Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
artur morgan wrote: ↑12/05/2020 13:44
Ja mislim da su to primjenili da bude slično kao kod automatika, VW od DSG-a...automatici drže jako nisko obrtaje u normalnom režimu ili eco režimu kada lagano držiš papučicu gasa, pogotovo oni sa više KS i većom kubikažom od 1.6....na youtube se može vidjeti kako recimo 2.0 tdi od 110kw ubrzava u 6-toj sa 80 km/h i nije baš da je mrtav tako da ne pretjerivajte...
svaki 2.0 dizelski motor se tako ponasa u 6-toj brzini, samo sto time mucis komponente.
A zasto ne bi stavili niske obrtaje, emisija, potrosnja i sl. a kada ga poklopis dsg kao dsg brzo salta brzine na nize
UmaX wrote: ↑12/05/2020 14:04
Obzirom na prosjecnu starost auta u BiH i kilometre koje uvezeni primjerci imaju, Ćip Ćunere tek ceka navala gasenja DPF...
UmaX wrote: ↑12/05/2020 14:04
Obzirom na prosjecnu starost auta u BiH i kilometre koje uvezeni primjerci imaju, Ćip Ćunere tek ceka navala gasenja DPF...
I ovdje ce to biti sve cesca pitanja oko DPF.
Većina je to odradila....
Ma kakvi, tek se sad masovno kupuju moderniji dizeli. Zato i velim obzirom na prosjecnu starost.
artur morgan wrote: ↑12/05/2020 13:44
Ja mislim da su to primjenili da bude slično kao kod automatika, VW od DSG-a...automatici drže jako nisko obrtaje u normalnom režimu ili eco režimu kada lagano držiš papučicu gasa, pogotovo oni sa više KS i većom kubikažom od 1.6....na youtube se može vidjeti kako recimo 2.0 tdi od 110kw ubrzava u 6-toj sa 80 km/h i nije baš da je mrtav tako da ne pretjerivajte...
Vozio sam 2.0 tfsi dsg mjenjac, kad ga vozis normalno drzi na 1100 obrtaja, salta na 1500-1600
UmaX wrote: ↑12/05/2020 14:04
Obzirom na prosjecnu starost auta u BiH i kilometre koje uvezeni primjerci imaju, Ćip Ćunere tek ceka navala gasenja DPF...
I ovdje ce to biti sve cesca pitanja oko DPF.
Većina je to odradila....
Ma kakvi, tek se sad masovno kupuju moderniji dizeli. Zato i velim obzirom na prosjecnu starost.
Šta ga ima gasiti, eno Nešković čisti za 200 kaemova.
@bitanga_sa_otesa kad sam te pitala za one limove na diskovima zastitne kad si rekao da si mjenjao na bubi jednoj, pricam sa majstorom kaze lik ako se budu skidali da je velika vjerovatnoca da ce se odbiti lezaj tocka pa ce to biti dodatni trosak ukoliko lezaj rikne prilikom mijenjanja
Jel to istina?
artur morgan wrote: ↑12/05/2020 13:44
Ja mislim da su to primjenili da bude slično kao kod automatika, VW od DSG-a...automatici drže jako nisko obrtaje u normalnom režimu ili eco režimu kada lagano držiš papučicu gasa, pogotovo oni sa više KS i većom kubikažom od 1.6....na youtube se može vidjeti kako recimo 2.0 tdi od 110kw ubrzava u 6-toj sa 80 km/h i nije baš da je mrtav tako da ne pretjerivajte...
Ja imam bas taj motor (2.0 TDI, 110kW) i naravno da nije mrtav kako to ovi vozaci azijskih nakaza i francuskih kanti tvrde. Da, vec na 80 ti board computer govori da prebacis u 6. brzinu. To je naravno zbog ustede goriva. Ja to ne radim... vozim u 4. sve do 80-90, a onda prebacim u 5. i ovako lokalno ne prebacujem u 6. Kad sam na autoputu i odem preko 140, onda u 6. ubacim i jede cestu, 220-230 hladno.
Ako ubacim u 6. na 80 i hocu da ubrzam, naravno da vuce okej. Ne kao iz 4., logicno, ali vuce bez problema. Sve je to svabo konstruisao i mislio na to.
vjeshalica wrote: ↑12/05/2020 19:36
@bitanga_sa_otesa kad sam te pitala za one limove na diskovima zastitne kad si rekao da si mjenjao na bubi jednoj, pricam sa majstorom kaze lik ako se budu skidali da je velika vjerovatnoca da ce se odbiti lezaj tocka pa ce to biti dodatni trosak ukoliko lezaj rikne prilikom mijenjanja
Jel to istina?
ne treba se dirat lezaj,o cemu taj prica? taj lim stoji na 3 sarafica mozda hoce po ushima da te opali..
artur morgan wrote: ↑12/05/2020 13:44
Ja mislim da su to primjenili da bude slično kao kod automatika, VW od DSG-a...automatici drže jako nisko obrtaje u normalnom režimu ili eco režimu kada lagano držiš papučicu gasa, pogotovo oni sa više KS i većom kubikažom od 1.6....na youtube se može vidjeti kako recimo 2.0 tdi od 110kw ubrzava u 6-toj sa 80 km/h i nije baš da je mrtav tako da ne pretjerivajte...
