Katastrofa opštih razmjera moj druže. Eto kad ideš na vikendicu sigurno prolaziš preko Vratnika i Mejdana. Vidio si na šta to sve liči od parkiranih auta. Pa Kandahar je uređena sredina za ovo.drug_profi wrote: ↑07/03/2020 21:19 Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.
Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se...

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#27053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a ti bi se kao tukao
,ima covjek zenu i dijete 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#27054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kod mene je u avliji zimi lom od komšijskih vozila, doduše, svi uredno pitaju 
nisam im ja objekte na brdu pravio

nisam im ja objekte na brdu pravio
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti tvoji dobri pitaju. U mojoj garazi je komsijin pezov. Kaze tebi ne treba garaza ti si vani pa da pezov ne kisne.
Samo ne kontam od kuda mu kljuc, mada je to dobrinja al opet
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#27056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Konzerva-dvije sardina istresti u otvoreza xavu i to je to.

-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jucer guzva u Kolodvorskoj i debil iz BH Telecoma skontao da preskocio dio kolone tako sto ce kroz zabranu uci na parking i izaci s parkinga prije samog semafora. Ekmh, u tom pokusaju naleti na mene, ja mu pokazem na znak zabrane, on kao znam bmk, meni ptirisak ko pretis, ali zena i dijete a autu. Rekoh da nisu oni u autu ostao bi gdje sam i zvao ti muriju ovako ces samo u rikverc gdje si usao pa onda radi sta hoces...
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A trebao sam tacno sta?konektovan wrote: ↑08/03/2020 10:45 Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se...![]()
![]()
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.zdruzdjo wrote: ↑08/03/2020 12:12Jednu noc bi neko provalio u garazu i sasuo po krovu, haubi, gepeku.... par boca uk2 ulja. Kao eto slucajno.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sti im nisi prvo teoriju, pa onda praksu, izmarisao i da znaju da se ponasaju kako treba sljedeci put.....a ja, i ti si skoro deduka, pa i ne prilici...a i ne moze se..drug_profi wrote: ↑08/03/2020 12:43A trebao sam tacno sta?konektovan wrote: ↑08/03/2020 10:45 Joj mangupa, ko fol se nesto kurchi dedukama i onda sjedne u auto i skloni se...![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svaki postupak ima uzroke kao i posljedice.
Njihov nije inicirao dalje zaostravanje.
Moj bi tada bio pretjeran.
Dovoljno je sto su po sata ketili kraj auta.
Njihov nije inicirao dalje zaostravanje.
Moj bi tada bio pretjeran.
Dovoljno je sto su po sata ketili kraj auta.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tvoja garaža 1/1?!BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 12:432018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#27064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma joj bilo je svega dok sam vozio sluzbeno,ne ponosim se tim al je dosta debila moralo postupit pravilno i po propisimatempuser wrote: ↑08/03/2020 12:20Jucer guzva u Kolodvorskoj i debil iz BH Telecoma skontao da preskocio dio kolone tako sto ce kroz zabranu uci na parking i izaci s parkinga prije samog semafora. Ekmh, u tom pokusaju naleti na mene, ja mu pokazem na znak zabrane, on kao znam bmk, meni ptirisak ko pretis, ali zena i dijete a autu. Rekoh da nisu oni u autu ostao bi gdje sam i zvao ti muriju ovako ces samo u rikverc gdje si usao pa onda radi sta hoces...
Ovog mi zao uvijek da se ne osteti iako bi naplatio od osiguranja
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovaj je tacno zasluzio da ga covjek grobom spuca u po znaka pa da ga iskarindzaju i murija i u firmi mu u njega...
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aham,Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 13:02Tvoja garaža 1/1?!BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 12:432018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Kao kada dodjem javim im i oni izadju. A do tada dobra,Zao, Los komsija.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A da turis katanac na garazu?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jarane, izvini ali ti si LUD.BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 14:23Aham,Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 13:02Tvoja garaža 1/1?!BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 12:43
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Kao kada dodjem javim im i oni izadju. A do tada dobra,Zao, Los komsija.
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Đe ti je žena, pripazi!alipasijaner wrote: ↑08/03/2020 14:49Nego stavis katan, njemu iznajmis garazu da mu auto ne kisne, a tebi fino "kapa" koliko toliko..
Il' mu brate prepisi garazu da se djaba ne sekiras..
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#27072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovo je meni,Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 14:50Đe ti je žena, pripazi!alipasijaner wrote: ↑08/03/2020 14:49Nego stavis katan, njemu iznajmis garazu da mu auto ne kisne, a tebi fino "kapa" koliko toliko..
Il' mu brate prepisi garazu da se djaba ne sekiras..![]()
![]()
Otaj komsija je od bivse neki rod( znam da ih cetnici nisi htjeli ubiti i ako su bruku naroda iz Rogatice pobili taj dan)
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma šalim se ja, nemoj se ljutiti.
Vidim kako je bezobrazan i bahat, prisvojio garažu, prisvojiće i ostalo, stoka seljačka bahata.
Vidim kako je bezobrazan i bahat, prisvojio garažu, prisvojiće i ostalo, stoka seljačka bahata.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti vjerujes semi starom prevarantu ovo sto on pise?Naslovnica wrote: ↑08/03/2020 14:32 Jarane, izvini ali ti si LUD.![]()
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
![]()
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?BiBi911 wrote: ↑08/03/2020 12:43
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
