Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#27176 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma jok ide cip na cip, cipx2 
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#27177 Re: Pitamo Mehanicare ?
jebala ih sesta brzina.
gdje ces presaltati u sestu. jedva dodjem do pete na autoputu.
sesta ti dodje kao start-stop sistem. od njega nemas koristi ali te handri i kosta akumulatora.
gdje ces presaltati u sestu. jedva dodjem do pete na autoputu.
sesta ti dodje kao start-stop sistem. od njega nemas koristi ali te handri i kosta akumulatora.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#27179 Re: Pitamo Mehanicare ?
rijetko je kod mene iznad treceg stepena prenosa ako vozim do 70-80 kmh, problem malo prave nesto duze brzine mjenjaca sa 1.6 tdi montiranog na 1.9 tdi pd, pa se na 130kmh ne vrti iznad 2500rpm u petoj
npr 60kmh u cetvrtoj brzini je na oko 1200-1400rpm
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#27180 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ih, da se to propuhati.
Na ibizi egr i usisna bili dlaka protok, ocistio i nikad vise, na na nju montiran mjenjac od tdi 110 KS a ona sdi hudnica.
Petom 60 normala
Na ibizi egr i usisna bili dlaka protok, ocistio i nikad vise, na na nju montiran mjenjac od tdi 110 KS a ona sdi hudnica.
Petom 60 normala
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27181 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaci sesta zajebava akumulator.
Ne dirajte brzina. Neka ih.
Sto vise to bolje.
Doduse u mene u selu treća, i kapak.. netreba vise.. ako prebacis u 4. Ne gine ti hašimova štala u okuKi..
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#27182 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma mali azijat, logicno. Samo kod njih na novom autu ovako nesto mozes dozivjeti. I to ima full opremu, navigaciju, fazone, a to sranje bubanj nazad. Ali ima garancija, tako da cu morati skoknuti do servisa.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#27183 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad kad spominjes rucnu... vozila je 2 puta pod rucnom. Sad mi naumpade. Kaze nesto mi slabo vukao i onda skontala da pod rucnom vozi. I to vozila duze...bitanga_sa_otesa wrote: ↑10/05/2020 21:06ne vjerujem da su se mogle potrositi tako brzo,jedino da je vozila s povucenom rucnomEntropio wrote: ↑10/05/2020 19:59 Na zeninom autu zadnje kocnice su kao neki bubanj, ne vide se. Prednje su normalne, vide se. E sad, cuju se cesto kad koci, i siguran sam da su zadnje... posebno ujutro kad krene, ali i kad se zagriju isto. Ono skripe, pische, skiche.
Ima li neki trik da se to rijesi ili moram ici u servis da to rastave i vide?
Inace, presle su tek 20k...
ili je upalo neko govno ili je nesto puklo,otidji nekome da pregleda![]()
Onda je sigurno to uzrok. Sta se sjebalo?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#27185 Re: Pitamo Mehanicare ?
tek onda je prodisalo auto
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27186 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hill asistant i el.rucna su izmisljeni za zene.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#27187 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vjeruj, godi im to 
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27188 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma vala godi i meni. Lako se na to navici.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27189 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na Ravu mi je bio dobar hill assist, na ceedu mi se ne svidja.
meni nepotrebno u sustini. ako ne mogu mogu bez rucne, onda mogu s rucnom, simple... mada se ne sjecam kada sam je koristio da krenem u brdu...
jesam u makarskoj ljetos, da krenem u jednoj ko uz nos ulici...
meni nepotrebno u sustini. ako ne mogu mogu bez rucne, onda mogu s rucnom, simple... mada se ne sjecam kada sam je koristio da krenem u brdu...
jesam u makarskoj ljetos, da krenem u jednoj ko uz nos ulici...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
- the_hooligan_ec
- Posts: 369
- Joined: 05/04/2014 02:39
#27191 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neka preporuka za vulkanizer guma kupljena prije pola godine malo vožene,zabio se šarag manji na gazni sloj sredina gume.Pa ako može preporuka za dobar servis koji će kvalitetno odraditi injekciju jer žao mi ovu bacati a nova...Lp
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#27192 Re: Pitamo Mehanicare ?
the_hooligan_ec wrote: ↑11/05/2020 17:29 Neka preporuka za vulkanizer guma kupljena prije pola godine malo vožene,zabio se šarag manji na gazni sloj sredina gume.Pa ako može preporuka za dobar servis koji će kvalitetno odraditi injekciju jer žao mi ovu bacati a nova...Lp
Maja gume
https://goo.gl/maps/r5P54aC57CMifNyB9
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#27193 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar se može nekvalitetno uraditi injekcija na rupi nastaloj od malog šarafa na sredini gazne površine? Kakva tu pamet treba!? 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#27195 Re: Pitamo Mehanicare ?
nijega voyaĆ voyiJo kakotreba Ćuvo gorivo poyyyyy
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#27197 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo kod Ameta Ćepiraj i no problem with EeGeR... 
- the_hooligan_ec
- Posts: 369
- Joined: 05/04/2014 02:39
#27198 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima ih svakakvih lično svjedočio..Dzontra_Volta wrote: ↑11/05/2020 17:52 Zar se može nekvalitetno uraditi injekcija na rupi nastaloj od malog šarafa na sredini gazne površine? Kakva tu pamet treba!?![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27199 Re: Pitamo Mehanicare ?
sve se moze kad se hoceDzontra_Volta wrote: ↑11/05/2020 17:52 Zar se može nekvalitetno uraditi injekcija na rupi nastaloj od malog šarafa na sredini gazne površine? Kakva tu pamet treba!?![]()
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#27200 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni se upalila lampica nakon 1000km autoputa pa ako se tada nije procepilo ne znam kada ce.
Ima tu i drugih faktora.



