Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I ja najvise volim taj "omac"...fetuchine, tagliatelle, bandnudeln...kako gojic se pise
One kratke razne i spagete nesto mi..njah...jedino bas one kratke polukruzne, eventualno spiralne...volim sa svjezim sirom.
One kratke razne i spagete nesto mi..njah...jedino bas one kratke polukruzne, eventualno spiralne...volim sa svjezim sirom.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.Nema ih kod mene....

- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#39528 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
volim ove siroke s jajima.
bez jaja su mi nekakvi bas bezveze ma koliko dugi ili kratki bili.
bez jaja su mi nekakvi bas bezveze ma koliko dugi ili kratki bili.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja od veganske faze ostala na ovima bez jaja, nekad se desi pa vidim da sam uzela s jajima...nikakvu ja tu razliku ne vidim...mozda da su svjeze i domace...ove suhe...samo sos.
Jedino osjetim razliku od cega su...a ima li jaja ili ne, ne mogu razlikovati.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eh.. probala sam -- manischewith bez jaja-- nisam primjetila razliku u ukusu..
inace mogu tjesteninu bez sosa-samo malo ulje i so..
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja mogu samo sa maslacem...a sa uljem...moram bar cehnu bijelog luka prebaciti...
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39532 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Još kad sam napraviš... domaći omačpustopoljina wrote: ↑10/04/2020 00:41 I ja najvise volim taj "omac"...fetuchine, tagliatelle, bandnudeln...kako gojic se pise
One kratke razne i spagete nesto mi..njah...jedino bas one kratke polukruzne, eventualno spiralne...volim sa svjezim sirom.
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#39533 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i ja sam prvih dana izolacije samo po brašnu udarala 




- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ti si care spreman za zenidbe 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
de, polako ti.. #uobraziticese

- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pih .. davno sam se ja i zenio i uobrazio 
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e to -ma- te izdalo--

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39541 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vidio da zna i da nije sport za njeg i lagano 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
fenomenalno, ovo je meni prije bio pojam slatka
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jao ovo mi je nirvana. doduse slabo sta da nije
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kad nema mesa mogu i gljive i tako to 
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#39545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E ovako, da li ti ovaj sos za pizzu pravisa sa koncentratom "rajcice" iz tube, po mogucnosti 3x, maslinovim uljem i sol/biber, malo origana, suhog, vode odoka, eventualno jos otvoris 2-3 pelati-pelata?? iz konzerve i isitnis? I onda uzmes Mozzarellu? Po mogucnosti di buffala i parmezan narendas preko?
Ako je to, onda ja to sve sama mogu pojesti
Ja volim gotovu pizzu kod talijana, a od domacih volim ovaj sos...par puta sam jela gdje su uzimali neki sos iz staklenke za pizzu i meni je to bilo slatko???
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
upravo tako pravim sos
.. sir je mozzarella unutra, a na vrhu parmezan 
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#39548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pustopoljina wrote: ↑10/04/2020 15:14My man![]()
Ja cu zucchini na prutice sa korom, prezle i parmezan, biber i 3 cehne bijelog luka u tepsiji izmijesati, poravnati...u rernu na 20-30 min.
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia





