oh, ne volim ananas- a jel ti u tijestu ili je glazura?
Lijepo izgleda.. ..
Moderator: anex
glazura je standard, dzem od marelice sa malo vode a ananas(na kocke) ide unutra u tijesto ako se tijestom moze zvati (30 gr brasna)








Pošto nas nema kakvih nema u porodici, raspodijelili smo mi sve praznikevjesticanametli wrote: ↑19/04/2020 11:03 Sretan ti Vaskrs ako slavis![]()
Ja sam u fazi jeanmetanja stoNjaka
![]()






Hvala!
Hvala!
jes sirnjaca al ima i buLekMiss Moonlight wrote: ↑19/04/2020 12:58 Opala, eto je.. Izgleda njamiii. Sirnica?
I ja, kad imam veliku oklagiju. Onda preko oklagija prebacim i jos malo rukama razvucem. Mada ako je toplo sama se razvlači
Sa ovom malom neMerem
![]()





