Ovo se ne mijenja, samo 17-kom dotegne.bitanga_sa_otesa wrote: ↑24/04/2020 09:27 nesto mi zvekece u motoru,al kad sam skinuo poklopac ovaj sve izgleda ok.sta bi moglo bit?![]()
![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#26876 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39552
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26877 Re: Pitamo Mehanicare ?
namazo sam tovatnom mascu al opet klepece,izgleda mi desna glava popustena
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#26878 Re: Pitamo Mehanicare ?
donja ti je bitna bolanbitanga_sa_otesa wrote: ↑24/04/2020 14:46namazo sam tovatnom mascu al opet klepece,izgleda mi desna glava popustena![]()
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#26879 Re: Pitamo Mehanicare ?
Te iz Viteza zvao jutros, nemaju. A i kod ovlastenog se narucuje.amar1994 wrote: ↑24/04/2020 14:26https://opeltim.webs.com/o-nama
a nove mislim da ces jedino u ovlastenom nac,a trebale bi kostat 136 EUR ili 266KM
Takodjer, i majstor kaze da moze naruciti, ceka se 4 dana, 219 KM.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26880 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma nrauci taj nov onda,bice ti nebo i zemlja razlikaZeleni12 wrote: ↑24/04/2020 15:31Te iz Viteza zvao jutros, nemaju. A i kod ovlastenog se narucuje.amar1994 wrote: ↑24/04/2020 14:26https://opeltim.webs.com/o-nama
a nove mislim da ces jedino u ovlastenom nac,a trebale bi kostat 136 EUR ili 266KM
Takodjer, i majstor kaze da moze naruciti, ceka se 4 dana, 219 KM.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26881 Re: Pitamo Mehanicare ?
OPEL Zafira B 1.9 CDTI sajle poluge mjenjaca (Po dogovoru)Zeleni12 wrote: ↑24/04/2020 15:31Te iz Viteza zvao jutros, nemaju. A i kod ovlastenog se narucuje.amar1994 wrote: ↑24/04/2020 14:26https://opeltim.webs.com/o-nama
a nove mislim da ces jedino u ovlastenom nac,a trebale bi kostat 136 EUR ili 266KM
Takodjer, i majstor kaze da moze naruciti, ceka se 4 dana, 219 KM.
https://www.olx.ba/r/37307531/13725
OPEL ZAFIRA 1.9 DIZEL 2006 GOD. SAJLE OD SALTEBLA (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/35446529/13725
SAJLE MJENJACA OPEL ZAFIRA B 1.9CDTI 2810 RN (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/35138454/13725
-
Zeleni12
- Posts: 434
- Joined: 30/08/2015 16:42
#26882 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemaju ni oni, ipak hvala.Throttle wrote: ↑24/04/2020 16:19OPEL Zafira B 1.9 CDTI sajle poluge mjenjaca (Po dogovoru)Zeleni12 wrote: ↑24/04/2020 15:31Te iz Viteza zvao jutros, nemaju. A i kod ovlastenog se narucuje.amar1994 wrote: ↑24/04/2020 14:26
https://opeltim.webs.com/o-nama
a nove mislim da ces jedino u ovlastenom nac,a trebale bi kostat 136 EUR ili 266KM
Takodjer, i majstor kaze da moze naruciti, ceka se 4 dana, 219 KM.
https://www.olx.ba/r/37307531/13725
OPEL ZAFIRA 1.9 DIZEL 2006 GOD. SAJLE OD SALTEBLA (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/35446529/13725
SAJLE MJENJACA OPEL ZAFIRA B 1.9CDTI 2810 RN (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/35138454/13725
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#26883 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pitanje, da li je abc1968 jedini ovlasteni citroen servis u Sarajevu? Imao sam saobracajku pa sam mislio odvuci auto na njihovu procjenu stete i koliko to pije vode kod naplate?
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26884 Re: Pitamo Mehanicare ?
To se tebi cini. Samo vrati sve gdje je bilo. Ako ti smeta pojacaj muziku.bitanga_sa_otesa wrote: ↑24/04/2020 14:46namazo sam tovatnom mascu al opet klepece,izgleda mi desna glava popustena![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39552
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26885 Re: Pitamo Mehanicare ?
dotegao sam obje glave,bile popustenedrug_profi wrote: ↑24/04/2020 20:56
To se tebi cini. Samo vrati sve gdje je bilo. Ako ti smeta pojacaj muziku.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26886 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pije vode. To se prilozi uz odstetni zahtjev i cekas ponudu. Ako je novije auto, ponuda bude u toj cifri, manje pdv.bordo gandalf wrote: ↑24/04/2020 19:19 Pitanje, da li je abc1968 jedini ovlasteni citroen servis u Sarajevu? Imao sam saobracajku pa sam mislio odvuci auto na njihovu procjenu stete i koliko to pije vode kod naplate?
