FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12426 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by laik1981 »

sandoz11 wrote: 07/06/2020 07:51 Avdo Avdic bas sve promasi, Campara ga elegantno sutnuo, jer jadni Avdo ono papirica sto je donio u studio sve vec vidjeno ...
Avdo Avdic je u jednom dijelu dobro poentirao kada je rekao da su "otpadnici" SDA postali najozbiljnija opozicija toj stranci. To je teza zbog koje se treba dobro zamisliti..
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#12427 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nadzorna_ploca »

Campara nije stigao od voditelja nikoga sutnuti a kamoli Avdu. :izet:
User avatar
dembele
Posts: 4235
Joined: 19/06/2014 09:15

#12428 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dembele »

teta marica druga wrote: 07/06/2020 08:57
Entropio wrote: 06/06/2020 23:51
Sociolog wrote: 06/06/2020 19:17 Izgleda da Senad nesto opasno uzima od hemije, nema kontrole s ovolikim prelidanjem Campare...samo ga pegla za ovaj novi portal Avde Avdica, istrage.ba
Nazalost, Senad previse previse prekida frajer ne moze 3 rijeci reci

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zamisli ga ovako naoštrenog i da mu Bakir dođe. uhhh
Meni Senči sa ovim facijalnim ekspresijama baca na Tarantina.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3244
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#12429 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Toffee karamela »

Artest wrote: 06/06/2020 19:54

Campara je previse poletio osluskujuci eho drustvenih mreza. Ne skida se sa medija, gdje ponavlja jedne te iste demagoske floskule. Nije shvatio da je 'zanimljiv' narodu samo kao protuteza Bakiru i Seki unutar SDA. Ako ce biti u taboru sa lopovima i hodzicama okupljenim oko Bakira, isti je kao i oni. Svakim medijskim istupom fama oko njega sve vise kopni. Bolje bi mu bilo da se povukao u medijsku izolaciju, izigravao mistika i zavjerenika, nego sto se u ova dana pokopao iskazujuci ljubav prema Bakiru. Pokazao je da ga zanima drzavnicka politika na svakom pedlju BiH koliko i Bakira. Dakle samo jos jedan kasablijski politicar koji sniva svoj begovat dok istovremeno radi na palestinizaciji zemlje.
------------------
:lol: :lol: :thumbup: Odlična opservacija ali Aljoša da se toga dosjeti no way Jose

Inače otkako je počelo ovo njegovo sumnjivo disidentstvo unutar stranke imala sam jak dojam da se fura i plagira još jednog vječnog SDA disidenta, kritičara unutar svojih redova, merhametli insana ali eto kojemu munafici bacaju klipove pod noge itd. bla bla ...Šemsudina Mehmedovića. Njegov disidentski staž u SDA će uskoro potući onaj Nelsona Mandele i Vaclava Havela zajedno, ali ne odstupa iz fotelje i sa pozicija moći.

Nikad s njima, vazda s njima. :lol:
User avatar
dulekrele
Posts: 4738
Joined: 10/04/2014 18:25

#12430 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dulekrele »

Treba Avdu pitati zašto je napustio Žurnal.
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#12431 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kockasti »

Jbt jest naporan sa onim lupetanjem rukama i imenima.
User avatar
Edin H.
Posts: 53678
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12432 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

:kiss:
luckylaka wrote: 06/06/2020 19:25
Sociolog wrote: 06/06/2020 19:17 Izgleda da Senad nesto opasno uzima od hemije, nema kontrole s ovolikim prelidanjem Campare...samo ga pegla za ovaj novi portal Avde Avdica, istrage.ba
Nazalost, Senad previse previse prekida frajer ne moze 3 rijeci reci
Ma nije tip normalan,jebo te ne mogu gosti sastaviti dvije recenice da ih ne prekine.Kako mi ide na qrac
Taj se stil novinarstva zove - bojim se da te nista nisam pitao :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12433 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

test,test,test....
pljus,pljus,pljus ,imena :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12434 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

