrote: 04/07/2020 20:11 Mislim da je ovaj Suhret nakgluplji gradonacelnik u BIH...nece migrante tuzlaci,sarajlije,banjalucani...migrante hoce Suhret u Krajinu.Picko jedna poklopi se
Sjedište ničega je u Bihaću. Država i entitet su vidjeni samo na zastavama ispred svadbenih salona. A borili su se za nju opako. Svi ti gradovi su na tranzitu, oni ispadose šaht na najnižoj koti koji ne vodi nigdje. Nije on kriv, niti može cime prijetiti. Taj narod gore je ponosan i prkosan, još od rata i sobom zabavljen, ovo im je udarac. I tvoj komentar je udarac. Njima trebaju pare za zbrinjavanje tj sklanjanje tih ljudi s ulica. Sjetit će ih se supci, idu izbori.
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12805 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

mahalik wrote: 04/07/2020 23:39
karanana wrote: 04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Sustina je da su ovi iz
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
Ne zelim braniti direktoricu i ukc, ali ako smo mi u kući dobro skontali, ovi roditelji su na svoju ruku "izvukli" dijete iz bolnice i na svoju ruku potražili "drugo mišljenje" u Turskoj, i time pravno prestaje obaveza ovih prvih da opet rade liječenje na osnovu nalaza i mišljenja ovih drugih--možda jeste nehumano i neetično, ali bojim se da niko ne želi preuzeti tuđu odgovornost...uglavnom, neka je mala dobro :thumbup:
User avatar
purgatorio
Posts: 1095
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#12806 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by purgatorio »

mahalik wrote: 04/07/2020 23:39
karanana wrote: 04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Sustina je da su ovi iz
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
Svako malo se skupljaju novci da neko ide na liječenje u Tursku, bez obzira što se mnogi od tih tretmana mogu uraditi i u BiH. Nisam to nikad razumio, u čemu je fazon.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#12807 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zubi »

https://nap.ba/news/67337

Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12808 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

u državi imamo tri vladajuće stranke koje drže 98% konaca društva. od kojih je jedna najotvorenije rusofilska, druga kao na papiru i izjavama nije, ali je njena majka iz hrvatske izručila na tacni najveći koncern uopšte na balkanu rusiji, i treću koja eto nije, ali je s par vanrednih miliona "kafe" ili par imenovanja možeš navesti da uradi šta god ova prva i druga hoće ne gledajući bilo kakav srednjeročni i dugoročni cilj. ali problem je reklama za banku na klixu :mrgreen:
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#12809 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by apsidejzi »

Haris.ba wrote: 04/07/2020 21:12
ExNihilo wrote: 04/07/2020 21:01
Haris.ba wrote: 04/07/2020 20:59 Razne stvari. Između ostalog šta ćeš pisati, a šta nećeš. Ili, češće, kako ćeš o nečemu pisati.
Da li to znači da je tebi uvjerljiva teza kako je Klix pod kontrolom Rusije zato što je Sberbank reklama osvanula na portalu?
Kontrola je teška riječ. Koliko sam skontao, Avdo je rekao da su krenule reklame o toj banci, a vijest o američkom izvještaju o uticaju Rusije u BiH nije objavljen.
Kompletna ideja medija koji se finansira kroz pretplatu ili porez bazira se upravo na tome da drustvo ima jedan medij koji je nezavisan od sponzora. Drzavna televizija se ne bi trebala zvati drzavna jer je medij vlasti, nego drustva. Ti i ja je placamo kroz poreze kako bi bili ekonomski nezavisni i izvjestavali bez straha da ce im neko zavrnuti pipu. To bi tako trebalo u teoriji funkcionisati u jednom demokratskom drustvu. U nas nije tako i to svi znamo.

Medjutim, kliks nije drustveni medij nego privatni. Privatni medij ovisi o sponzorima i ne mogu biti nezavisni na isti nacin kao drustveni medij. Mogu imati nekog glavnog sponzora i onda odbijati konkurentne sponzore zato sto zele sacuvati glavnog sponzora. Neces dirat mecku. Neces sijeci granu s koje se hranis. U takvoj situaciji, onaj ko ima vise para i uticaja ima i kontrolu nad medijima. Najbolje bi bilo kada bi svaki centar uticaja imao svoj privatni medij. To imas u americi sa FOX tv i CNN-om, gdje su prvi republikanski a drugi demokratski nastrojeni. Tad je potrebno gledati oba medija i dobiti siru sliku desavanja da razumijes tokove u drustvu.

