Prema njegovom iskazu uradio je ono što su od njega tražili. Ponudio listu od XY respiratora, oni prstom odabrali taj i taj, on naručio i dopremio. Ako to ima sve u dokumentima, kao što tvrdi da ima, onda ne vidim njegovu odgovornost u izboru opreme.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#12076 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#12077 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
To i ja napisah, malo drugačijim riječima.
I ne samo da nema odgovornost u izboru opreme, nego je baš neće biti lako naći ni u bilo čemu drugom.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12078 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
-10% porez na dobitsve_ovo_ja wrote: ↑17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12079 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ako je to tako bilo, (a utvrdiće se , barem mislim!), nema se šta zamjeriti, pa ni taj rad za 3% marze, zarade, tu se stvarno nema sta prigovoriti!Android Knego wrote: ↑17/05/2020 12:30To i ja napisah, malo drugačijim riječima.
I ne samo da nema odgovornost u izboru opreme, nego je baš neće biti lako naći ni u bilo čemu drugom.
Druge tu stvari nisu jasne, recimo jeli imao pravo to uvoziti, ko mu je odabrao-rekao da poruči loše respiratore , jel "struka" ili tamo neki sveznajući iz CZ i (ili) Vlade FBiH (jer sad kazu da nisu ni za sta), zasto je kasnila isporuka (ima li tu penala) ili ide na lijepe oči ....
- amidzazeher
- Posts: 4014
- Joined: 14/04/2011 23:41
#12080 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije on sposobniji od drugih nego jednostavno podobniji.mO k3 wrote: ↑17/05/2020 12:42-10% porez na dobitsve_ovo_ja wrote: ↑17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Kako mafija radi to je svima poznato. Na kraju svi ispadnu cisti i sto Bake rece heroji.
Ovima je jos i lakse krasti jer drze i tuzilastvo i sudove i sudije!
Fikro niti je narucio niti je dao pare, jedino obraz ali ovi su ga davno izgubili. Jednostavno rekli mu bices dobar 100k maraka (a mozda im je vec i bio duzan od prije) za sve imamo papire i ne brini. Mozda je mislio da, kao i sve dosadasnje kradje, i ova ce da prodje neopazeno, u najgorem slucaju bice malo pisanja po portalima ali njega nece niko spomenuti. Ustvari tako ce i biti na kraju, za koji mjesec su izbori, nove afere, kradje i tako u krug.
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12081 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
https://klix.ba/fikret-hodzic-tvrdi-d ... -ptF0djHc4Hadžifejzović ga je iscrpno ispitivao o njegovim poznanstvima. Krenuo je od predsjednika SDA – Bakira Izetbegovića.
“Ja ga ne poznajem lično”.
“Jesi li ga ikad upoznao lično?”, pitao je Hadžifejzović.
“Pa kroz poslove koje obavljam na televiziji upoznao sam različite ljude”.
“A privatno?”
“Ne, ne poznajem ga privatno. Ne znam ga”, rekao je Hodžić.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12082 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
amidzazeher wrote: ↑17/05/2020 12:58Nije on sposobniji od drugih nego jednostavno podobniji.mO k3 wrote: ↑17/05/2020 12:42-10% porez na dobitsve_ovo_ja wrote: ↑17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
Kako mafija radi to je svima poznato. Na kraju svi ispadnu cisti i sto Bake rece heroji.
Ovima je jos i lakse krasti jer drze i tuzilastvo i sudove i sudije!
Fikro niti je narucio niti je dao pare, jedino obraz ali ovi su ga davno izgubili. Jednostavno rekli mu bices dobar 100k maraka (a mozda im je vec i bio duzan od prije) za sve imamo papire i ne brini. Mozda je mislio da, kao i sve dosadasnje kradje, i ova ce da prodje neopazeno, u najgorem slucaju bice malo pisanja po portalima ali njega nece niko spomenuti. Ustvari tako ce i biti na kraju, za koji mjesec su izbori, nove afere, kradje i tako u krug.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12083 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:mO k3 wrote: ↑17/05/2020 12:42-10% porez na dobitsve_ovo_ja wrote: ↑17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim
Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.
Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".
Koliko vidim pali!
- amidzazeher
- Posts: 4014
- Joined: 14/04/2011 23:41
#12084 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma naravno da krije. Cim se ide u neke konkretne stvari on se poziva na istragu.
Al naucio je do sada kao i svi osnovne fraze: Ne znam, to morate pitati njih, neka organi rade svoj posao, ja samo govorim o onome sto znam.....
