FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#12076 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by un1ted »

His Dark Materials wrote: 17/05/2020 09:23 frajer je uzeo uređaje za farmu koka nosilja k
Prema njegovom iskazu uradio je ono što su od njega tražili. Ponudio listu od XY respiratora, oni prstom odabrali taj i taj, on naručio i dopremio. Ako to ima sve u dokumentima, kao što tvrdi da ima, onda ne vidim njegovu odgovornost u izboru opreme.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12077 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

un1ted wrote: 17/05/2020 12:20
His Dark Materials wrote: 17/05/2020 09:23 frajer je uzeo uređaje za farmu koka nosilja k
Prema njegovom iskazu uradio je ono što su od njega tražili. Ponudio listu od XY respiratora, oni prstom odabrali taj i taj, on naručio i dopremio. Ako to ima sve u dokumentima, kao što tvrdi da ima, onda ne vidim njegovu odgovornost u izboru opreme.
To i ja napisah, malo drugačijim riječima.
I ne samo da nema odgovornost u izboru opreme, nego je baš neće biti lako naći ni u bilo čemu drugom.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12078 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

sve_ovo_ja wrote: 17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
-10% porez na dobit


Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12079 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Android Knego wrote: 17/05/2020 12:30
un1ted wrote: 17/05/2020 12:20
His Dark Materials wrote: 17/05/2020 09:23 frajer je uzeo uređaje za farmu koka nosilja k
Prema njegovom iskazu uradio je ono što su od njega tražili. Ponudio listu od XY respiratora, oni prstom odabrali taj i taj, on naručio i dopremio. Ako to ima sve u dokumentima, kao što tvrdi da ima, onda ne vidim njegovu odgovornost u izboru opreme.
To i ja napisah, malo drugačijim riječima.
I ne samo da nema odgovornost u izboru opreme, nego je baš neće biti lako naći ni u bilo čemu drugom.
Ako je to tako bilo, (a utvrdiće se , barem mislim!), nema se šta zamjeriti, pa ni taj rad za 3% marze, zarade, tu se stvarno nema sta prigovoriti!

Druge tu stvari nisu jasne, recimo jeli imao pravo to uvoziti, ko mu je odabrao-rekao da poruči loše respiratore , jel "struka" ili tamo neki sveznajući iz CZ i (ili) Vlade FBiH (jer sad kazu da nisu ni za sta), zasto je kasnila isporuka (ima li tu penala) ili ide na lijepe oči .... :bih:
User avatar
amidzazeher
Posts: 4015
Joined: 14/04/2011 23:41

#12080 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

mO k3 wrote: 17/05/2020 12:42
sve_ovo_ja wrote: 17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
-10% porez na dobit


Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Nije on sposobniji od drugih nego jednostavno podobniji.
Kako mafija radi to je svima poznato. Na kraju svi ispadnu cisti i sto Bake rece heroji.
Ovima je jos i lakse krasti jer drze i tuzilastvo i sudove i sudije!
Fikro niti je narucio niti je dao pare, jedino obraz ali ovi su ga davno izgubili. Jednostavno rekli mu bices dobar 100k maraka (a mozda im je vec i bio duzan od prije) za sve imamo papire i ne brini. Mozda je mislio da, kao i sve dosadasnje kradje, i ova ce da prodje neopazeno, u najgorem slucaju bice malo pisanja po portalima ali njega nece niko spomenuti. Ustvari tako ce i biti na kraju, za koji mjesec su izbori, nove afere, kradje i tako u krug.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12081 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Hadžifejzović ga je iscrpno ispitivao o njegovim poznanstvima. Krenuo je od predsjednika SDA – Bakira Izetbegovića.

“Ja ga ne poznajem lično”.

“Jesi li ga ikad upoznao lično?”, pitao je Hadžifejzović.

“Pa kroz poslove koje obavljam na televiziji upoznao sam različite ljude”.

“A privatno?”

