Sinoc rekose na vox ali radio mi radio i nisam sig jesam li dobro bosnien cula....al jes sigurnomO k3 wrote: ↑30/03/2020 21:42Ponovo u bosnivjesticanametli wrote: ↑30/03/2020 21:39ej jos nesto sinoc cini mi se rekose naredni kitchen imp u bosnijedva cekam
![]()
Gledao sam kada ga ja Max Stiegel poslao da sprema bumbara pa je on poslao onoga da ispece prase
![]()
Odakle znas da je u bih?
Recu ti na pp