Al naucio je do sada kao i svi osnovne fraze: Ne znam, to morate pitati njih, neka organi rade svoj posao, ja samo govorim o onome sto znam.....
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12085 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
zar on ne rece malo prije da je let kosta 150.000 km??dr_Evil wrote: ↑17/05/2020 13:08Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:mO k3 wrote: ↑17/05/2020 12:42-10% porez na dobitsve_ovo_ja wrote: ↑17/05/2020 11:24 Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
Neznam ni sam sta da kazem , po njegovom intervju ne vidim nista lose da je uradio , sposobniji je od drugih osim toga 270.000 KM nije neka para
1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim
Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.
Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".
Koliko vidim pali!
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12086 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
tacka 6. kako sam skontao , platila je vise jer su kasnije porucili nego srbija a cijena respioratora je svaki dan rasla i cak i danas dan raszte
- amidzazeher
- Posts: 4014
- Joined: 14/04/2011 23:41
#12087 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Upravo sam istog misljenja! Al cuj kazu malo je 300k??! Pa kad marke ne ulozis da je 1000 maraka a kamoli 300k puno je! Sta je ulozio osim obraza? Na kraju cujem komentare pa svako bi to uradio kad bi imao priliku! To mi je najgore jebote, sve u isti kos odmah. Ima valjda jos uvijek postenih ljudi majku mu!dr_Evil wrote: ↑17/05/2020 13:08
Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:
1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim
Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.
Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".
Koliko vidim pali!
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12088 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
To bi trebao biti dokaz da se lično poznaju!? Ne ne mislim da je to dovolja razlog.mayab wrote: ↑17/05/2020 12:59https://klix.ba/fikret-hodzic-tvrdi-d ... -ptF0djHc4Hadžifejzović ga je iscrpno ispitivao o njegovim poznanstvima. Krenuo je od predsjednika SDA – Bakira Izetbegovića.
“Ja ga ne poznajem lično”.
“Jesi li ga ikad upoznao lično?”, pitao je Hadžifejzović.
“Pa kroz poslove koje obavljam na televiziji upoznao sam različite ljude”.
“A privatno?”
“Ne, ne poznajem ga privatno. Ne znam ga”, rekao je Hodžić.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12089 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pare kvare karakter , da dobijes ponudu odradio bi i ti ....amidzazeher wrote: ↑17/05/2020 13:15Upravo sam istog misljenja! Al cuj kazu malo je 300k??! Pa kad marke ne ulozis da je 1000 maraka a kamoli 300k puno je! Sta je ulozio osim obraza? Na kraju cujem komentare pa svako bi to uradio kad bi imao priliku! To mi je najgore jebote, sve u isti kos odmah. Ima valjda jos uvijek postenih ljudi majku mu!dr_Evil wrote: ↑17/05/2020 13:08
Gubite se ko abdest ljudi, zaboravljate:
1. Fiki je dobio posao, da nabavi medicinsku opremu, iako se ne bavi sa tim nikako, a posao je dobio tako sto su mu rekli u stranci ili gdje vec e ti ces mali ovo. Pa evo da je on imao te respiratore i nek je "odnio ponudu gdje se nose ponude??" na osnovu cega je izabran bas on i njegovi kineski respirator.
2. Ko je i na osnovu koje analize rekao da mozemo te respiratore koristiti pa kasnije prepravio ugovor da budu ti
3. Zasto nisu kontaktirane ostale firme
4. Zasto sto respiratora? Jel toliko bilo na lageru u Podgorici?
5. Jel fly bosnia bio humanitari let, ako jeste zasto je placen 300.000KM
6. Zasto je Bosna platila duplo skuplje od Srbije, i ako je platila kako znamo da se pare nece vratiti na crne racune. Licno sam kupovao iz kine i uvijek je bio racun kako ga ja zelim
Mozemo mi do sutra, ali ovo pranje je da je mala zarada, to su price za djecu, ove pare se vrte preko inostranih racuna nazad u Bosnu ili ti ga na Maltu.
Ovakvi intervjui se prave da probude emociju i da se on opere, spominje se Srebrenica, vjera, Allah, Muhammed, mala djeca, familija, posao za "obicnu raju", uspon od poderanih tena do hayata, i klasika "ja nemam oraha u dzepu", "neka institucije rade svoj posao", "ne dam obraz", " ako treba i u zatvor".
Koliko vidim pali!
