Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#40101 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40102 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ja volim rizu sa ovakvim gulasom, prelijes tu masnocu preko...a joj @vjesticanametli ...crkni i ti
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40103 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao
, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala. 
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40104 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislisomar little wrote: ↑26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala.
![]()
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#40105 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Zavrsih... al ovo je za naredne dane
Hladetina, kombinacija jelen lopatar - srnetina
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40106 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aaaa pa sta cemo sad...exliberal-ex wrote: ↑26/04/2020 15:54ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislisomar little wrote: ↑26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala.
![]()
![]()
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#40108 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
to ovoexliberal-ex wrote: ↑26/04/2020 15:54ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislisomar little wrote: ↑26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala.
![]()
![]()
sta-ste-danas-vi-licno-kuhali-s-fotogra ... #p16297621
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#40109 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovi?
Last edited by Loo on 26/04/2020 16:06, edited 1 time in total.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40110 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@omar little ...jesi li mislio na ove ?
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40111 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisu ti, ali, eto, vidis imaju i ti. ovi su bili sa puno onog preliva od soli.
Last edited by omar little on 26/04/2020 16:08, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40112 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
DA! to su ti.exliberal-ex wrote: ↑26/04/2020 16:06@omar little ...jesi li mislio na ove ?
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#40113 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
omarce ocekujemo slike

- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40114 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni nema preliva od soli, samo krupni komadi soli gore
ja tako volim
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40115 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa daj recept, metnucu ja nezavisno preliv od soli sebi.
ja sam nasla ovaj recept na netu:
https://www.domacikuhar.com/domaci-slan ... iz-pekare/
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#40116 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ako ovi slanci uspiju, ja cu se moci pozdraviti sa garderobom do kraja karantina. 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#40117 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni je ovaj lik zakletva
covjek ni zbori ni mrmori
a sve savrseno do u detalj objasni
covjek ni zbori ni mrmori
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40118 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni nema recept, ja sve radim odoka a često i muljam, korisnim nekad garant i tada najbolje ispadnuomar little wrote: ↑26/04/2020 16:21pa daj recept, metnucu ja nezavisno preliv od soli sebi.![]()
ja sam nasla ovaj recept na netu:
https://www.domacikuhar.com/domaci-slan ... iz-pekare/
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40119 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
staru robu šaljemo moniki i počinjemo naručivat s nekog plus size sajta sebiomar little wrote: ↑26/04/2020 16:23 ako ovi slanci uspiju, ja cu se moci pozdraviti sa garderobom do kraja karantina.![]()
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#40122 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
[/img]
mozes i aspirin C ako hoces
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#40124 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa ne zajebavamexliberal-ex wrote: ↑26/04/2020 16:40fakat pitam nemoj me zajebavat, koja je svrha ?
a svrha je:
tijesto bude mekoooo ko dusa
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40125 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni je jogurt zato, već neko vrijeme mi je osnovni sastojak i za kruh. al da pekari vole vitamin c u kruh za tu prhkoću.


