Jap. Jer sam ga zablokiraoLaplace wrote: ↑08/03/2020 15:04Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 12:43
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27076 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27077 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Alise mi, krajem aprila sam u SA pokazem ti njegovu tuzbu. I upoznam te sa doticnim. Strasno fin cojekOptimist wrote: ↑08/03/2020 14:58Ti vjerujes semi starom prevarantu ovo sto on pise?Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 14:32 Jarane, izvini ali ti si LUD.![]()
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
![]()
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27078 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imas razna elegantnih rjesenja... Najefikasnije je da kazes da si preko agencije izdao garazu i da je podstanar stavio katanac. Druga je da fakat izdas garazu.
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#27079 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svasta pod nebeskim svodom...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27080 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A tačno sam pomislio da sam nesto pogresno shvatio... a isto tako shvatio kao ti... znaci nisam nista pogrijesio....
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27081 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bibi legenda. Dobar cojek. Merhametlija 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27082 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skretanje lijevo kroz traku za pravo i "zaobilaženje" crvenog svjetla, šta se desi kada vozilo zakašnjelo udje u raskrsnicu kroz tek upaljeno crveno svjetlo pa onda ne može da izađe iz raskrsnice, kako izgleda kada kamion sa prikolicom gazi metar linije u krivini, koliko je teško uočiti skuter bez upaljenih svjetala sa vozačem u tamnoj opremi po noći, preticanja po noći na mostu preko pune linije, koliko dima može izbaciti neodržavano službeno vozilo, naravno da ćete biti kažnjeni ako se parkirate na putu, jednosmjerne ulice se tako zovu zto što se kroz njih vozi u jednom smjeru a ne u oba, kako se ponašati kada cisterna u punoj brzini uleti u kružni tok u kojem se već nalazite i tako dalje... vesela sedmica na Balkanskim putevima...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#27083 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa tako su seljaci upadali u "napustene" stanove i otimali iza rata
kao tu niko ne zivi
nije 92 godina
da je kakav lola bijesni ne bi pogledo garazu a kamoli parkiro
jednsotavno nabijes ogradu katance
kad ti provali zovnes policiju i cao ide dalje procedura
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27084 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nek napise crvenim sprejem na zidu ZUZETO 
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27086 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma kod nas ljudi naučili iz proteklog rata. Ako nema nikog prisvoji..
bibi je po priči, prilično odsutan sa “estrade”. I nije tu nikad...
Ali nije rat vise. Bezobrazni neki...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27087 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Rusi imaju rezon, ako nije zabranjeno - dozvoljeno je. Kod nasih primitivaca je to evoluiralo, ako nema straha od kazne - dozvoljeno je!
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27088 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
Stola seljačka.
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27089 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima to nesto u zakonu, ako ga niko ne prijavi 10 godina, moze polagati pravo na tu zemlju.
Znace pravnici bolje.
Znace pravnici bolje.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#27091 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korovNaslovnica wrote: ↑08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27092 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema tu korova, ledina je u pitanju, trava, pašnjak.sale07 wrote: ↑09/03/2020 08:30Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korovNaslovnica wrote: ↑08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#27093 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dao si mi idejuNaslovnica wrote: ↑09/03/2020 08:42Nema tu korova, ledina je u pitanju, trava, pašnjak.sale07 wrote: ↑09/03/2020 08:30Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korovNaslovnica wrote: ↑08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
odo ispred zgrade prekopat ovu ledinu pa kUmpjer posijat, mogo bi i koju lijehu luka,
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#27094 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Korisnije je i bolje nego da komšije izvode cuke da kakaju i tako ostave da djeca ugaze 
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#27096 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jos kad ode u drzavno da lupa drva i prodaje i nosi kuci...poganluku seljackom kraja nema osim da nastupi smak svijeta!Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27097 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dosjelost. I u ovom slučaju ne može jer nije savjestan posjednik tj. zna da nije njegovo.drug_profi wrote: ↑09/03/2020 00:53 Ima to nesto u zakonu, ako ga niko ne prijavi 10 godina, moze polagati pravo na tu zemlju.
Znace pravnici bolje.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27098 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma sandžo je, došao iz SjenicU odmah poslije rata, kupio vikendicu od binasr, odmah kupio ovce, koze, kravu, i lagano počeo da ograđuje što nije njegovo.
Koja je to seljačka politika, valjda konta da će djeca da naslijede, pa da ima više.
A jednom nogom je u grobu.
Ulojio se onak kaput na njemu, ne skida ga cijele godine, tukne na štalu.
Stoka đikanska seljačka.
Koja je to seljačka politika, valjda konta da će djeca da naslijede, pa da ima više.
A jednom nogom je u grobu.
Ulojio se onak kaput na njemu, ne skida ga cijele godine, tukne na štalu.
Stoka đikanska seljačka.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27099 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
auuu heytera...sad si nayebo...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27100 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Hejteri ce reci da je usporio dok insta story pripremi