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12090 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
E moj Moke, pa prijatelju dragi nadam se samo naivni.
Dobili ponudu od njemacke za najbolji svjetski respirator 78.000KM isporuka u roku 2 mjeseca postepeno. U trenutku kada BiH ima 3 covjeka na respiratoru i samo par stotina bolesnih. BiH javno i privatno zdrastvo imalo vise nego dovoljno respiratora, i nije bilo realne zurbe, osim izjava Solaka:"ako se budete zajebavali sve cu vas u totalni karantin, da mogu u miru dernecit po Sarajevu da se ne zarazim".
Ako je bilo zurbe da se kupe ti najskuplji, po nemogucoj cijeni, ali eto nek je po toj cijeni, neka pokazu statistiku kojom su dosli do proracuna koji broj pacijenata ocekuju da premasi broj respiratora u javnom i privatnoj sektor sta se broji u stotinama, hoces da ti kazem, SOlak zna samo zbrajati i oduzimati, nema statistike.
Daj sto respiratora od brace iz Crne Gore valjali su oni nama i mi cemo njima.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- amidzazeher
- Posts: 4014
- Joined: 14/04/2011 23:41
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12093 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
govorim opcenito drugar , znam kakav nam je mentalitet
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12094 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pojedinci ovdje naivni k'o karanana.
Samo postavite sebi pitanje: da li bi vama Vlada uplatila avansno 10.5 miliona (100% vrijednosti posla) zato što imate lijepu ponudu i nula garancija da ćete izvršiti posao, a u svemu tome ste se pojavili kao padobranac s ulice?
Nema potrebe za daljim raspredanjem.
Samo postavite sebi pitanje: da li bi vama Vlada uplatila avansno 10.5 miliona (100% vrijednosti posla) zato što imate lijepu ponudu i nula garancija da ćete izvršiti posao, a u svemu tome ste se pojavili kao padobranac s ulice?
Nema potrebe za daljim raspredanjem.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12095 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nema tu mentalitet, Solak je zaduzen i preplacen bio da cuva nase pare. Podvlacim nase pare. Fiki je dobrovoljno pristao da ide sa njim u tal, da odrade nase pare.
Ja ako imam svoju firmu i hocu druga da poguram, to je moja firma i moje pare. Ovo je javni sektor i drugacija pravila. Da nije bilo unutarnjeg sukoba u SDA (Virutelni ili pravi) mi ovo nikad ne bi saznali. A ovo je samo sitnica u odnosu kako kradu, recimo najskuplji km autoputa na svijetu podijeljen u dionice po 8-10km umjesto 100-500km.
Dok su ovi na vlasti, kojima je svoj novcanik vazniji od zivota Bosnjaka, bit ce jos Tomasica koliko hoces
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12096 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12097 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!animus wrote: ↑17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12098 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tesko je reci izvini pogrijesio sam.dr_Evil wrote: ↑17/05/2020 13:30Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!animus wrote: ↑17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
Lako je cipelariti nekog ko je na zemlji i citava ga drzava udara.
Prica o Muhamedu a.s. ima pouku i hvala mu kad ju je ispricao.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#12099 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ja se iskreno nadam da se čovjek zajebava.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12100 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nema tu cipelarenja, cipelare oni nas svaki dan kad nam pare kradu. Uzimaju kredite da popune budzetske rupe, a kradu ovu jadnu drzavu na svakom koraku. Fiki je sebi rekao:"Brankovic mozes biti i ti, kad svi kradu neces se ti mumine kupat", i sad kad su ga Gacani otkrili baca nam pricu o decku o poderanim tenama.animus wrote: ↑17/05/2020 13:33Tesko je reci izvini pogrijesio sam.dr_Evil wrote: ↑17/05/2020 13:30Tako je! Pravda za Fikija! Ja mislim da treba da mu damo jos 10.5 miliona, da se ne muci oko ovih respiratora jos ce nokat slomit!animus wrote: ↑17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
Fikija postavit umjesto Salcina, nek kontrolise javne nabavke, eto koliko je posten poslije emisije. Jesil cuo kako isprica fino pricu o Muhamedu A.S.
Lako je cipelariti nekog ko je na zemlji i citava ga drzava udara.
Prica o Muhamedu a.s. ima pouku i hvala mu kad ju je ispricao.
Izvini Fikrete sto smo te prozivali, samo ti nastavi da gradis jos jednu familiju unutar sda koja ce da pokrada kmetove, jer reko je preCjednik, mlade na selo
