
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- GandalfSivi
- Posts: 22784
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39426 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sporo kuhana govedja rebra sa lukom, mrkvama, celerom, vinom i zacinima, servirana na karfiol pireu i blitvi...


- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39427 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Gledam ovo i kontam sta si ovo spremio .. moze vise info ??
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39428 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39429 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aha i kako se to zove? ne zamjeri ...
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#39430 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tomina razljevusa..
Dobra ideja za brzo nesto prezalogajiti, pravim sutra prekosutra...
Dobra ideja za brzo nesto prezalogajiti, pravim sutra prekosutra...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39431 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma eto, što rekla Sarah
Ja sam uz ovo pravio dvije varijante, jednom salatu onako sastav zelena salata, paradajz, mladi luk, drugi put u to dodao onaj sir sa vrhnjem.
Dobro oboje.
Miris koprive prva liga.
Nije uopšte zahmetli, pečem na 250 stepeni 20 minuta.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39432 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja bez zelja samo sir .....i nekad pp stavimTomahawk11 wrote: ↑08/04/2020 10:07700 g očišćenog zelja (čitaj: mlade koprive)
100 g kukuruznog brašna
100 g oštrog brašna (pšenišno)
2 kom jaja
100 g pavlake (dodao sam i malo sira)
malo soli
Zovem to kukuruzni kolac....niDZe veze znam
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39434 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma jasno, zoveš kako hoćeš i pojedešvjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 11:32
Ja bez zelja samo sir .....i nekad pp stavim
Zovem to kukuruzni kolac....niDZe veze znam
![]()
Ja volim onaj miris koprive, sad je ima mlade
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39435 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sto je danas ljeeeep i suncaaan dan.....germa nam je dosla u kucuuuuu


- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39436 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 15:18 Sto je danas ljeeeep i suncaaan dan.....germa nam je dosla u kucuuuuu

- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39437 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)



- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39438 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja taman završila zagrebačke kremšnite.. večeras bude davljenja 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39439 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja ne znam ocul prezivit s kuhinjom do utorka 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39440 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
šalji ti te kiflice 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39442 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
IzFoliiii
Posluzi se


Posluzi se


- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39443 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
more more..daj pola lima za kolač 
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39444 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Niste normalne matere mi...mrzim vas.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39445 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kad neces sa mnom da se druzish..
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39450 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
evo i glumac će najebat od moni zbog suhog peršina
i mene je tako...

i mene je tako...

