Avdo Avdic je u jednom dijelu dobro poentirao kada je rekao da su "otpadnici" SDA postali najozbiljnija opozicija toj stranci. To je teza zbog koje se treba dobro zamisliti..
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#12426 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#12427 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Campara nije stigao od voditelja nikoga sutnuti a kamoli Avdu. 
- dembele
- Posts: 4233
- Joined: 19/06/2014 09:15
#12428 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Meni Senči sa ovim facijalnim ekspresijama baca na Tarantina.
- Toffee karamela
- Posts: 3244
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#12429 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Artest wrote: ↑06/06/2020 19:54
Campara je previse poletio osluskujuci eho drustvenih mreza. Ne skida se sa medija, gdje ponavlja jedne te iste demagoske floskule. Nije shvatio da je 'zanimljiv' narodu samo kao protuteza Bakiru i Seki unutar SDA. Ako ce biti u taboru sa lopovima i hodzicama okupljenim oko Bakira, isti je kao i oni. Svakim medijskim istupom fama oko njega sve vise kopni. Bolje bi mu bilo da se povukao u medijsku izolaciju, izigravao mistika i zavjerenika, nego sto se u ova dana pokopao iskazujuci ljubav prema Bakiru. Pokazao je da ga zanima drzavnicka politika na svakom pedlju BiH koliko i Bakira. Dakle samo jos jedan kasablijski politicar koji sniva svoj begovat dok istovremeno radi na palestinizaciji zemlje.
------------------
Inače otkako je počelo ovo njegovo sumnjivo disidentstvo unutar stranke imala sam jak dojam da se fura i plagira još jednog vječnog SDA disidenta, kritičara unutar svojih redova, merhametli insana ali eto kojemu munafici bacaju klipove pod noge itd. bla bla ...Šemsudina Mehmedovića. Njegov disidentski staž u SDA će uskoro potući onaj Nelsona Mandele i Vaclava Havela zajedno, ali ne odstupa iz fotelje i sa pozicija moći.
Nikad s njima, vazda s njima.
- dulekrele
- Posts: 4738
- Joined: 10/04/2014 18:25
#12430 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Treba Avdu pitati zašto je napustio Žurnal.
- Kockasti
- Posts: 836
- Joined: 05/04/2019 22:03
#12431 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jbt jest naporan sa onim lupetanjem rukama i imenima.
- Edin H.
- Posts: 53674
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12432 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12433 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
test,test,test....
pljus,pljus,pljus ,imena

pljus,pljus,pljus ,imena
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12434 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
kopni ako mislite da on želi napustiti sda, ili je bar značajnije promijeniti. a ako želi samo više moći i uticaja unutar postojeće kleptokratske strukture (čemu sam lično puno skloniji), onda mu zasad dobro ide. mislim da je ovo prvo više priželjkivanje u slabosti alternativa nego što se može utemeljiti i na čemu realnom. ta struja pismenija jeste, ali dobronamjernija teško.Toffee karamela wrote: ↑07/06/2020 10:51Artest wrote: ↑06/06/2020 19:54
Campara je previse poletio osluskujuci eho drustvenih mreza. Ne skida se sa medija, gdje ponavlja jedne te iste demagoske floskule. Nije shvatio da je 'zanimljiv' narodu samo kao protuteza Bakiru i Seki unutar SDA. Ako ce biti u taboru sa lopovima i hodzicama okupljenim oko Bakira, isti je kao i oni. Svakim medijskim istupom fama oko njega sve vise kopni. Bolje bi mu bilo da se povukao u medijsku izolaciju, izigravao mistika i zavjerenika, nego sto se u ova dana pokopao iskazujuci ljubav prema Bakiru. Pokazao je da ga zanima drzavnicka politika na svakom pedlju BiH koliko i Bakira. Dakle samo jos jedan kasablijski politicar koji sniva svoj begovat dok istovremeno radi na palestinizaciji zemlje.
------------------
![]()
![]()
Odlična opservacija ali Aljoša da se toga dosjeti no way Jose
Inače otkako je počelo ovo njegovo sumnjivo disidentstvo unutar stranke imala sam jak dojam da se fura i plagira još jednog vječnog SDA disidenta, kritičara unutar svojih redova, merhametli insana ali eto kojemu munafici bacaju klipove pod noge itd. bla bla ...Šemsudina Mehmedovića. Njegov disidentski staž u SDA će uskoro potući onaj Nelsona Mandele i Vaclava Havela zajedno, ali ne odstupa iz fotelje i sa pozicija moći.