Problem sa klixom je taj sto se prodaju kao nezavisni medij gdje svako moze kupiti clanak koji ce se objaviti. Medjutim, ono sto je sastavni dio jednacine a nije vidljivo na prvu jeste mogucnost da kupis neobjavljivanje nekog clanka. Intrigantno je da jedan medij koji se prodaje za nepristrasno objektivan medij ne objavi jednu tako veliku vijest. Istovremeno, intrigantno je da se pojavljuju reklame za koje se dobio novac koje imaju i te kako veze sa akterima neobjavljene vijesti.

No sve u svemu, klix je privatni medij i ima pravo da (ne)objavljuje sta hoce. Nemaju obavezu da budu nepristrasni a jasno je da nisu ekonomski nezavisni. Sutra nek im dodje lokalni mafijas da kupi clanak oni imaju pravo da mu prodaju medijski prostor. Ono sto mene malo tangira u svemu ovome je mantra koju klix prodaje a koja ne stoji. I ja sam poceo primjecivati da se neke vijesti ne objave. Bio je jedan period kada su svi mediji bili u nekoj od politickih partija a posto ja nisam ljubitelj ni jedne, nisam htio biti vjeran ni jednom mediju. Onda sam pronasao klix koji je nekako bio van tih politickih sukoba i gdje si mogao procitati sve o svima. Primjetio sam i kada su poceli prodavati clanke. U pocetku je pisalo Promo a kasnije je to uklonjeno, no opet je ostalo ocito kad SDA naruci neki clanak a kad ne. Medjutim, sad kada su rusi polako poceli poklapati drustvo, klix je kod mene izgubio taj status. Sve cesce se uhvatim da citam druge medije a klix koristim sve vise samo radi foruma, i statistike o koroni.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12810 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.

Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.

Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12811 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Primjeri nekih tema koje klix ne pokriva?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#12812 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bingov buraz »

Mali off,gledam na šta je spao servilni miš Mato Đaković,kaže Viškoviću hoćemo li u glavu kaže gost može,neupućen gledalac bi pomislio sad kad ga krene rešetati skočiće ovi iz osiguranja da se bace pred metak kad ono pitanje "gospodine Viškoviću kako ste u ovom teškom vremenu uspjeli da prestignete federaciju po visini ličnog dohodka" uz fingiran iznenađeno zadivljujući pogled
Fingiran jer zna da je to priča za malu djecu al služi svrsi.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12813 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

ExNihilo wrote: 05/07/2020 11:44 Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.

Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.

Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
vidi, valja sat i 10 minuta vaziti da bi suštinski rekao - jebo diplomu, država je u pitanju, gospodin osmica je jedina brana između nas i rusa - a da ne bude baš ofirno. valja to popuniti i napuniti. pa mora biti i šupljiranja.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#12814 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris.ba »

A u biti je priča alternativa koje bi uvozile gas od Ruja da može, ili koje bi prodavale gas preko lng terminala u Rijeci.
Zijo77
Posts: 416
Joined: 20/12/2019 16:07

#12815 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Zijo77 »

zubi wrote: 05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337

Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#12816 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zubi »

Zijo77 wrote: 05/07/2020 14:33
zubi wrote: 05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337

Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.
Izvini, jel to ti meni? Ja je branim??
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12817 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

zubi wrote: 05/07/2020 14:46
Zijo77 wrote: 05/07/2020 14:33
zubi wrote: 05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337

Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.
Izvini, jel to ti meni? Ja je branim??
Ispada da je branis.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#12818 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zubi »

pinkman wrote: 05/07/2020 15:36
zubi wrote: 05/07/2020 14:46
Zijo77 wrote: 05/07/2020 14:33

Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.
Izvini, jel to ti meni? Ja je branim??
Ispada da je branis.
Ni u ludilu. Neko je pitao zasto se djevojcica morala lijeciti u Turskoj kad je mogla i kod nas, ja samo okacih link sa Sebijin citatom da nije MOGLA kod nas, jer nije bilo terapije.
breuer
Posts: 7880
Joined: 06/07/2009 15:44

