Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#27051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

drug_profi wrote: 07/03/2020 21:19 Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.

Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
Katastrofa opštih razmjera moj druže. Eto kad ideš na vikendicu sigurno prolaziš preko Vratnika i Mejdana. Vidio si na šta to sve liči od parkiranih auta. Pa Kandahar je uređena sredina za ovo.
User avatar
konektovan
Posts: 51387
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se... :lol: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#27053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

a ti bi se kao tukao :lol: ,ima covjek zenu i dijete :)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#27054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

kod mene je u avliji zimi lom od komšijskih vozila, doduše, svi uredno pitaju :mrgreen:

nisam im ja objekte na brdu pravio :mrgreen: :mrgreen:
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

mk ultra wrote: 08/03/2020 11:30 kod mene je u avliji zimi lom od komšijskih vozila, doduše, svi uredno pitaju :mrgreen:

nisam im ja objekte na brdu pravio :mrgreen: :mrgreen:

Ti tvoji dobri pitaju. U mojoj garazi je komsijin pezov. Kaze tebi ne treba garaza ti si vani pa da pezov ne kisne.
Samo ne kontam od kuda mu kljuc, mada je to dobrinja al opet
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#27056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 11:54
mk ultra wrote: 08/03/2020 11:30 kod mene je u avliji zimi lom od komšijskih vozila, doduše, svi uredno pitaju :mrgreen:

nisam im ja objekte na brdu pravio :mrgreen: :mrgreen:

Ti tvoji dobri pitaju. U mojoj garazi je komsijin pezov. Kaze tebi ne treba garaza ti si vani pa da pezov ne kisne.
Samo ne kontam od kuda mu kljuc, mada je to dobrinja al opet
Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Konzerva-dvije sardina istresti u otvoreza xavu i to je to.
:thumbup:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

amar1994 wrote: 08/03/2020 11:14 a ti bi se kao tukao :lol: ,ima covjek zenu i dijete :)
Jucer guzva u Kolodvorskoj i debil iz BH Telecoma skontao da preskocio dio kolone tako sto ce kroz zabranu uci na parking i izaci s parkinga prije samog semafora. Ekmh, u tom pokusaju naleti na mene, ja mu pokazem na znak zabrane, on kao znam bmk, meni ptirisak ko pretis, ali zena i dijete a autu. Rekoh da nisu oni u autu ostao bi gdje sam i zvao ti muriju ovako ces samo u rikverc gdje si usao pa onda radi sta hoces...
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

konektovan wrote: 08/03/2020 10:45 Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se... :lol: :lol:
A trebao sam tacno sta?
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

zdruzdjo wrote: 08/03/2020 12:12
BiBi911 wrote: 08/03/2020 11:54
mk ultra wrote: 08/03/2020 11:30 kod mene je u avliji zimi lom od komšijskih vozila, doduše, svi uredno pitaju :mrgreen:

nisam im ja objekte na brdu pravio :mrgreen: :mrgreen:

Ti tvoji dobri pitaju. U mojoj garazi je komsijin pezov. Kaze tebi ne treba garaza ti si vani pa da pezov ne kisne.
Samo ne kontam od kuda mu kljuc, mada je to dobrinja al opet
Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
User avatar
konektovan
Posts: 51387
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 08/03/2020 12:43
konektovan wrote: 08/03/2020 10:45 Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se... :lol: :lol:
A trebao sam tacno sta?
Sti im nisi prvo teoriju, pa onda praksu, izmarisao i da znaju da se ponasaju kako treba sljedeci put.....a ja, i ti si skoro deduka, pa i ne prilici...a i ne moze se.. :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Svaki postupak ima uzroke kao i posljedice.
Njihov nije inicirao dalje zaostravanje.
Moj bi tada bio pretjeran.
Dovoljno je sto su po sata ketili kraj auta.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 12:43
zdruzdjo wrote: 08/03/2020 12:12
BiBi911 wrote: 08/03/2020 11:54


