i ja planiram malo vise se posvetiti slatkom krompiru, samo jos ganjam dobru verziju sa fetom ili cottage cheese.omar little wrote: ↑03/05/2020 21:16
peceni slatki krompir, crni grah, ljubicasti kupus i mladi luk sa tahini-miso dresingom.
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40376 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#40378 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sak suka
Proprze se patlidzani i preliju sugom od paradajza i paprika. Dosta saransaka i kasika sirceta ili koncentrata soka od sipka da izbalansira sug.
Ah, da, treba dobro savrit, da se ljepi
Proprze se patlidzani i preliju sugom od paradajza i paprika. Dosta saransaka i kasika sirceta ili koncentrata soka od sipka da izbalansira sug.
Ah, da, treba dobro savrit, da se ljepi
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40380 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo super izgleda al zar neidu jaja jos na kraju
ja znam sa jajima... Al ova tvoja izgleda za 10
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#40381 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovo je turska verzija 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#40382 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Idu jaja. Samo se ubace u sredinu. Mljac
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#40383 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
onda je shakshouka a ne saksuka 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#40384 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Chilli nisam, gledam da su paprike malo jace. Pod chilli pretpostavljam da si mislio zacin a ne svjezu papriku!? A persun samo po vrhu, pri serviranju.
Kada sam gledao recepte vidio sam da stavljaju onaj gusti turski jogurt po vrhu, ide li sam jogurt ili ga na neki nacin obogate? Ako imas link bas bih ti bio zahvalan. Ja se u ovome davim i kad je ovako ali tacno imam osjecaj da bi ga jogurt upotpunio. Znam da ima verzija sa metvicom i saransakom ali nisam nasao pa sam ovako napravio.
Lako je meni napravit hranu koju sam kuci jeo, iako nikad nisam kuhao. Znas rezultat, znas u kojem smjeru da ides. Ali sa ovim stranim jelima koje covjek oproba u restoranu je teze, gledas videa na jutubu, ne znas sta govore, nagadas. Ali je saksuka ispala za deset, restoranska (i bolja).
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#40385 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
To je arapska verzija, ili sjevernoafricka. Ovo je turski prilog, najslicnije nasem satarasu
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40386 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
[img][/imgNegarantujem da ce biti vise slika od ovog knap sa vrenenom
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40387 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40388 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sta je ovo ispod zvkova?
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40389 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ha ha zvrkuso ha ha ispod je cigara-burek al ja sam filovala povrcem mrkva, tikvice, luk, paprika I paradajz zacini izdinstala I zavijala... Przeno u ulju mmmm hrskavo ukusno blago sa jogurtom super bar meni
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40390 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Iskreno veceras da recem,ne ide mi nikako od ruke.yebe me rerna.ili stayaznan sta.
Turio mladi kumpir sa kapulom i mrkvom, nema sanse da dobijen koricu,
Bas sam ljut upm.
Evo 3 ure u rerni ne bi bogotac
Dodje mi da zalijem sve benzinom
Turio mladi kumpir sa kapulom i mrkvom, nema sanse da dobijen koricu,
Bas sam ljut upm.
Evo 3 ure u rerni ne bi bogotac
Dodje mi da zalijem sve benzinom
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#40391 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Probaj rešetku podići više, prema gornjem grijači, ako ti pećnica daje tu mogućnost
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40392 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

doner od soje, riza i nesto salate, uz to sosovi zaziki i sriracha.
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40393 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
N sredini je yebo joj ti mater, tu ljebaru kalim, al' vcrs ko da da neka para iđe.Miss Moonlight wrote: ↑05/05/2020 21:50danas nije tvoj dan
Probaj rešetku podići više, prema gornjem grijači, ako ti pećnica daje tu mogućnost
Jos otisa ispod kuce sa motorkom, nareza tresnju, i po metra bajama. Ne bi da si bogotac.
Etoti.
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#40394 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Premazi koMpirice puterom I eto korice i porumene
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#40395 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bgmi ja se nema suČim poValit večeras.
Odustao sam.
Krompir (mladi) u rerni. Kali se ima 3 ure.
Ja ga ne mogu cekat. Et.
Nareza san sta imam. Prigladnio.
jbga,

Odustao sam.
Krompir (mladi) u rerni. Kali se ima 3 ure.
Ja ga ne mogu cekat. Et.
Nareza san sta imam. Prigladnio.
jbga,

-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40396 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
on je predivan meni, tako iz rerne ga bez icega mogu jesti. fin je i kao dodatak. feta mozda i moze (nisam nikad probala), ali nije cottage za slatkog krompira. prije uzmi ricottu, to je fin kombo, slatki krompir i ricotta, dodas zacina u ricottu, odozgo nadrobis necega, orasasto nesto, nesto za pod zub, neki kranch da ima i fino ce ti ispasti. mozes ga i kao desert varijanta, u rernu da se fino ispece , na pola pecenja pospes javorovim sirupom sa cimetom, cloves, all spice, kombo zacina koji volis i peces dok se ne karamelizira korica po vrhu. njam.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40399 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Turcin kad kupujem uvijek mi upakuje cigare te
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01