Nikad s njima, vazda s njima.![]()
-
sandoz11
- Posts: 304
- Joined: 05/03/2010 21:55
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#12436 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#12438 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa Boga mi,nikada nisam bio pristalica optuzbi na racun Senada ...smrce,bijelo,ovo,ono ali je ocito da nije skoncentrisan na svoj posao.Totalno iritirajuce.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12439 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12440 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#12441 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Lik je pricao haman sat i po i nista nije rekao. 90% intervjua protiv Avde. Dobro ga je pogodio taj intervju
-
aerodinamika
- Posts: 955
- Joined: 21/04/2019 13:42
#12442 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#12443 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#12444 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
5 godina Avdo kod njeg ljetovo u Neumu,kaze bili kucni prijateljiaerodinamika wrote: ↑08/06/2020 02:33rece neko da su bili jarani, dobri jarani
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#12445 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ko? Fahro ili Senad?
Meni je malo bezze ovo Senadovo na početku "ja mu fino govorio a on ne sluša". Mislim da je FahrOV mozak baš specifičan (u odnosu na ISO standard
On više funkcioniše po principu parcijalnih ciljeva i sve vidi kao priliku. Izvući će korist i kad obori najbolju vlast dosad i kad uđe pa izađe u/iz Vlade i kad zavali najboljeg jarana... Samo je teško prokljuviti tu njegovu strategiju u ovoj partiji šaha...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12446 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ja se slažem s tim viđenjem (fahre) i baš mislim da ovo to dobro podcrtava. njegovu pricipijelnu neprincipijelnost.
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#12447 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Možeš mu vjerovati da mu ne trebaš vjerovati.
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#12448 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ja mislim da je on egoistican tip i da mu je jako bitno da se o njemu stalno govori,pise,komentarise i da je uvijek on u nekakvim pricama i kombinacijama
inace,ne vidim da on i njegova stranka imaju ikakav politicki pravac,ikakvustrategiju,ikakvu politiku ni neka nacela...nego lik danas kaze necu ne,a nsanse,kroz 7 dana dodje u isti emisiju i kaze,pa hocu,sto,nije problem...nema veze sto sam slagao
znaju to i u SDA,pa zato i kada ga ubace u vlast,sa njim se igraju i sutaju ga u mrak...zato je sada i insistirao da bude ministar sigurnosti,jer je aktuelna migrantska kriza i tu ce biti vidljiv
kada mu je SDA i tu suknula...on htio davrati migrante kucama a SDA sa pakistanskim ambasadorom mu iza ledja dogovarala da migranti ostanu tu...on da je skontao da mu je plan propao i damu je jedina travkaspasa predizbore ostala ono standardno,da izadje iz koalicije 3-4 mjeseca prije izbora i glumi opoziciju...samo sto sam siguran da ce mu i taj plan propasti i da nece osvojiti nista
inace,ne vidim da on i njegova stranka imaju ikakav politicki pravac,ikakvustrategiju,ikakvu politiku ni neka nacela...nego lik danas kaze necu ne,a nsanse,kroz 7 dana dodje u isti emisiju i kaze,pa hocu,sto,nije problem...nema veze sto sam slagao
znaju to i u SDA,pa zato i kada ga ubace u vlast,sa njim se igraju i sutaju ga u mrak...zato je sada i insistirao da bude ministar sigurnosti,jer je aktuelna migrantska kriza i tu ce biti vidljiv
kada mu je SDA i tu suknula...on htio davrati migrante kucama a SDA sa pakistanskim ambasadorom mu iza ledja dogovarala da migranti ostanu tu...on da je skontao da mu je plan propao i damu je jedina travkaspasa predizbore ostala ono standardno,da izadje iz koalicije 3-4 mjeseca prije izbora i glumi opoziciju...samo sto sam siguran da ce mu i taj plan propasti i da nece osvojiti nista
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#12449 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Meni se cini da sve ovo radi da bi za 10 godina kad se penzionise u intervjuima mogao pored nekadasnji novinar zagrebackog Danasa, utemeljitelj najveceg novinskog sistema u historiji ove zemlje, industrijalac, intelektualac, pisac, graditelj, predsjednik velike stranke, zamalo clan Predsjednistva da ga nisu pokrali, moze reci i da je bio ministar sigurnosti u najtezim trenucima gdje je korona unistila privredu, a neredi bili zbog migranata.
-
jagugu
- Posts: 1226
- Joined: 28/07/2018 16:02
#12450 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Danas će biti gost kod Senada