Toffee karamela wrote: 07/06/2020 10:51
Artest wrote: 06/06/2020 19:54

Campara je previse poletio osluskujuci eho drustvenih mreza. Ne skida se sa medija, gdje ponavlja jedne te iste demagoske floskule. Nije shvatio da je 'zanimljiv' narodu samo kao protuteza Bakiru i Seki unutar SDA. Ako ce biti u taboru sa lopovima i hodzicama okupljenim oko Bakira, isti je kao i oni. Svakim medijskim istupom fama oko njega sve vise kopni. Bolje bi mu bilo da se povukao u medijsku izolaciju, izigravao mistika i zavjerenika, nego sto se u ova dana pokopao iskazujuci ljubav prema Bakiru. Pokazao je da ga zanima drzavnicka politika na svakom pedlju BiH koliko i Bakira. Dakle samo jos jedan kasablijski politicar koji sniva svoj begovat dok istovremeno radi na palestinizaciji zemlje.
------------------
:lol: :lol: :thumbup: Odlična opservacija ali Aljoša da se toga dosjeti no way Jose

Inače otkako je počelo ovo njegovo sumnjivo disidentstvo unutar stranke imala sam jak dojam da se fura i plagira još jednog vječnog SDA disidenta, kritičara unutar svojih redova, merhametli insana ali eto kojemu munafici bacaju klipove pod noge itd. bla bla ...Šemsudina Mehmedovića. Njegov disidentski staž u SDA će uskoro potući onaj Nelsona Mandele i Vaclava Havela zajedno, ali ne odstupa iz fotelje i sa pozicija moći.

Nikad s njima, vazda s njima. :lol:
kopni ako mislite da on želi napustiti sda, ili je bar značajnije promijeniti. a ako želi samo više moći i uticaja unutar postojeće kleptokratske strukture (čemu sam lično puno skloniji), onda mu zasad dobro ide. mislim da je ovo prvo više priželjkivanje u slabosti alternativa nego što se može utemeljiti i na čemu realnom. ta struja pismenija jeste, ali dobronamjernija teško.
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#12435 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sandoz11 »

dulekrele wrote: 07/06/2020 11:36 Treba Avdu pitati zašto je napustio Žurnal.
a gdje je sada?
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#12436 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by thekupus »

Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
mahalik
Posts: 2010
Joined: 12/09/2009 16:48

#12437 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

sandoz11 wrote: 07/06/2020 16:42
dulekrele wrote: 07/06/2020 11:36 Treba Avdu pitati zašto je napustio Žurnal.
a gdje je sada?
pravi svoj mediji istraga.ba
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#12438 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Edin H. wrote: 07/06/2020 14:16 :kiss:
luckylaka wrote: 06/06/2020 19:25
Sociolog wrote: 06/06/2020 19:17 Izgleda da Senad nesto opasno uzima od hemije, nema kontrole s ovolikim prelidanjem Campare...samo ga pegla za ovaj novi portal Avde Avdica, istrage.ba
Nazalost, Senad previse previse prekida frajer ne moze 3 rijeci reci
Ma nije tip normalan,jebo te ne mogu gosti sastaviti dvije recenice da ih ne prekine.Kako mi ide na qrac
Taj se stil novinarstva zove - bojim se da te nista nisam pitao :D
Pa Boga mi,nikada nisam bio pristalica optuzbi na racun Senada ...smrce,bijelo,ovo,ono ali je ocito da nije skoncentrisan na svoj posao.Totalno iritirajuce.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12439 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

:mrgreen: bio ti pristalica, ne bio, on šmrče. ne šmrče zbog tebe ni zbog mene.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12440 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »



:roll: :lol: dobar. stvarno dobar.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#12441 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by apsidejzi »

thekupus wrote: 07/06/2020 16:56 Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
Lik je pricao haman sat i po i nista nije rekao. 90% intervjua protiv Avde. Dobro ga je pogodio taj intervju :lol: :lol: :lol:
aerodinamika
Posts: 955
Joined: 21/04/2019 13:42

