Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#40101 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:lol: zivi ga fikreta :thumbup: samo umaci :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40102 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

vjesticanametli wrote: 26/04/2020 15:34 :lol: zivi ga fikreta :thumbup: samo umaci :lol:
ja volim rizu sa ovakvim gulasom, prelijes tu masnocu preko...a joj @vjesticanametli ...crkni i ti :D
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40103 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao :D, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala. :)
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40104 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

omar little wrote: 26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao :D, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala. :)
ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislis :thumbup:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#40105 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image

Zavrsih... al ovo je za naredne dane

Hladetina, kombinacija jelen lopatar - srnetina :D
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40106 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

exliberal-ex wrote: 26/04/2020 15:54
omar little wrote: 26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao :D, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala. :)
ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislis :thumbup:
aaaa pa sta cemo sad...
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#40108 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

exliberal-ex wrote: 26/04/2020 15:54
omar little wrote: 26/04/2020 15:53 e, ne mogu sad naci, ova trazilica je zakurac, ali postao je neko jednom (u zadnjih...pa ne znam sad, od karantina mi vrijeme izgubilo smisao :D, nekoliko mjeseci ajmo reci) i sliku i recept za kifle slance. de, pliz, dajte ili ponovo recept ili ako se neko sjeca kada je bilo pa da imam precizniji parametar za prelistati temu. hvala. :)
ja sam trazio recept posto je samo bila slika ali nisam dobio, tacno znam na koju sliku mislis :thumbup:
to ovo
sta-ste-danas-vi-licno-kuhali-s-fotogra ... #p16297621
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#40109 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

zlo zlo wrote: 23/02/2020 19:12 loo me navukla :D

varaždinski klipići.. nisu nešto na izgled ali meki ko duša :mrgreen:

Image



btw. kolac :lol:
ovi?
Last edited by Loo on 26/04/2020 16:06, edited 1 time in total.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40110 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

exliberal-ex wrote: 19/03/2020 22:54
dječak sa šibicama wrote: 18/03/2020 15:13 Image

karantinska kuhinja, slanci
Kako ovo pravis?
Ako me krene ima da se udebljam ko krme
@omar little ...jesi li mislio na ove ?
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40111 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

Loo wrote: 26/04/2020 16:05
zlo zlo wrote: 23/02/2020 19:12 loo me navukla :D

varaždinski klipići.. nisu nešto na izgled ali meki ko duša :mrgreen:

Image



btw. kolac :lol:
ovi?

nisu ti, ali, eto, vidis imaju i ti. ovi su bili sa puno onog preliva od soli.
Last edited by omar little on 26/04/2020 16:08, edited 1 time in total.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40112 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

exliberal-ex wrote: 26/04/2020 16:06
exliberal-ex wrote: 19/03/2020 22:54
dječak sa šibicama wrote: 18/03/2020 15:13 Image

karantinska kuhinja, slanci
Kako ovo pravis?
Ako me krene ima da se udebljam ko krme
@omar little ...jesi li mislio na ove ?
DA! to su ti.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#40113 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

omarce ocekujemo slike :D :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40114 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

meni nema preliva od soli, samo krupni komadi soli gore :D ja tako volim
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40115 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

zlo zlo wrote: 26/04/2020 16:19 meni nema preliva od soli, samo krupni komadi soli gore :D ja tako volim
pa daj recept, metnucu ja nezavisno preliv od soli sebi. :D

ja sam nasla ovaj recept na netu:



https://www.domacikuhar.com/domaci-slan ... iz-pekare/
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#40116 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

ako ovi slanci uspiju, ja cu se moci pozdraviti sa garderobom do kraja karantina. :D
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#40117 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

meni je ovaj lik zakletva
covjek ni zbori ni mrmori :mrgreen: a sve savrseno do u detalj objasni
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40118 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

omar little wrote: 26/04/2020 16:21
zlo zlo wrote: 26/04/2020 16:19 meni nema preliva od soli, samo krupni komadi soli gore :D ja tako volim
pa daj recept, metnucu ja nezavisno preliv od soli sebi. :D

ja sam nasla ovaj recept na netu:



https://www.domacikuhar.com/domaci-slan ... iz-pekare/
meni nema recept, ja sve radim odoka a često i muljam, korisnim nekad garant i tada najbolje ispadnu :lol: em čim napravim pečem, nema čekanja za dizanje :lol:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40119 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

omar little wrote: 26/04/2020 16:23 ako ovi slanci uspiju, ja cu se moci pozdraviti sa garderobom do kraja karantina. :D
staru robu šaljemo moniki i počinjemo naručivat s nekog plus size sajta sebi :lol: :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40120 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Loo wrote: 26/04/2020 16:27 meni je ovaj lik zakletva
covjek ni zbori ni mrmori :mrgreen: a sve savrseno do u detalj objasni
Sto sirce stavlja ?
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#40122 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

[/img]
exliberal-ex wrote: 26/04/2020 16:37
Loo wrote: 26/04/2020 16:27 meni je ovaj lik zakletva
covjek ni zbori ni mrmori :mrgreen: a sve savrseno do u detalj objasni
Sto sirce stavlja ?
mozes i aspirin C ako hoces :mrgreen:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40123 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Loo wrote: 26/04/2020 16:39 [/img]
exliberal-ex wrote: 26/04/2020 16:37
Loo wrote: 26/04/2020 16:27 meni je ovaj lik zakletva
covjek ni zbori ni mrmori :mrgreen: a sve savrseno do u detalj objasni
Sto sirce stavlja ?
mozes i aspirin C ako hoces :mrgreen:
fakat pitam nemoj me zajebavat :), koja je svrha ?
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#40124 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

exliberal-ex wrote: 26/04/2020 16:40
Loo wrote: 26/04/2020 16:39 [/img]
exliberal-ex wrote: 26/04/2020 16:37

Sto sirce stavlja ?
mozes i aspirin C ako hoces :mrgreen:
fakat pitam nemoj me zajebavat :), koja je svrha ?
pa ne zajebavam :lol: mrtva sam ozbiljna

a svrha je:
tijesto bude mekoooo ko dusa :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#40125 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

meni je jogurt zato, već neko vrijeme mi je osnovni sastojak i za kruh. al da pekari vole vitamin c u kruh za tu prhkoću.
Post Reply