pa nisam ni pomislila da je nesto pogresno sa proesijom dokotora, uostlaom svaka profesija uzima svoj danak , ali te pitam , treci put, zasto se ne mozes zamisliti u profesiji prostitutkaHakiz wrote: ↑09/06/2020 17:08Ali, to što sebe ne mogu zamisliti kao ljekara ne znači da je biti doktor nešto pogrešno i da samo phihički bolesni ljudi dobrovoljno biraju tu profesiju. A i ona može biti gadna. I za psihu i za zdravlje onoga ko je obavlja.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:05ne mogu ni ja, ne volim gledati u krvsto je tvoj razlog
![]()
eh, tako postoji i jasan razlog zasto se ne mozes zamisliti kao prostitutakti i tvoja dva forumska jarana
![]()
Danasnji "feminizam"
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#10501 Re: Danasnji "feminizam"
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10502 Re: Danasnji "feminizam"
Pošto si i mene spomenula, ja ne bih mogao bit muška prostitutka jer je moralno degradirajuce tako se prodavati za novac.
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#10503 Re: Danasnji "feminizam"
Šta god pomisliš, to je razlog.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:18pa nisam ni pomislila da je nesto pogresno sa proesijom dokotora, uostlaom svaka profesija uzima svoj danak , ali te pitam , treci put, zasto se ne mozes zamisliti u profesiji prostitutkaHakiz wrote: ↑09/06/2020 17:08Ali, to što sebe ne mogu zamisliti kao ljekara ne znači da je biti doktor nešto pogrešno i da samo phihički bolesni ljudi dobrovoljno biraju tu profesiju. A i ona može biti gadna. I za psihu i za zdravlje onoga ko je obavlja.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:05
ne mogu ni ja, ne volim gledati u krvsto je tvoj razlog
![]()
eh, tako postoji i jasan razlog zasto se ne mozes zamisliti kao prostitutakti i tvoja dva forumska jarana
![]()
![]()
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#10504 Re: Danasnji "feminizam"
a kome nije ? daj mi profil licnosti , a da joj je svejedno biti morlano degradirana jer se prodaje za novac?saint_mirad wrote: ↑09/06/2020 17:19 Pošto si i mene spomenula, ja ne bih mogao bit muška prostitutka jer je moralno degradirajuce tako se prodavati za novac.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#10505 Re: Danasnji "feminizam"
Hakiz wrote: ↑09/06/2020 17:21Šta god pomisliš, to je razlog.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:18pa nisam ni pomislila da je nesto pogresno sa proesijom dokotora, uostlaom svaka profesija uzima svoj danak , ali te pitam , treci put, zasto se ne mozes zamisliti u profesiji prostitutka![]()
vas trojica ste dana sizgubili partiju saha
sah mat
idem van, cao
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10506 Re: Danasnji "feminizam"
Imas ih sto ih nije briga kako ce ih drugi percipirati, koje u ime sexualnog oslobodjenja namerno precesto menjaju partnere da dokazu sebi i drugima da mogu isto sto i muskarci. A uz to jos i kapa lova dobra.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:25a kome nije ? daj mi profil licnosti , a da joj je svejedno biti morlano degradirana jer se prodaje za novac?saint_mirad wrote: ↑09/06/2020 17:19 Pošto si i mene spomenula, ja ne bih mogao bit muška prostitutka jer je moralno degradirajuce tako se prodavati za novac.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#10507 Re: Danasnji "feminizam"
to je tvoj bezupjesan pokusaj izjedncavanja sa prostitucijom i potpisivanjem Ugovoa u bordelu, u slucaju tvoje povrede ili smrtisaint_mirad wrote: ↑09/06/2020 17:29Imas ih sto ih nije briga kako ce ih drugi percipirati, koje u ime sexualnog oslobodjenja namerno precesto menjaju partnere da dokazu sebi i drugima da mogu isto sto i muskarci. A uz to jos i kapa lova dobra.Connaisseur Karlin wrote: ↑09/06/2020 17:25a kome nije ? daj mi profil licnosti , a da joj je svejedno biti morlano degradirana jer se prodaje za novac?saint_mirad wrote: ↑09/06/2020 17:19 Pošto si i mene spomenula, ja ne bih mogao bit muška prostitutka jer je moralno degradirajuce tako se prodavati za novac.
zasto bi zena mjenjela cesto partnere da dokaze da moze isto kao muskraci, to mi je najveca glupost
ako kapne lova, pa to se desava i muskracima, ne iskljucivo zenama
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#10508 Re: Danasnji "feminizam"
Sreća Karlinko da u diskusijama s tobom nisam izgubio pamet. Dobar vam taj šah bez figura na vašoj strani.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10509 Re: Danasnji "feminizam"
Sah sa Karlinkom je kao sa onim golubom sto razbaca figure van table i jos se sepuri kao da je pobedio. 
