I ovo dobro..
ali nije gledati
Moderator: anex
upravo to pravim !
A ja jela vec
garant premasno
.ne volim ukus, przenog fashiranog mesa..
.carbonara mi se svidja -

....... tjestenina ili sos ?
..probaj nesto od ovog proizvodjacaexliberal-ex wrote: ↑09/04/2020 21:45 Sos je domaci...ja ga pravio...tjestenina...lafo neka specijalno dobra...debela ko slauf da sam isjekao
Top



jos samo u sampinjone ubacis malo kozjeg sira i prelijes sa medom (eventualno sa feferonkom) ili kozji sir i sjeckani orasi...ukus boli glava