FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#12801 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
https://www.youtube.com/watch?v=8DFsOu6IJq4
Šta je ovo rekao na 18:20 između "da bi sada" i "plakao"?
Baš ga neki prenosi udaraju. U razgovoru sa Brankom baš prostački izvali nešto kao "seri đe hoćeš".
Šta je ovo rekao na 18:20 između "da bi sada" i "plakao"?
Baš ga neki prenosi udaraju. U razgovoru sa Brankom baš prostački izvali nešto kao "seri đe hoćeš".
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12802 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Get the fuck?thekupus wrote: ↑04/07/2020 22:11 https://www.youtube.com/watch?v=8DFsOu6IJq4
Šta je ovo rekao na 18:20 između "da bi sada" i "plakao"?
Baš ga neki prenosi udaraju. U razgovoru sa Brankom baš prostački izvali nešto kao "seri đe hoćeš".
-
mahalik
- Posts: 1999
- Joined: 12/09/2009 16:48
#12803 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sustina je da su ovi izkaranana wrote: ↑04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
- chelo
- Posts: 657
- Joined: 13/02/2010 18:47
- Location: Sarajevo
#12804 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sjedište ničega je u Bihaću. Država i entitet su vidjeni samo na zastavama ispred svadbenih salona. A borili su se za nju opako. Svi ti gradovi su na tranzitu, oni ispadose šaht na najnižoj koti koji ne vodi nigdje. Nije on kriv, niti može cime prijetiti. Taj narod gore je ponosan i prkosan, još od rata i sobom zabavljen, ovo im je udarac. I tvoj komentar je udarac. Njima trebaju pare za zbrinjavanje tj sklanjanje tih ljudi s ulica. Sjetit će ih se supci, idu izbori.
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12805 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne zelim braniti direktoricu i ukc, ali ako smo mi u kući dobro skontali, ovi roditelji su na svoju ruku "izvukli" dijete iz bolnice i na svoju ruku potražili "drugo mišljenje" u Turskoj, i time pravno prestaje obaveza ovih prvih da opet rade liječenje na osnovu nalaza i mišljenja ovih drugih--možda jeste nehumano i neetično, ali bojim se da niko ne želi preuzeti tuđu odgovornost...uglavnom, neka je mala dobromahalik wrote: ↑04/07/2020 23:39Sustina je da su ovi izkaranana wrote: ↑04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
- purgatorio
- Posts: 1095
- Joined: 05/11/2012 09:45
- Location: Velika Kladuša
#12806 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Svako malo se skupljaju novci da neko ide na liječenje u Tursku, bez obzira što se mnogi od tih tretmana mogu uraditi i u BiH. Nisam to nikad razumio, u čemu je fazon.mahalik wrote: ↑04/07/2020 23:39Sustina je da su ovi izkaranana wrote: ↑04/07/2020 19:24 Samo nek se po sebijici pljuje.
Ja se nesto ne sjecam sta je ustvari problem sa lijecenjen ove curice. Znam da je tata potego pistolj bio ali zasto je to bilo? Odbili da je lijece? Sad kao da nesto drugo pricaju i pokazuju lijekove koje su dobili u sarajevu. Nisam nesto previse pratio.
Sad je pogresno i sto su se ovi raspitivali da vide kako je.