“Ne, ne poznajem ga privatno. Ne znam ga”, rekao je Hodžić.
https://klix.ba/fikret-hodzic-tvrdi-d ... -ptF0djHc4
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12082 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

amidzazeher wrote: 17/05/2020 12:58
mO k3 wrote: 17/05/2020 12:42
sve_ovo_ja wrote: 17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
-10% porez na dobit


Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Nije on sposobniji od drugih nego jednostavno podobniji.
Kako mafija radi to je svima poznato. Na kraju svi ispadnu cisti i sto Bake rece heroji.
Ovima je jos i lakse krasti jer drze i tuzilastvo i sudove i sudije!
Fikro niti je narucio niti je dao pare, jedino obraz ali ovi su ga davno izgubili. Jednostavno rekli mu bices dobar 100k maraka (a mozda im je vec i bio duzan od prije) za sve imamo papire i ne brini. Mozda je mislio da, kao i sve dosadasnje kradje, i ova ce da prodje neopazeno, u najgorem slucaju bice malo pisanja po portalima ali njega nece niko spomenuti. Ustvari tako ce i biti na kraju, za koji mjesec su izbori, nove afere, kradje i tako u krug.
:-? gledam sada dalje intervju i mislim da on krije nekoga tijelo , oci , gestika puno kaze
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12083 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

mO k3 wrote: 17/05/2020 12:42
sve_ovo_ja wrote: 17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
-10% porez na dobit


Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:

1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim

Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.

Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".

Koliko vidim pali!
User avatar
amidzazeher
Posts: 4015
Joined: 14/04/2011 23:41

#12084 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

Ma naravno da krije. Cim se ide u neke konkretne stvari on se poziva na istragu.
Al naucio je do sada kao i svi osnovne fraze: Ne znam, to morate pitati njih, neka organi rade svoj posao, ja samo govorim o onome sto znam.....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12085 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:08
mO k3 wrote: 17/05/2020 12:42
sve_ovo_ja wrote: 17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
-10% porez na dobit


Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:

1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim

Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.

Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".

Koliko vidim pali!
zar on ne rece malo prije da je let kosta 150.000 km??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12086 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

tacka 6. kako sam skontao , platila je vise jer su kasnije porucili nego srbija a cijena respioratora je svaki dan rasla i cak i danas dan raszte
User avatar
amidzazeher
Posts: 4015
Joined: 14/04/2011 23:41

#12087 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:08

Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:

1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim

Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.

Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".

Koliko vidim pali!
Upravo sam istog misljenja! Al cuj kazu malo je 300k??! Pa kad marke ne ulozis da je 1000 maraka a kamoli 300k puno je! Sta je ulozio osim obraza? Na kraju cujem komentare pa svako bi to uradio kad bi imao priliku! To mi je najgore jebote, sve u isti kos odmah. Ima valjda jos uvijek postenih ljudi majku mu!
User avatar
BarbaDue
Posts: 65076
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#12088 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

mayab wrote: 17/05/2020 12:59
Hadžifejzović ga je iscrpno ispitivao o njegovim poznanstvima. Krenuo je od predsjednika SDA – Bakira Izetbegovića.

“Ja ga ne poznajem lično”.

“Jesi li ga ikad upoznao lično?”, pitao je Hadžifejzović.

“Pa kroz poslove koje obavljam na televiziji upoznao sam različite ljude”.

“A privatno?”

“Ne, ne poznajem ga privatno. Ne znam ga”, rekao je Hodžić.
https://klix.ba/fikret-hodzic-tvrdi-d ... -ptF0djHc4
To bi trebao biti dokaz da se lično poznaju!? Ne ne mislim da je to dovolja razlog.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12089 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

amidzazeher wrote: 17/05/2020 13:15
dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:08

Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:

1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim

Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.

Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".

Koliko vidim pali!
Upravo sam istog misljenja! Al cuj kazu malo je 300k??! Pa kad marke ne ulozis da je 1000 maraka a kamoli 300k puno je! Sta je ulozio osim obraza? Na kraju cujem komentare pa svako bi to uradio kad bi imao priliku! To mi je najgore jebote, sve u isti kos odmah. Ima valjda jos uvijek postenih ljudi majku mu!
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12090 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

mO k3 wrote: 17/05/2020 13:14 tacka 6. kako sam skontao , platila je vise jer su kasnije porucili nego srbija a cijena respioratora je svaki dan rasla i cak i danas dan raszte
E moj Moke, pa prijatelju dragi nadam se samo naivni.

Dobili ponudu od njemacke za najbolji svjetski respirator 78.000KM isporuka u roku 2 mjeseca postepeno. U trenutku kada BiH ima 3 covjeka na respiratoru i samo par stotina bolesnih. BiH javno i privatno zdrastvo imalo vise nego dovoljno respiratora, i nije bilo realne zurbe, osim izjava Solaka:"ako se budete zajebavali sve cu vas u totalni karantin, da mogu u miru dernecit po Sarajevu da se ne zarazim".