#12819 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

dosta raja sere kad je riječ o Seki
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#12820 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

chelo wrote: 05/07/2020 06:05
luckylaka wrote: 04/07/2020 20:11 Mislim da je ovaj Suhret nakgluplji gradonacelnik u BIH...nece migrante tuzlaci,sarajlije,banjalucani...migrante hoce Suhret u Krajinu.Picko jedna poklopi se
Sjedište ničega je u Bihaću. Država i entitet su vidjeni samo na zastavama ispred svadbenih salona. A borili su se za nju opako. Svi ti gradovi su na tranzitu, oni ispadose šaht na najnižoj koti koji ne vodi nigdje. Nije on kriv, niti može cime prijetiti. Taj narod gore je ponosan i prkosan, još od rata i sobom zabavljen, ovo im je udarac. I tvoj komentar je udarac. Njima trebaju pare za zbrinjavanje tj sklanjanje tih ljudi s ulica. Sjetit će ih se supci, idu izbori.
Naravno da je udarac.Kada se naprimao migranata onda se zali.Iz sumske dotjeraju migrante ovaj ih primi iz Hrvatske dotjeraju ovaj ih primi.Pa vrati druze ili stopiraj.Svcako 2-3 mjeseca prave neke kampove za migrante,pa smjesti ih tu a ne da teferice po Bihacu.Za koji qrac sluze kampovi...da se uzmu pare od e.u. a onda ih pusti da rade sta hoce.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12821 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

ExNihilo wrote: 04/07/2020 21:34 Pa šta reći o novinaru čija medijska kuća (Žurnal) traži od istog da prije gostovanja eksplicitno izjavi kako ne govori u njihovo ime. :lol:

Još mu je urednik rođak.
Je li on još u Žurnalu?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12822 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Android Knego wrote: 05/07/2020 17:04
ExNihilo wrote: 04/07/2020 21:34 Pa šta reći o novinaru čija medijska kuća (Žurnal) traži od istog da prije gostovanja eksplicitno izjavi kako ne govori u njihovo ime. :lol:

Još mu je urednik rođak.
Je li on još u Žurnalu?
Kaže sinoć da "formalno-pravno jeste". Mislim da je na izlaznim vratima.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#12823 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Pa zar nije campara reko da otvara svoj sajt.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12824 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Čeka da SDA odobri pare.
User avatar
Hajlac
Posts: 5807
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#12825 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajlac »

JThomas wrote: 05/07/2020 13:31
ExNihilo wrote: 05/07/2020 11:44 Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.

Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.

Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
vidi, valja sat i 10 minuta vaziti da bi suštinski rekao - jebo diplomu, država je u pitanju, gospodin osmica je jedina brana između nas i rusa - a da ne bude baš ofirno. valja to popuniti i napuniti. pa mora biti i šupljiranja.
+ ubacit ŠUHVU, kako to inace njegovi para-obavjestajni 'mentori' rade, kako najcitaniji online medij koji je ubjedljivo najvise pratio aferu Cincilatori/Karburatori, zapravo radi za najveceg neprijatelja - KGB ups FSB :-)
Jer, opasno se blizu bilo doslo stvarnim podstrekacima majmunskog bacanja deset i po miliona nasih KM u vjetar i u necije privatne dzepove, preko crnogorskih tajkuna medicinske opreme.

Znaci, ove konstantne smicalice od strane osmicine 'kuhinje' u vidu redovnog plasiranja tabloidaških teorija o suprotstavljenim klanovima(kojima automatski kod neukog naroda u drugi plan bacaju SRŽ, a to je KRIMINAL I KORUPCIJA DRZAVNOG i podrivanje samih institucija DRZAVE od strane Sebije, Fadila, Solaka, tajkuna "advokata" Kolica, Sarajlica, Prevljaka, Ćesira, Budnje itd., najvise me asocira na one smicalice tj. ubacivanje ŠUHVI Aliji i narodu od strane master-minda Fikreta Muslimovica tokom rata.

Te ovaj ti radi o glavi te onaj ti radi o glavi, te ovaj je izdajnik te onaj je izdajnik, ooooooooo vožžžžde mooooj...
Image

Hoćemo li ikad saznati šta su, na parkingu u Hrasnom, kako je na temi o Fikri Malinaru napisao jedan od forumasa, radili zajedno Osmica, Sarajlic i Fikro onih kljucnih dana, netom prije jednako misterioznog "sastanka" Fadilove desne ruke "pravnika" Ganibegovica sa mutnim tajkunom iz vojne industrije Kolicem i isto tako Fikrom?

Svaka (kontra)obavjestajna sluzba svijeta koristi takve prljave metode manipulisanja javnoscu, sto svoje sto tudjih zemalja - efektivnije je samo uvesti pomutnju, SUMNJU u nekoga ili neki dogadjaj, nego konkretnim lazima pokusavati preokrenuti percepciju javnosti da bijel zid pocne smatrati crnim...
Last edited by Hajlac on 05/07/2020 17:53, edited 1 time in total.
Locked