Kcusa predložili isto kao sto je radjeno u Turskoj a oni to ovdje odbili
Došli iz Turske i dijete dobilo po receptu tuberkulostatike i ovdje tog lijeka nema a iz kcusa rekli nije normalno da djetetu se daju takvi lijekovi sa takvom jačinimo
Nekako sve je ovo ispolitizirano na račun djeteta
Mislim da toj sapunici nema kraja
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
#12807 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
https://nap.ba/news/67337
Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12808 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
u državi imamo tri vladajuće stranke koje drže 98% konaca društva. od kojih je jedna najotvorenije rusofilska, druga kao na papiru i izjavama nije, ali je njena majka iz hrvatske izručila na tacni najveći koncern uopšte na balkanu rusiji, i treću koja eto nije, ali je s par vanrednih miliona "kafe" ili par imenovanja možeš navesti da uradi šta god ova prva i druga hoće ne gledajući bilo kakav srednjeročni i dugoročni cilj. ali problem je reklama za banku na klixu 
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#12809 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kompletna ideja medija koji se finansira kroz pretplatu ili porez bazira se upravo na tome da drustvo ima jedan medij koji je nezavisan od sponzora. Drzavna televizija se ne bi trebala zvati drzavna jer je medij vlasti, nego drustva. Ti i ja je placamo kroz poreze kako bi bili ekonomski nezavisni i izvjestavali bez straha da ce im neko zavrnuti pipu. To bi tako trebalo u teoriji funkcionisati u jednom demokratskom drustvu. U nas nije tako i to svi znamo.
Medjutim, kliks nije drustveni medij nego privatni. Privatni medij ovisi o sponzorima i ne mogu biti nezavisni na isti nacin kao drustveni medij. Mogu imati nekog glavnog sponzora i onda odbijati konkurentne sponzore zato sto zele sacuvati glavnog sponzora. Neces dirat mecku. Neces sijeci granu s koje se hranis. U takvoj situaciji, onaj ko ima vise para i uticaja ima i kontrolu nad medijima. Najbolje bi bilo kada bi svaki centar uticaja imao svoj privatni medij. To imas u americi sa FOX tv i CNN-om, gdje su prvi republikanski a drugi demokratski nastrojeni. Tad je potrebno gledati oba medija i dobiti siru sliku desavanja da razumijes tokove u drustvu.
Problem sa klixom je taj sto se prodaju kao nezavisni medij gdje svako moze kupiti clanak koji ce se objaviti. Medjutim, ono sto je sastavni dio jednacine a nije vidljivo na prvu jeste mogucnost da kupis neobjavljivanje nekog clanka. Intrigantno je da jedan medij koji se prodaje za nepristrasno objektivan medij ne objavi jednu tako veliku vijest. Istovremeno, intrigantno je da se pojavljuju reklame za koje se dobio novac koje imaju i te kako veze sa akterima neobjavljene vijesti.
No sve u svemu, klix je privatni medij i ima pravo da (ne)objavljuje sta hoce. Nemaju obavezu da budu nepristrasni a jasno je da nisu ekonomski nezavisni. Sutra nek im dodje lokalni mafijas da kupi clanak oni imaju pravo da mu prodaju medijski prostor. Ono sto mene malo tangira u svemu ovome je mantra koju klix prodaje a koja ne stoji. I ja sam poceo primjecivati da se neke vijesti ne objave. Bio je jedan period kada su svi mediji bili u nekoj od politickih partija a posto ja nisam ljubitelj ni jedne, nisam htio biti vjeran ni jednom mediju. Onda sam pronasao klix koji je nekako bio van tih politickih sukoba i gdje si mogao procitati sve o svima. Primjetio sam i kada su poceli prodavati clanke. U pocetku je pisalo Promo a kasnije je to uklonjeno, no opet je ostalo ocito kad SDA naruci neki clanak a kad ne. Medjutim, sad kada su rusi polako poceli poklapati drustvo, klix je kod mene izgubio taj status. Sve cesce se uhvatim da citam druge medije a klix koristim sve vise samo radi foruma, i statistike o koroni.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12810 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.
Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.
Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.
Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83414
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12811 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Primjeri nekih tema koje klix ne pokriva?