Ako je bilo zurbe da se kupe ti najskuplji, po nemogucoj cijeni, ali eto nek je po toj cijeni, neka pokazu statistiku kojom su dosli do proracuna koji broj pacijenata ocekuju da premasi broj respiratora u javnom i privatnoj sektor sta se broji u stotinama, hoces da ti kazem, SOlak zna samo zbrajati i oduzimati, nema statistike.

Daj sto respiratora od brace iz Crne Gore valjali su oni nama i mi cemo njima.
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12091 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

mO k3 wrote: 17/05/2020 13:19
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....
eto vidis, i zato ce biti 12 genocid. Dok je takvih kao ti, sta govore "vjera, domovina, nacija, jezik", a drugom u dzep. Citavu bosnu prodaju
User avatar
amidzazeher
Posts: 4015
Joined: 14/04/2011 23:41

#12092 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:21
mO k3 wrote: 17/05/2020 13:19
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....
eto vidis, i zato ce biti 12 genocid. Dok je takvih kao ti, sta govore "vjera, domovina, nacija, jezik", a drugom u dzep. Citavu bosnu prodaju
:thumbup: :sax:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#12093 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mO k3 »

dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:21
mO k3 wrote: 17/05/2020 13:19
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....
eto vidis, i zato ce biti 12 genocid. Dok je takvih kao ti, sta govore "vjera, domovina, nacija, jezik", a drugom u dzep. Citavu bosnu prodaju
govorim opcenito drugar , znam kakav nam je mentalitet
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12094 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Pojedinci ovdje naivni k'o karanana.

Samo postavite sebi pitanje: da li bi vama Vlada uplatila avansno 10.5 miliona (100% vrijednosti posla) zato što imate lijepu ponudu i nula garancija da ćete izvršiti posao, a u svemu tome ste se pojavili kao padobranac s ulice? :D

Nema potrebe za daljim raspredanjem.
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12095 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

mO k3 wrote: 17/05/2020 13:23
dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:21
mO k3 wrote: 17/05/2020 13:19
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....
eto vidis, i zato ce biti 12 genocid. Dok je takvih kao ti, sta govore "vjera, domovina, nacija, jezik", a drugom u dzep. Citavu bosnu prodaju
govorim opcenito drugar , znam kakav nam je mentalitet
Nema tu mentalitet, Solak je zaduzen i preplacen bio da cuva nase pare. Podvlacim nase pare. Fiki je dobrovoljno pristao da ide sa njim u tal, da odrade nase pare.

Ja ako imam svoju firmu i hocu druga da poguram, to je moja firma i moje pare. Ovo je javni sektor i drugacija pravila. Da nije bilo unutarnjeg sukoba u SDA (Virutelni ili pravi) mi ovo nikad ne bi saznali. A ovo je samo sitnica u odnosu kako kradu, recimo najskuplji km autoputa na svijetu podijeljen u dionice po 8-10km umjesto 100-500km.

Dok su ovi na vlasti, kojima je svoj novcanik vazniji od zivota Bosnjaka, bit ce jos Tomasica koliko hoces
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12096 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.

A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12097 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

animus wrote: 17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.

A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!

Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12098 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:30
animus wrote: 17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.

A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!

Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
Tesko je reci izvini pogrijesio sam.
Lako je cipelariti nekog ko je na zemlji i citava ga drzava udara.
Prica o Muhamedu a.s. ima pouku i hvala mu kad ju je ispricao.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#12099 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bingov buraz »

Ja se iskreno nadam da se čovjek zajebava.
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12100 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

animus wrote: 17/05/2020 13:33
dr_Evil wrote: 17/05/2020 13:30
animus wrote: 17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.

A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!

Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
Tesko je reci izvini pogrijesio sam.
Lako je cipelariti nekog ko je na zemlji i citava ga drzava udara.
Prica o Muhamedu a.s. ima pouku i hvala mu kad ju je ispricao.
Nema tu cipelarenja, cipelare oni nas svaki dan kad nam pare kradu. Uzimaju kredite da popune budzetske rupe, a kradu ovu jadnu drzavu na svakom koraku. Fiki je sebi rekao:"Brankovic mozes biti i ti, kad svi kradu neces se ti mumine kupat", i sad kad su ga Gacani otkrili baca nam pricu o decku o poderanim tenama.

Izvini Fikrete sto smo te prozivali, samo ti nastavi da gradis jos jednu familiju unutar sda koja ce da pokrada kmetove, jer reko je preCjednik, mlade na selo
Locked