. odakle joj pravo da to radi..
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39726 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
. odakle joj pravo da to radi..
-
sikstinajn
- Posts: 1775
- Joined: 15/01/2017 19:21
- Location: nak nak noking on the hevnz dorrr
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39730 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..zbilja... Sivi zeza... ako ti je mala porcija- naruci duplu..
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#39731 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Od cufti koje nismo pozderali jucer (5kom) napravio pohane polpete sa blitvom i mladim kumpirom.
Dodatke koje sam ubacio je mladi kumpir, blitva, mlada bila kapulica.
Ostalo je klasika. Malo griza, krusnih mrvica. U teci stapnim istukao 2 jaja, sirovog kima u prahu, pinkicu integralnog brasna i isto tako pinkicu kukurznog.
Umoci-uvaljaj, na vrelu mast i et.
Prilog - 'ko sta 'oce iz frizera. 'ko nece, ne mora
Ja kefir bacim u kraj i na vrh majonezu, navika

Dodatke koje sam ubacio je mladi kumpir, blitva, mlada bila kapulica.
Ostalo je klasika. Malo griza, krusnih mrvica. U teci stapnim istukao 2 jaja, sirovog kima u prahu, pinkicu integralnog brasna i isto tako pinkicu kukurznog.
Umoci-uvaljaj, na vrelu mast i et.
Prilog - 'ko sta 'oce iz frizera. 'ko nece, ne mora
Ja kefir bacim u kraj i na vrh majonezu, navika

-
snijeg_led
- Posts: 7893
- Joined: 08/12/2019 21:35
#39732 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Rukola salata, kozji sir i masline
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#39734 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisan ima u vrtu, jos nisu za ubrati.
U ducanu bilo, ali ne kupujen nista sta je "turbo"
fallla mucho
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39735 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovako nesto ponovo pragGandalfSivi wrote: ↑14/04/2020 23:42Znas ti kad sam ja prvi put narucio cheese plate u AmericiZamalo se rasplakao nisam, cetiri mini komadica sira, cisto da probas (bukvalno komad cenat sa cenat), kad mi je konobarica vidjela facu (a znamo se, raja smo), otisla u kuhinju i nasjekla mi sira sa strane
![]()

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39736 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
izgleda ko ostaci neke plate?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39737 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Izgleda kao zajebavanje poštenog svijeta
I još platiš
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39741 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nesto mi je poznat ŠporE?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39742 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
To si ga ko negdje vidio?
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#39743 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Isti moj sporet
- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#39744 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Šta si to dodala?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39745 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
da nije ovo onaj moketov?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39746 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neš riješit misteriju, nije
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#39748 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Palacinci od heljde...Namazi bez palminog ulja (tjesim se, da bih mogla pojesti puno) nemojte mi suditi
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39749 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jedno 20 puta manje...mO k3 wrote: ↑15/04/2020 08:37Ovako nesto ponovo pragGandalfSivi wrote: ↑14/04/2020 23:42Znas ti kad sam ja prvi put narucio cheese plate u AmericiZamalo se rasplakao nisam, cetiri mini komadica sira, cisto da probas (bukvalno komad cenat sa cenat), kad mi je konobarica vidjela facu (a znamo se, raja smo), otisla u kuhinju i nasjekla mi sira sa strane
![]()
![]()
![]()
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39750 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
gledam ovu sramotu i zvačem livanjski dimljeni 



bi dao strasan tvist