#12442 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by aerodinamika »

apsidejzi wrote: 07/06/2020 23:30
thekupus wrote: 07/06/2020 16:56 Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
Lik je pricao haman sat i po i nista nije rekao. 90% intervjua protiv Avde. Dobro ga je pogodio taj intervju :lol: :lol: :lol:
rece neko da su bili jarani, dobri jarani
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12443 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

apsidejzi wrote: 07/06/2020 23:30
thekupus wrote: 07/06/2020 16:56 Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
Lik je pricao haman sat i po i nista nije rekao. 90% intervjua protiv Avde. Dobro ga je pogodio taj intervju :lol: :lol: :lol:
Od Campare sam ocekivao vise, sav nekakav izgubljen :mrgreen: ......Avdu ce svi poceti sanjati,samo cekaju kad ce Avdo ko Dzebrail :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12444 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

aerodinamika wrote: 08/06/2020 02:33
apsidejzi wrote: 07/06/2020 23:30
thekupus wrote: 07/06/2020 16:56 Pogledao sam ovaj intervju sa Čamparom, i u njemu je Senad prekidao sugovornika puno manje nego inače, iako je ovaj ponekad počinjao nepovezano blebetati. Smiješno mi je ono njegovo iznenađeno "haa" nekoliko puta u toku intervjua, to prije nisam čuo
Lik je pricao haman sat i po i nista nije rekao. 90% intervjua protiv Avde. Dobro ga je pogodio taj intervju :lol: :lol: :lol:
rece neko da su bili jarani, dobri jarani
5 godina Avdo kod njeg ljetovo u Neumu,kaze bili kucni prijatelji
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12445 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

JThomas wrote: 07/06/2020 20:45

:roll: :lol: dobar. stvarno dobar.
Ko? Fahro ili Senad? :D

Meni je malo bezze ovo Senadovo na početku "ja mu fino govorio a on ne sluša". Mislim da je FahrOV mozak baš specifičan (u odnosu na ISO standard :-D) i ne funkcioniše ovako kako Senad to predstavlja. Više puta sam u prošlosti pomislio na to.
On više funkcioniše po principu parcijalnih ciljeva i sve vidi kao priliku. Izvući će korist i kad obori najbolju vlast dosad i kad uđe pa izađe u/iz Vlade i kad zavali najboljeg jarana... Samo je teško prokljuviti tu njegovu strategiju u ovoj partiji šaha...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12446 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by JThomas »

ja se slažem s tim viđenjem (fahre) i baš mislim da ovo to dobro podcrtava. njegovu pricipijelnu neprincipijelnost.
Hakiz
Posts: 48413
Joined: 30/07/2015 20:01

#12447 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hakiz »

Možeš mu vjerovati da mu ne trebaš vjerovati.
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#12448 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

ja mislim da je on egoistican tip i da mu je jako bitno da se o njemu stalno govori,pise,komentarise i da je uvijek on u nekakvim pricama i kombinacijama

inace,ne vidim da on i njegova stranka imaju ikakav politicki pravac,ikakvustrategiju,ikakvu politiku ni neka nacela...nego lik danas kaze necu ne,a nsanse,kroz 7 dana dodje u isti emisiju i kaze,pa hocu,sto,nije problem...nema veze sto sam slagao

znaju to i u SDA,pa zato i kada ga ubace u vlast,sa njim se igraju i sutaju ga u mrak...zato je sada i insistirao da bude ministar sigurnosti,jer je aktuelna migrantska kriza i tu ce biti vidljiv

kada mu je SDA i tu suknula...on htio davrati migrante kucama a SDA sa pakistanskim ambasadorom mu iza ledja dogovarala da migranti ostanu tu...on da je skontao da mu je plan propao i damu je jedina travkaspasa predizbore ostala ono standardno,da izadje iz koalicije 3-4 mjeseca prije izbora i glumi opoziciju...samo sto sam siguran da ce mu i taj plan propasti i da nece osvojiti nista
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#12449 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Entropio »

Meni se cini da sve ovo radi da bi za 10 godina kad se penzionise u intervjuima mogao pored nekadasnji novinar zagrebackog Danasa, utemeljitelj najveceg novinskog sistema u historiji ove zemlje, industrijalac, intelektualac, pisac, graditelj, predsjednik velike stranke, zamalo clan Predsjednistva da ga nisu pokrali, moze reci i da je bio ministar sigurnosti u najtezim trenucima gdje je korona unistila privredu, a neredi bili zbog migranata.
jagugu
Posts: 1226
Joined: 28/07/2018 16:02

#12450 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jagugu »

Danas će biti gost kod Senada

Image
Locked