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#12812 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mali off,gledam na šta je spao servilni miš Mato Đaković,kaže Viškoviću hoćemo li u glavu kaže gost može,neupućen gledalac bi pomislio sad kad ga krene rešetati skočiće ovi iz osiguranja da se bace pred metak kad ono pitanje "gospodine Viškoviću kako ste u ovom teškom vremenu uspjeli da prestignete federaciju po visini ličnog dohodka" uz fingiran iznenađeno zadivljujući pogled
Fingiran jer zna da je to priča za malu djecu al služi svrsi.
Fingiran jer zna da je to priča za malu djecu al služi svrsi.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12813 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
vidi, valja sat i 10 minuta vaziti da bi suštinski rekao - jebo diplomu, država je u pitanju, gospodin osmica je jedina brana između nas i rusa - a da ne bude baš ofirno. valja to popuniti i napuniti. pa mora biti i šupljiranja.ExNihilo wrote: ↑05/07/2020 11:44 Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.
Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.
Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
- Haris.ba
- Posts: 35286
- Joined: 08/09/2005 20:08
#12814 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A u biti je priča alternativa koje bi uvozile gas od Ruja da može, ili koje bi prodavale gas preko lng terminala u Rijeci.
-
Zijo77
- Posts: 416
- Joined: 20/12/2019 16:07
#12815 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.zubi wrote: ↑05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337
Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
#12816 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Izvini, jel to ti meni? Ja je branim??Zijo77 wrote: ↑05/07/2020 14:33Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.zubi wrote: ↑05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337
Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12817 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ispada da je branis.zubi wrote: ↑05/07/2020 14:46Izvini, jel to ti meni? Ja je branim??Zijo77 wrote: ↑05/07/2020 14:33Ne brani Sebiju ako misliš dobro i sebi i svojoj djeci. Sebija je oličenje zla i svega najgoreg što ljudsko biće može da ima. Ona sa svojim suprugom vodi ovaj jadni narod pravo u provaliju iz koje se nećemo izvući. Slučaj sa ovom djevojčicom je najmanji problem.zubi wrote: ↑05/07/2020 09:18 https://nap.ba/news/67337
Podsjećamo, u novembru 2019. godine roditelji djevojčice tražili su od šefa Pedijatrijske klinike Ede Hasanbegovića dozvolu za liječenje van BiH što je on odbio potpisati. Otac djevojčice je u revoltu izvadio gasni pištolj i njime prijetio doktoru. Nakon toga su na KCUS-u organizirani protesti koje je predvodila direktorica Sebija Izetbegović na kojima je javno rekla da „dijete takvih roditelja“ neće niko da liječi. Dalje je navela da "oni mogu liječiti djevojčicu ali da nemaju terapiju za čiju je nabavku odgovoran Federalni zavod zdravstvenog osiguranja i reosiguranja".
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
#12818 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ni u ludilu. Neko je pitao zasto se djevojcica morala lijeciti u Turskoj kad je mogla i kod nas, ja samo okacih link sa Sebijin citatom da nije MOGLA kod nas, jer nije bilo terapije.
-
breuer
- Posts: 7881
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12819 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
dosta raja sere kad je riječ o Seki
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#12820 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Naravno da je udarac.Kada se naprimao migranata onda se zali.Iz sumske dotjeraju migrante ovaj ih primi iz Hrvatske dotjeraju ovaj ih primi.Pa vrati druze ili stopiraj.Svcako 2-3 mjeseca prave neke kampove za migrante,pa smjesti ih tu a ne da teferice po Bihacu.Za koji qrac sluze kampovi...da se uzmu pare od e.u. a onda ih pusti da rade sta hoce.chelo wrote: ↑05/07/2020 06:05Sjedište ničega je u Bihaću. Država i entitet su vidjeni samo na zastavama ispred svadbenih salona. A borili su se za nju opako. Svi ti gradovi su na tranzitu, oni ispadose šaht na najnižoj koti koji ne vodi nigdje. Nije on kriv, niti može cime prijetiti. Taj narod gore je ponosan i prkosan, još od rata i sobom zabavljen, ovo im je udarac. I tvoj komentar je udarac. Njima trebaju pare za zbrinjavanje tj sklanjanje tih ljudi s ulica. Sjetit će ih se supci, idu izbori.