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#10510 Re: Danasnji "feminizam"
Ah, evo našeg druga Nine i njegovog 'davanja prava' na abortus.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ras ... 89119.aspx
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ras ... 89119.aspx
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#10511 Re: Danasnji "feminizam"
Najbolji opissaint_mirad wrote: ↑09/06/2020 17:51 Sah sa Karlinkom je kao sa onim golubom sto razbaca figure van table i jos se sepuri kao da je pobedio.![]()
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#10512 Re: Danasnji "feminizam"
Ne znam ni za jednog komšiju koji takvo što radi. Na svu sreću.
Od eksploatacije žena postoji nešto još gore - eksploatacija djece.Ovdje konkretno pricamo o zenama, ne djeci.
Nisam razumjela, u kojem smislu referisati?
U smislu stereotipa. Beate Uhse je prva na svijetu otvorila sex shop.
http://www.petrieinventory.com/fuck-the ... beate-uhseWhen pornography was legalized in Germany in 1975, the company also started selling VHS tapes and distributing films. Feminists criticized her for promoting works that turned women into sex objects.
Hoću da kažem da su itekako žene doprinjele trgovinom žene kako seksualnog objekta ili predmeta požude.
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#10513 Re: Danasnji "feminizam"
Žene će raditi isto šta i muškarci da zarade.
To je feministički, jednakopravnost.
To je feministički, jednakopravnost.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#10514 Re: Danasnji "feminizam"
ALBANIJA: Voditeljke u toplesu podigle gledanost za 300 odsto!
https://preokret.info/index.php/2020/06 ... 300-odsto/
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#10515 Re: Danasnji "feminizam"
Svakoj pištolj u leđa uperen.
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#10516 Re: Danasnji "feminizam"
Kada je prije 500 godina kralj poslao kćer da se uda za sina susjednog kralja da ne bi zaratili ili prije 50 godina veleposjednik svoju da porodice spoje imanja je li to trgovima ženama i prostitucija ili častan brak?
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#10517 Re: Danasnji "feminizam"
Pa, nije. Beate Uhse je, primjerice, napadana i od strane marksistički nastrojenih feministkinja, i od konzervativne desnice.
U tom kontekstu recimo da je autorica "Drugog pola", te feminističke Biblije, Simone de Beauvoir, gajila simpatije spram određenih komunističkih režima.
-
88Sioux
- Posts: 1876
- Joined: 21/05/2020 08:15
#10518 Re: Danasnji "feminizam"
Medijska manipulacija dojkama.piupiu wrote: ↑09/06/2020 18:05ALBANIJA: Voditeljke u toplesu podigle gledanost za 300 odsto!
https://preokret.info/index.php/2020/06 ... 300-odsto/
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#10519 Re: Danasnji "feminizam"
Šta veliš, je li to prihvatljivo?piupiu wrote: ↑09/06/2020 18:05ALBANIJA: Voditeljke u toplesu podigle gledanost za 300 odsto!
https://preokret.info/index.php/2020/06 ... 300-odsto/
Vidim da su po izjavama ponosne na sebe.
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#10520 Re: Danasnji "feminizam"
Zene od pamtivijeka bile roba. 1975-te zena otvori sex shop, s pravom kritikovan da promovise objektiviziranje, ali ne vjerujem da je znacajno povecao stepen degradiranja. Uvijek su se ljudi na tudjoj muci bogatili, sto nije ni ovdje izuzetak.Škobo Habu wrote: ↑09/06/2020 17:55
http://www.petrieinventory.com/fuck-the ... beate-uhseWhen pornography was legalized in Germany in 1975, the company also started selling VHS tapes and distributing films. Feminists criticized her for promoting works that turned women into sex objects.
Hoću da kažem da su itekako žene doprinjele trgovinom žene kako seksualnog objekta ili predmeta požude.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#10521 Re: Danasnji "feminizam"
Subredit radikalnog feminizma btw... prvi komentar je izbrisan, ali se po sljedećim odgovorima da naslutiti o čemu se radilo:
"i have aborted the baby once i found it was a boy. im a staunch and unapologetic radfem. i have never regretted my decision. what i know for sure is that had i kept it i wouldnt have loved it like i would love a daughter."
"I just won't have any kids. If I knew I was carrying a male fetus, I'd abort it."
"I think I’d probably abort a male fetus. It may sound harsh but that’s how I feel.
I’m not afraid I wouldn’t love a son, because I would, I’d have to love my son even if he became an antisocial pseudo-mra like my brother, despite the best intentions when it comes to parenting.
