Hvala...Sanabija wrote: ↑29/03/2020 17:47 Srijemuš je proljetni luk, ustvari Allium ursinum (medvjeđi luk), obzirom da ga medvjedi jedu upravo sada kad i raste nakon zimskog sna, jer im treba za pokretanje sistema. Ukus-kao bijeli luk samo 10 puta jačiZa salate fenomenalan a može i kao ćušpajz, tada nema takav miris
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39051 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39052 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bice bolje,valja izdrzati
meni je vrijeme malo problem jer radim 6 dana (prosle hefte 7 dana) ali nekako izguram uz 6-dnevni trening (nesto kuci,nesto u sumi na trim stazi)...najvise mi nedostaje sauna poslije sporta i tenis ali dobro je jos dok se moze izlaziti vani...pocetkom marta poceo sa " intermittent fasting" da se masne rezerve jos malo skinu i vrlo sa zadovoljan rezultatom a nije mi uopste tesko palo...
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39053 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mene vala smori korona.....samo smisljam jela
Uzeh teletinu ma ima da je rasturim sutra s kOmpirima
Uzeh teletinu ma ima da je rasturim sutra s kOmpirima
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39054 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Korona pogača recept za one koji imaju vremena i strpljenja
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39055 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E cekaj da izrovim sliku 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39057 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a ovu mladu smo poEli


- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39058 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mlada koka uletila u jacuzzi sa uljem
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39059 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bio je ciken fajt 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39060 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
......i.. sta vozish ..... i ...

- GandalfSivi
- Posts: 22775
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#39061 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Postavio @avenija neki dan, pa me inspirisao
Zahvaljujem...


- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#39062 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39064 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ko ne radi vazda jede
Lisnato sa sosom od bijelog luka
ev sad

Lisnato sa sosom od bijelog luka

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#39067 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Prije nekoliko godina sam - spontano, sasvim nesvjesna i bez znanja o postojanju trenda - počela s tom praksom, i mogu potvrditi da daje rezultate - manje kg, a više energije, sigurno. Preporučujem.
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
Mogy87
- Posts: 5966
- Joined: 27/05/2013 10:49
#39070 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@ciribilibela da ne offtopicarimo tamo. Jutros sam pravila bruschette za dorucak.
Puna tepsija. Dzaba vjezbe nema mi pomoci. Iz izolacije izlazim s 10+ kila. Kako je sva prica fokusirana na Italiju samo talijanska jela pravim. Plus palacinke 
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39072 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Avenijo odlicna pica
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39073 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vještica neće nikad izaći iz karantene..kad bude smjela neće moći kroz vrata van

- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#39074 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Delišs vještice
Kakav je to sos, vrhnje?
Kakav je to sos, vrhnje?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39075 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vrhnje samo s onim uljem....jebace mi znanje holesterolu
ja iz karantene necu
samo kuham i jedem 