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12822 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kaže sinoć da "formalno-pravno jeste". Mislim da je na izlaznim vratima.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12823 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa zar nije campara reko da otvara svoj sajt.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12824 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Čeka da SDA odobri pare.
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#12825 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
+ ubacit ŠUHVU, kako to inace njegovi para-obavjestajni 'mentori' rade, kako najcitaniji online medij koji je ubjedljivo najvise pratio aferu Cincilatori/Karburatori, zapravo radi za najveceg neprijatelja - KGB ups FSBJThomas wrote: ↑05/07/2020 13:31vidi, valja sat i 10 minuta vaziti da bi suštinski rekao - jebo diplomu, država je u pitanju, gospodin osmica je jedina brana između nas i rusa - a da ne bude baš ofirno. valja to popuniti i napuniti. pa mora biti i šupljiranja.ExNihilo wrote: ↑05/07/2020 11:44 Nije "promo" uklonjeno, nego imaš cjenovnik sa istaknutom promo labelom, kao i bez iste. Sve se plaća.
Nadalje, postoji niz tema i dešavanja koja Klix ne pokriva, bilo zato što im se ne uklapa u uređivačku politiku, bilo zato što su neinformirani, bilo zato što im ne dođe pod radar. Ja dosta pratim vijesti iz nauke i na mjesečnoj razini pomislim kako ima barem 10 udarnih vijesti koje Klix ne objavi pod tom rubrikom. Ali ipak ne idem okolo pričati kako iste nisu objavili jer su ih potkupili ljudi gušteri. Dakle, neobjavljivanje nije dokaz potkupljivanja.
Kada se govori o ma kojem fenomenu, važno je kritički ne posrnuti u teorije zavjere i slične konstrukcije, nego ostati na liniji onoga što možemo argumentovati i dokazati.
Jer, opasno se blizu bilo doslo stvarnim podstrekacima majmunskog bacanja deset i po miliona nasih KM u vjetar i u necije privatne dzepove, preko crnogorskih tajkuna medicinske opreme.
Znaci, ove konstantne smicalice od strane osmicine 'kuhinje' u vidu redovnog plasiranja tabloidaških teorija o suprotstavljenim klanovima(kojima automatski kod neukog naroda u drugi plan bacaju SRŽ, a to je KRIMINAL I KORUPCIJA DRZAVNOG i podrivanje samih institucija DRZAVE od strane Sebije, Fadila, Solaka, tajkuna "advokata" Kolica, Sarajlica, Prevljaka, Ćesira, Budnje itd., najvise me asocira na one smicalice tj. ubacivanje ŠUHVI Aliji i narodu od strane master-minda Fikreta Muslimovica tokom rata.
Te ovaj ti radi o glavi te onaj ti radi o glavi, te ovaj je izdajnik te onaj je izdajnik, ooooooooo vožžžžde mooooj...

Hoćemo li ikad saznati šta su, na parkingu u Hrasnom, kako je na temi o Fikri Malinaru napisao jedan od forumasa, radili zajedno Osmica, Sarajlic i Fikro onih kljucnih dana, netom prije jednako misterioznog "sastanka" Fadilove desne ruke "pravnika" Ganibegovica sa mutnim tajkunom iz vojne industrije Kolicem i isto tako Fikrom?
Svaka (kontra)obavjestajna sluzba svijeta koristi takve prljave metode manipulisanja javnoscu, sto svoje sto tudjih zemalja - efektivnije je samo uvesti pomutnju, SUMNJU u nekoga ili neki dogadjaj, nego konkretnim lazima pokusavati preokrenuti percepciju javnosti da bijel zid pocne smatrati crnim...
Last edited by Hajlac on 05/07/2020 17:53, edited 1 time in total.
