
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
immuno
- Posts: 2040
- Joined: 07/04/2010 11:05
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
-
immuno
- Posts: 2040
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40703 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Nazalost ovdje fali slika kad se " razlomi" Gil je od povrca u saftu finom odlicno ukusa
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40704 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije to ovo mirc bona...daj slike a ne da ja zamisljam i guglam svedske jabukovace.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40705 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
svi mi koji smo guglali "äppelpaj" 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
immuno
- Posts: 2040
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40708 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kazu arapski burek
meso je ljuto al je ukusno dobroooo 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40710 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
```````````````````````````````````````````

- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40711 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40712 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..kako znash, da je danas pravim..
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#40713 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jutros: jaja, pileća šunka i zelena salata

Neki dan riba u rerni


Neki dan riba u rerni

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#40715 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma uzeo one male paradajze nisam ih do sada probao, sve one normalne jeo. Ma bezveze, nema puno soka u njima, dobri jedino ovako za dekoracije, rek'o sam da ih više neću uzimati.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40716 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kod mene su ti mali -ukusniji.. a.veci -ako su -heirloom-kao na slici-- mozda ih oko tebe neko uzgaja- probaj -ako ti se ukaze prilika--
.uz ribu- samo: krompir/blitva/b. luk -- ... neces profuliti..
---

- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#40717 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)





Kad sam vec isao u "nabavku" da odmah i probam
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#40718 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kad se obrok sastavi sa dezertom


-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#40719 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Rižoto sa morskim plodovima


-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40720 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

brzinska sirnica od kora.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#40723 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni je izvan sezone jedino i ukusan cherry paradajz. Jedini ima zestinu i miris paradajza. Ljeti u basti da ne spominjem. Ukusan je i kad jedva malo porumeni.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#40725 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ova ti izgleda malo pristojnija
Popravljaš se, čestitam ti
Popravljaš se, čestitam ti