Most boys in my (majority female) extended family are parasites DESPITE gender neutral upbringing. What if my sweet little son mutates into a misanthropic incel shithead in his late teens?
tl:dr; Not wanting a son is not unreasonable. If you have the possibility of using ivf, select female embryos."
"This is one of the reasons I’ve decided not to have children. I could not stand to raise a boy. I don’t want my life to be dictated by men any more than it already is."
"You’re not a monster. I would very much struggle with the thought of raising a boy..."
"Same. I'm open about it to pretty much everyone though, and I don't care what they think. It's been my experience that almost 100% of boys/men are sexist against women in SOME way. Almost 100% of them have at some point in their lives mistreated a girl/woman.
I refuse to go through the pain of pregnancy and childbirth, give up my life to raise a kid then have them turn out like Brock Turner or Brett Kavanaugh. Or like some incel/MGTOW who complains on reddit about how all women over 29 are used up hags and he wants to fuck 12 year olds. Even if the chance is slim.
I also refuse to turn into one of those women who fawns over her "pwecious baby boy" and throws klix under the bus to protect him when he's a piece of garbage. Best way to avoid that is to simply not have a son."
"I don’t have kids but I’ve always felt this way. I don’t think I’d ever get over it if I spent my life raising a boy only to have him be a dangerous member of society. It seems ridiculous but we know how common rape is and how common acts of male violence are. It’s almost like the possibility of raising a healthy son who might grow up to be a good man is outweighed by the possibility that he might not. Obviously women can be terrible people too but how often do we see in the news that a man seemed normal before he killed his wife and kids/went on a shooting rampage/didn’t seem like a predator/a rapist. I worry that I could do everything in my power to raise a healthy son and yet the risk is always there..."
itd. itd.
Što bi Nihilo rekao tačno Bizarro World.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#10522 Re: Danasnji "feminizam"
Joj bolesti
dovoljna mi je bila uvodna recenica, dalje nije bilo potrebe ni citati...
-
zposao
- Posts: 2943
- Joined: 22/03/2019 09:27
#10523 Re: Danasnji "feminizam"
Bolest. I ujedno nacisticka eugenika. Svjesno ubijanje djece zbog nekih karakteristika.
Zapad se pretvorio u bolesnika.
Problem je što ovakvi traže prihvaćanje i veća prava a sve u ime humanizma.
Zapad se pretvorio u bolesnika.
Problem je što ovakvi traže prihvaćanje i veća prava a sve u ime humanizma.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#10524 Re: Danasnji "feminizam"
Da ovo barem hoće ostati na redditu, ali ovakve spodobe su počele dobijati i prostor u medijima.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10525 Re: Danasnji "feminizam"
Pa je li ti vidis njihove razloge?
Ne zele imati musko dijete, nositi, roditi i odgajati da postane opasan clan drustva, mizogini monstrum, unistava tudje zivote..kao brat...da bude parazit kao svi muski clanovi porodice...
Ocigledno je iz cega pisu i sta misle o muskom rodu.
Taj i takav "feminizam" je bukvalno biased misljenje neke tamo o muskarcima iz njene okoline...i grupa takvih se kao zovu feministkinjama.
A one pricaju o tome da ne zele guju u njedrima.
To veze sa feminizmom nema, to je obicna mrznja, a i strah, prema muskom rodu. Te zene ocigledno na osnovu svojeg iskustva kao shvatile da je muskarac po prirodi zao sadista i da tu nikakav odgoj ne pomaze. I bolje je da nemaju djecu sa takvim stavom.
ubijanje djevojcica u indiji i kini...jer su niskoristi i samo jos jedna gladna usta...su vec dugo tu. Protiv toga se bori feminizam, a ne protiv djecaka.
Ne zele imati musko dijete, nositi, roditi i odgajati da postane opasan clan drustva, mizogini monstrum, unistava tudje zivote..kao brat...da bude parazit kao svi muski clanovi porodice...
Ocigledno je iz cega pisu i sta misle o muskom rodu.
Taj i takav "feminizam" je bukvalno biased misljenje neke tamo o muskarcima iz njene okoline...i grupa takvih se kao zovu feministkinjama.
A one pricaju o tome da ne zele guju u njedrima.
To veze sa feminizmom nema, to je obicna mrznja, a i strah, prema muskom rodu. Te zene ocigledno na osnovu svojeg iskustva kao shvatile da je muskarac po prirodi zao sadista i da tu nikakav odgoj ne pomaze. I bolje je da nemaju djecu sa takvim stavom.
ubijanje djevojcica u indiji i kini...jer su niskoristi i samo jos jedna gladna usta...su vec dugo tu. Protiv toga se bori feminizam, a ne protiv djecaka.