Ti tvoji dobri pitaju. U mojoj garazi je komsijin pezov. Kaze tebi ne treba garaza ti si vani pa da pezov ne kisne.
Samo ne kontam od kuda mu kljuc, mada je to dobrinja al opet
Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Tvoja garaža 1/1?!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#27064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

tempuser wrote: 08/03/2020 12:20
amar1994 wrote: 08/03/2020 11:14 a ti bi se kao tukao :lol: ,ima covjek zenu i dijete :)
Jucer guzva u Kolodvorskoj i debil iz BH Telecoma skontao da preskocio dio kolone tako sto ce kroz zabranu uci na parking i izaci s parkinga prije samog semafora. Ekmh, u tom pokusaju naleti na mene, ja mu pokazem na znak zabrane, on kao znam bmk, meni ptirisak ko pretis, ali zena i dijete a autu. Rekoh da nisu oni u autu ostao bi gdje sam i zvao ti muriju ovako ces samo u rikverc gdje si usao pa onda radi sta hoces...
Ma joj bilo je svega dok sam vozio sluzbeno,ne ponosim se tim al je dosta debila moralo postupit pravilno i po propisima :D

Ovog mi zao uvijek da se ne osteti iako bi naplatio od osiguranja :zoka:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Ovaj je tacno zasluzio da ga covjek grobom spuca u po znaka pa da ga iskarindzaju i murija i u firmi mu u njega...
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

Naslovnica wrote: 08/03/2020 13:02
BiBi911 wrote: 08/03/2020 12:43
zdruzdjo wrote: 08/03/2020 12:12

Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Tvoja garaža 1/1?!
Aham,

Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Kao kada dodjem javim im i oni izadju. A do tada dobra,Zao, Los komsija.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

A da turis katanac na garazu?
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:23
Naslovnica wrote: 08/03/2020 13:02
BiBi911 wrote: 08/03/2020 12:43

2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Tvoja garaža 1/1?!
Aham,

Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Kao kada dodjem javim im i oni izadju. A do tada dobra,Zao, Los komsija.
Jarane, izvini ali ti si LUD. :shock:
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
:thumbup:
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

tempuser wrote: 08/03/2020 14:26 A da turis katanac na garazu?

Kada dodjem, al opet to slabo fajde ima. U SA dodjem na par/il nula dana u godinu.
Sjetim se toga svega kad me drug napomene kad prolazi pored stana.

Pun mi kufer belaja odatle pa se sjetim uz smijeh svega
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#27070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:23 Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Nego stavis katanac, a njemu, da mu auto ne kisne, iznajmis garazu i tebi fino "kapa" koliko toliko..
Il' mu brate prepisi garazu da se djaba ne sekiras..
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

alipasijaner wrote: 08/03/2020 14:49
BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:23 Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Nego stavis katan, njemu iznajmis garazu da mu auto ne kisne, a tebi fino "kapa" koliko toliko..
Il' mu brate prepisi garazu da se djaba ne sekiras..
Đe ti je žena, pripazi! :lol:
:run:
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

Naslovnica wrote: 08/03/2020 14:50
alipasijaner wrote: 08/03/2020 14:49
BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:23 Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Nego stavis katan, njemu iznajmis garazu da mu auto ne kisne, a tebi fino "kapa" koliko toliko..
Il' mu brate prepisi garazu da se djaba ne sekiras..
Đe ti je žena, pripazi! :lol:
:run:
Ovo je meni,


Otaj komsija je od bivse neki rod( znam da ih cetnici nisi htjeli ubiti i ako su bruku naroda iz Rogatice pobili taj dan)
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Ma šalim se ja, nemoj se ljutiti. :thumbup:
Vidim kako je bezobrazan i bahat, prisvojio garažu, prisvojiće i ostalo, stoka seljačka bahata.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#27074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Naslovnica wrote: 08/03/2020 14:32 Jarane, izvini ali ti si LUD. :shock:
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
:thumbup:
Ti vjerujes semi starom prevarantu ovo sto on pise?
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#27075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 12:43
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?
Post Reply