Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39726 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:roll:
. odakle joj pravo da to radi..
sikstinajn
Posts: 1775
Joined: 15/01/2017 19:21
Location: nak nak noking on the hevnz dorrr

#39727 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sikstinajn »

Image
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39728 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 14/04/2020 23:46 :roll:
. odakle joj pravo da to radi..
joj monca i ti znas nekad postavit pitanje.... :jbt:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39729 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

sikstinajn wrote: 15/04/2020 01:23 Image
..Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39730 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 15/04/2020 01:25
moonca wrote: 14/04/2020 23:46 :roll:
. odakle joj pravo da to radi..
joj monca i ti znas nekad postavit pitanje.... :jbt:
..zbilja... Sivi zeza... ako ti je mala porcija- naruci duplu.. :oops: :wink:
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#39731 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by AstorH »

Od cufti koje nismo pozderali jucer (5kom) napravio pohane polpete sa blitvom i mladim kumpirom.
Dodatke koje sam ubacio je mladi kumpir, blitva, mlada bila kapulica.
Ostalo je klasika. Malo griza, krusnih mrvica. U teci stapnim istukao 2 jaja, sirovog kima u prahu, pinkicu integralnog brasna i isto tako pinkicu kukurznog.
Umoci-uvaljaj, na vrelu mast i et.
Prilog - 'ko sta 'oce iz frizera. 'ko nece, ne mora :)
Ja kefir bacim u kraj i na vrh majonezu, navika :-D

Image
snijeg_led
Posts: 7893
Joined: 08/12/2019 21:35

#39732 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by snijeg_led »

Image

Rukola salata, kozji sir i masline
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39733 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

AstorH wrote: 15/04/2020 02:46 Od cufti koje nismo pozderali jucer (5kom) napravio pohane polpete sa blitvom i mladim kumpirom.


Image
..kako polpete- fancy -zvuce..Image
..ukusno je- :thumbup: dodushe -malo turundzi boje.. :oops: samo jedan `` Image bi dao strasan tvist

:)
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#39734 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by AstorH »

moonca wrote: 15/04/2020 04:15
AstorH wrote: 15/04/2020 02:46 Od cufti koje nismo pozderali jucer (5kom) napravio pohane polpete sa blitvom i mladim kumpirom.


Image
..kako polpete- fancy -zvuce..Image
..ukusno je- :thumbup: dodushe -malo turundzi boje.. :oops: samo jedan `` Image bi dao strasan tvist

:)
Nisan ima u vrtu, jos nisu za ubrati. :)
U ducanu bilo, ali ne kupujen nista sta je "turbo" :-)
fallla mucho :kiss: :) ;-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39735 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

GandalfSivi wrote: 14/04/2020 23:42
mO k3 wrote: 14/04/2020 21:27 Da vid fakat :) prljav tanjur mi donijeli ...
Znas ti kad sam ja prvi put narucio cheese plate u Americi :) Zamalo se rasplakao nisam, cetiri mini komadica sira, cisto da probas (bukvalno komad cenat sa cenat), kad mi je konobarica vidjela facu (a znamo se, raja smo), otisla u kuhinju i nasjekla mi sira sa strane :)
Ovako nesto ponovo prag :)


Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39736 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

izgleda ko ostaci neke plate?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39737 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote: 15/04/2020 09:08 izgleda ko ostaci neke plate?
Izgleda kao zajebavanje poštenog svijeta :evil:

I još platiš :blento:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#39738 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ćiribiribela »

Image

Kuha se :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39739 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

ta je to :zoka:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#39740 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ćiribiribela »

Tomahawk11 wrote: 15/04/2020 10:05 ta je to :zoka:
Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39741 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

ćiribiribela wrote: 15/04/2020 10:04 Image

Kuha se :mrgreen:
nesto mi je poznat ŠporE? :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39742 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

To si ga ko negdje vidio?
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#39743 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by animals »

sumirprimus wrote: 15/04/2020 11:41
ćiribiribela wrote: 15/04/2020 10:04 Image

Kuha se :mrgreen:
nesto mi je poznat ŠporE? :skoljka:
Isti moj sporet :D
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#39744 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by King Theoden »

ćiribiribela wrote: 15/04/2020 10:04 Image

Kuha se :mrgreen:
Šta si to dodala?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39745 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote: 15/04/2020 12:00 To si ga ko negdje vidio?
da nije ovo onaj moketov? :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39746 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote: 15/04/2020 13:12
Tomahawk11 wrote: 15/04/2020 12:00 To si ga ko negdje vidio?
da nije ovo onaj moketov? :lol:
Neš riješit misteriju, nije :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39747 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

e jebiga :lol:
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#39748 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

Image

Palacinci od heljde...Namazi bez palminog ulja (tjesim se, da bih mogla pojesti puno) nemojte mi suditi :mrgreen: i coffieeee timeee :oops:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#39749 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

mO k3 wrote: 15/04/2020 08:37
GandalfSivi wrote: 14/04/2020 23:42
mO k3 wrote: 14/04/2020 21:27 Da vid fakat :) prljav tanjur mi donijeli ...
Znas ti kad sam ja prvi put narucio cheese plate u Americi :) Zamalo se rasplakao nisam, cetiri mini komadica sira, cisto da probas (bukvalno komad cenat sa cenat), kad mi je konobarica vidjela facu (a znamo se, raja smo), otisla u kuhinju i nasjekla mi sira sa strane :)
Ovako nesto ponovo prag :)


Image
Jedno 20 puta manje...
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39750 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

gledam ovu sramotu i zvačem livanjski dimljeni :lol:
Post Reply