Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
almir90 wrote: ↑06/05/2020 18:21
Ovaj put je bolje ispalo, smanjio sam temperaturu i promijenio tavu, unutra je ukusna i mekana ispala. Malo koža djeluje da je moglo još da se ispeče, mada sam i nju pojeo. Ipak nisam brašno koristio, nisam ljubitelj pohovanja. Sledeći recept ću probat da napravim u rerni.
. jao... ova ribica je -shokirana- vidi joj ociju.. sljedeci put - stavi listic pershuna..
. mislim da ti je tava trebala/ ulje biti na jacoj temp- da koza bude hrskava- ova izgleda kao kuvana. nepecena.. al, kazes da je ukusno - tako- da je i to ok ..
moonca wrote: ↑06/05/2020 18:28
. jao... ova ribica je -shokirana- vidi joj ociju.. sljedeci put - stavi listic pershuna..
. mislim da ti je tava trebala/ ulje biti na jacoj temp- da koza bude hrskava- ova izgleda kao kuvana. nepecena.. al, kazes da je ukusno - tako- da je i to ok ..
..no, dobar si..
Ma još koji put kad napravim ubost ću sve tako treba
pa bar ti djete imas tamo dobre klope......a sad i lepine one u pekari uzbrdo na raskrscu kad se krene u TZ s gradine pusti se ti persuna ....nije se najo ko je paso
vjesticanametli wrote: ↑06/05/2020 18:46
pa bar ti djete imas tamo dobre klope......a sad i lepine one u pekari uzbrdo na raskrscu kad se krene u TZ s gradine pusti se ti persuna ....nije se najo ko je paso
almir90 wrote: ↑06/05/2020 18:21
Ovaj put je bolje ispalo, smanjio sam temperaturu i promijenio tavu, unutra je ukusna i mekana ispala. Malo koža djeluje da je moglo još da se ispeče, mada sam i nju pojeo. Ipak nisam brašno koristio, nisam ljubitelj pohovanja. Sledeći recept ću probat da napravim u rerni.
dobro i ovako izgleda
ako bas hoces hrskavu koricu a da ne pohujes,ribu malo na par mijesta ukoso zasjeces,namazes maslinovim uljem,posolih,pobiberis,onda uvaljas u kukuruzno brasno i onda zapeces u rostilj tavi ili jos bolje na rostilju...bude korica prava a riba ne povuce masnoce
Miss Moonlight wrote: ↑06/05/2020 23:25
Ja sam pravila domaću supicu, piletinu od 3 sastojka, krompir i pohovane tikvice. Nisam stigla uslikati.
Prvi put tako pravim piletinu i svi su se oduševili.
Ja cu sutra tikvice praviti uh kako to volim mm.... Mada ja pohujem bez jajeta I budu super samo u valjam u kukurzno brasno I nedam I'm da dobiju tamnu boju, tako volim
Miss Moonlight wrote: ↑06/05/2020 23:25
Ja sam pravila domaću supicu, piletinu od 3 sastojka, krompir i pohovane tikvice. Nisam stigla uslikati.
Prvi put tako pravim piletinu i svi su se oduševili.
Ja cu sutra tikvice praviti uh kako to volim mm.... Mada ja pohujem bez jajeta I budu super samo u valjam u kukurzno brasno I nedam I'm da dobiju tamnu boju, tako volim
Ja umutim smjesu za palačinke, ali jako gustu. Tikvice tanko skroz izrežem, ubacim u smjesu pa przim. Tako su mi najdraze