Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40702 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bloo »

stakasa wrote: 17/05/2020 01:24 Bamja
Zaleti mi se koncentrata pa je saft tamniji vec sto treba biti

Image
koja krasotica...samo izvadi bamije... :mrgreen:
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#40703 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Image
Nazalost ovdje fali slika kad se " razlomi" Gil je od povrca u saftu finom odlicno ukusa😊 slijedeci put lomim I slikam😊
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40704 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bloo »

sadie_forever wrote: 16/05/2020 16:56 Domaca pizza i svedska jabukovaca(äppelpaj)
Nije to ovo mirc bona...daj slike a ne da ja zamisljam i guglam svedske jabukovace.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#40705 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pizarro »

svi mi koji smo guglali "äppelpaj" :D
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#40706 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Bloo wrote: 17/05/2020 11:10
stakasa wrote: 17/05/2020 01:24 Bamja
Zaleti mi se koncentrata pa je saft tamniji vec sto treba biti



koja krasotica...samo izvadi bamije... :mrgreen:
Sto bona...
Mozda ti se je nekad davno ogadila zbog sluzi. Predobro je tojelo da mu se definitivno kaze zbogom
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#40707 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

immuno wrote: 17/05/2020 11:05 Image
😊
Kako se zove ova kreacija?
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#40708 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by immuno »

Kazu arapski burek🙄 meso je ljuto al je ukusno dobroooo 😊
User avatar
BarbaDue
Posts: 65064
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#40709 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by BarbaDue »

stakasa wrote: 17/05/2020 11:35
immuno wrote: 17/05/2020 11:05 Image
😊
Kako se zove ova kreacija?
Znam da je do mene al meni odmah neka erotika na pameti :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40710 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

```````````````````````````````````````````Image
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40711 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

:cry: dajte mi monikinu pimpek pitu :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40712 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:-)
..kako znash, da je danas pravim.. :lol:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40713 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

Jutros: jaja, pileća šunka i zelena salata

Image

Neki dan riba u rerni

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40714 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 17/05/2020 15:09 Jutros: jaja, pileća šunka i zelena salata

Image

Neki dan riba u rerni

Image
Dorucak - odlican.. foto... :thumbup:

..riba- :lol: stisla zube -ovaj put... mmm.. svjez paradajz .. uz ribu mi ne godi- :zoka: ti zadovoljan?
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40715 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 17/05/2020 15:57
Dorucak - odlican.. foto... :thumbup:

..riba- :lol: stisla zube -ovaj put... mmm.. svjez paradajz .. uz ribu mi ne godi- :zoka: ti zadovoljan?
Ma uzeo one male paradajze nisam ih do sada probao, sve one normalne jeo. Ma bezveze, nema puno soka u njima, dobri jedino ovako za dekoracije, rek'o sam da ih više neću uzimati.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40716 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 17/05/2020 16:00 Ma uzeo one male paradajze nisam ih do sada probao, sve one normalne jeo. Ma bezveze, nema puno soka u njima, dobri jedino ovako za dekoracije, rek'o sam da ih više neću uzimati.
Kod mene su ti mali -ukusniji.. a.veci -ako su -heirloom-kao na slici-- mozda ih oko tebe neko uzgaja- probaj -ako ti se ukaze prilika--
.uz ribu- samo: krompir/blitva/b. luk -- ... neces profuliti.. :)

---Image
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#40717 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

ImageImageImageImageImage

Kad sam vec isao u "nabavku" da odmah i probam
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#40718 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

kad se obrok sastavi sa dezertom :roll: :lol: :lol:

Image
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40719 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

Rižoto sa morskim plodovima

Image
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#40720 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

Image

brzinska sirnica od kora.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#40723 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by dobar osjecaj »

moonca wrote: 17/05/2020 16:06 Kod mene su ti mali -ukusniji.. a.veci -ako su -heirloom-kao na slici-- mozda ih oko tebe neko uzgaja- probaj -ako ti se ukaze prilika--
Meni je izvan sezone jedino i ukusan cherry paradajz. Jedini ima zestinu i miris paradajza. Ljeti u basti da ne spominjem. Ukusan je i kad jedva malo porumeni.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40724 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

~~~ oh...oh.. :sretan: :gladna:

~~Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#40725 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Ova ti izgleda malo pristojnija
Popravljaš se, čestitam ti :thumbup:
Post Reply