Ja imam bas taj motor (2.0 TDI, 110kW) i naravno da nije mrtav kako to ovi vozaci azijskih nakaza i francuskih kanti tvrde. Da, vec na 80 ti board computer govori da prebacis u 6. brzinu. To je naravno zbog ustede goriva. Ja to ne radim... vozim u 4. sve do 80-90, a onda prebacim u 5. i ovako lokalno ne prebacujem u 6. Kad sam na autoputu i odem preko 140, onda u 6. ubacim i jede cestu, 220-230 hladno.
Ako ubacim u 6. na 80 i hocu da ubrzam, naravno da vuce okej. Ne kao iz 4., logicno, ali vuce bez problema. Sve je to svabo konstruisao i mislio na to.
artur morgan wrote: ↑12/05/2020 13:44
Ja mislim da su to primjenili da bude slično kao kod automatika, VW od DSG-a...automatici drže jako nisko obrtaje u normalnom režimu ili eco režimu kada lagano držiš papučicu gasa, pogotovo oni sa više KS i većom kubikažom od 1.6....na youtube se može vidjeti kako recimo 2.0 tdi od 110kw ubrzava u 6-toj sa 80 km/h i nije baš da je mrtav tako da ne pretjerivajte...
Ja imam bas taj motor (2.0 TDI, 110kW) i naravno da nije mrtav kako to ovi vozaci azijskih nakaza i francuskih kanti tvrde. Da, vec na 80 ti board computer govori da prebacis u 6. brzinu. To je naravno zbog ustede goriva. Ja to ne radim... vozim u 4. sve do 80-90, a onda prebacim u 5. i ovako lokalno ne prebacujem u 6. Kad sam na autoputu i odem preko 140, onda u 6. ubacim i jede cestu, 220-230 hladno.
Ako ubacim u 6. na 80 i hocu da ubrzam, naravno da vuce okej. Ne kao iz 4., logicno, ali vuce bez problema. Sve je to svabo konstruisao i mislio na to.
otrese to azijski 2.2d biturbo ko slinu
Necemo sad ciji je veci... ali ako vec hoces, naravno da je njemacki veci od japanskog po svim statistikama.
Ja imam bas taj motor (2.0 TDI, 110kW) i naravno da nije mrtav kako to ovi vozaci azijskih nakaza i francuskih kanti tvrde. Da, vec na 80 ti board computer govori da prebacis u 6. brzinu. To je naravno zbog ustede goriva. Ja to ne radim... vozim u 4. sve do 80-90, a onda prebacim u 5. i ovako lokalno ne prebacujem u 6. Kad sam na autoputu i odem preko 140, onda u 6. ubacim i jede cestu, 220-230 hladno.
Ako ubacim u 6. na 80 i hocu da ubrzam, naravno da vuce okej. Ne kao iz 4., logicno, ali vuce bez problema. Sve je to svabo konstruisao i mislio na to.
otrese to azijski 2.2d biturbo ko slinu
Necemo sad ciji je veci... ali ako vec hoces, naravno da je njemacki veci od japanskog po svim statistikama.
vjeshalica wrote: ↑12/05/2020 19:36
@bitanga_sa_otesa kad sam te pitala za one limove na diskovima zastitne kad si rekao da si mjenjao na bubi jednoj, pricam sa majstorom kaze lik ako se budu skidali da je velika vjerovatnoca da ce se odbiti lezaj tocka pa ce to biti dodatni trosak ukoliko lezaj rikne prilikom mijenjanja
Jel to istina?
ne treba se dirat lezaj,o cemu taj prica? taj lim stoji na 3 sarafica mozda hoce po ushima da te opali..
Nece me opaliti po usima idem my godinama al ne kontam tu glupost nekad i njega baca nesto
Zato te pitah bilo mi veoma cudno to
Ma.znam ja to ali kad smo skidali tockove vidin da su poceli da truhnu pa reko da mijenjamo pa me frajer sjeba sa pricom da se mora prcat oko lezaja....nije mi bilo logike da zbog lima koji moze da i ne bude sjebes lezajeve od tocka
Moracu ja to objasniti kretenu