Ako hoces i pdv, onda u ovlastenom uradis opravku i odneses racun. Ne znam nikog da je to uradio pa ne mogu reci hoce li proci. Uglavnom svi uzmu glavnicu i urade privatno.
-
jasko__
- Posts: 1166
- Joined: 13/11/2009 21:18
#26887 Re: Pitamo Mehanicare ?
Molim pomoc oko kupovine prednjih i zadnjih diskova i disk plocica za Octaviju limuzina 2012 god. motor 1.6tdi 77kw.
Ima puno razlicitih brendova ATE, Fremax, Ferodo, TRW i mnogih drugih pa sam zbunje sta je best buy. Molim pomoc na osnovu vasih iskustava oko odabira brenda... Hvala...
Ima puno razlicitih brendova ATE, Fremax, Ferodo, TRW i mnogih drugih pa sam zbunje sta je best buy. Molim pomoc na osnovu vasih iskustava oko odabira brenda... Hvala...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26888 Re: Pitamo Mehanicare ?
Metalni zastitni limovi za kocnice da li ima kupiti to novo ili otpad iskljucivo
Gledala na silux,ima li sta povoljnije da se uzme za sva 4,mozda izvana narudzba ili slicno?
Gledala na silux,ima li sta povoljnije da se uzme za sva 4,mozda izvana narudzba ili slicno?
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#26889 Re: Pitamo Mehanicare ?
Lampica od akumulatora se pali, pa gasi svako malo. Na jednom paljenju je nema, na drugom ima i sve tako. Na 3k+ obrtaja se ugasi.
Desava mi se da vozim s upaljenom lampicom, vozim tri minute i ugasi se.
Da dodam jos da servo ne radi tada tj. tezak volan kad je lampica upaljena
Desava mi se da vozim s upaljenom lampicom, vozim tri minute i ugasi se.
Da dodam jos da servo ne radi tada tj. tezak volan kad je lampica upaljena
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26890 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jos nam reci da je opel isuzu 1.7 u pitanju.
- kabal1337
- Posts: 13445
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26891 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ate najbolji kvalitet, trw ulozeno dobiveno, ferodo mnogo dobar za male novcejasko__ wrote: ↑25/04/2020 10:51 Molim pomoc oko kupovine prednjih i zadnjih diskova i disk plocica za Octaviju limuzina 2012 god. motor 1.6tdi 77kw.
Ima puno razlicitih brendova ATE, Fremax, Ferodo, TRW i mnogih drugih pa sam zbunje sta je best buy. Molim pomoc na osnovu vasih iskustava oko odabira brenda... Hvala...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39552
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26892 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima novo za vw sigurno po autodijelovima,ja sam na nekoj new beetle mijenjao sva 4 ta lim prije 2 godvjeshalica wrote: ↑25/04/2020 10:58 Metalni zastitni limovi za kocnice da li ima kupiti to novo ili otpad iskljucivo
Gledala na silux,ima li sta povoljnije da se uzme za sva 4,mozda izvana narudzba ili slicno?
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26894 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa super onda mislila sam da ima samo na otpadubitanga_sa_otesa wrote: ↑25/04/2020 13:11ima novo za vw sigurno po autodijelovima,ja sam na nekoj new beetle mijenjao sva 4 ta lim prije 2 godvjeshalica wrote: ↑25/04/2020 10:58 Metalni zastitni limovi za kocnice da li ima kupiti to novo ili otpad iskljucivo
Gledala na silux,ima li sta povoljnije da se uzme za sva 4,mozda izvana narudzba ili slicno?![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39552
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26895 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma nije bilo ni skupo ,ne sjecam se tacno mislim oko 15 maraka komad
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26897 Re: Pitamo Mehanicare ?
kabal1337 wrote: ↑25/04/2020 13:01Ate najbolji kvalitet, trw ulozeno dobiveno, ferodo mnogo dobar za male novcejasko__ wrote: ↑25/04/2020 10:51 Molim pomoc oko kupovine prednjih i zadnjih diskova i disk plocica za Octaviju limuzina 2012 god. motor 1.6tdi 77kw.
Ima puno razlicitih brendova ATE, Fremax, Ferodo, TRW i mnogih drugih pa sam zbunje sta je best buy. Molim pomoc na osnovu vasih iskustava oko odabira brenda... Hvala...
moze i JURID ako nadje,jer nije skup,ja sam zadovoljan njihovim d.plocicama,diskove nisam probao al nisu smece sigurno
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26898 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja neki dan dobio ponudu kada sam mijenjao gume kod Djeem trans ili kako se već zove. Zadnji diskovi (Bosch i Brembo imaju u ponudi), oko 30-35KM komad, to mi se učinilo prejeftino za nekakav iole kvalitetan original pa nisam dalje ni ulazio u razgovor. A možda su zaista to te cijene...

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26899 Re: Pitamo Mehanicare ?
imao sam pozitivno iskustvo sa njima 
- kabal1337
- Posts: 13445
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26900 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobar je i Bosch i Brembo
