Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27076 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

Laplace wrote: 08/03/2020 15:04
BiBi911 wrote: 08/03/2020 12:43
2018 nenadano dodjem u SA. Parkiram pred garazu i na spavanje. Kad oko 07h zvoni murja da pomaknem kola. Ja zaboravio da je parkirao unutra.
Sada kada dolazim obavezno im se moram javit inace je hanuma rekla da ima veza,(kako se zove ona zgrada na MarinDvoru gdje sjede pederi tu radi ko cistacica) ako ih opet zablokiram.
Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?
Jap. Jer sam ga zablokirao
BiBi911
Posts: 5325
Joined: 09/12/2018 17:47

#27077 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

Optimist wrote: 08/03/2020 14:58
Naslovnica wrote: 08/03/2020 14:32 Jarane, izvini ali ti si LUD. :shock:
Čuj zove mu policiju, prijeti, ima veze...
Ako je garaža zakonski tvoja, katanac i bog te veselio.
Ili prodaj garažu.
:thumbup:
Ti vjerujes semi starom prevarantu ovo sto on pise?
Alise mi, krajem aprila sam u SA pokazem ti njegovu tuzbu. I upoznam te sa doticnim. Strasno fin cojek
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27078 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:45
tempuser wrote: 08/03/2020 14:26 A da turis katanac na garazu?

Kada dodjem, al opet to slabo fajde ima. U SA dodjem na par/il nula dana u godinu.
Sjetim se toga svega kad me drug napomene kad prolazi pored stana.

Pun mi kufer belaja odatle pa se sjetim uz smijeh svega
Imas razna elegantnih rjesenja... Najefikasnije je da kazes da si preko agencije izdao garazu i da je podstanar stavio katanac. Druga je da fakat izdas garazu.
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#27079 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Svasta pod nebeskim svodom...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#27080 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Laplace wrote: 08/03/2020 15:04
Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?
A tačno sam pomislio da sam nesto pogresno shvatio... a isto tako shvatio kao ti... znaci nisam nista pogrijesio.... :lol: :lol: :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7813
Joined: 25/12/2010 04:56

#27081 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by B6Redhell »

Bibi legenda. Dobar cojek. Merhametlija :thumbup:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#27082 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Skretanje lijevo kroz traku za pravo i "zaobilaženje" crvenog svjetla, šta se desi kada vozilo zakašnjelo udje u raskrsnicu kroz tek upaljeno crveno svjetlo pa onda ne može da izađe iz raskrsnice, kako izgleda kada kamion sa prikolicom gazi metar linije u krivini, koliko je teško uočiti skuter bez upaljenih svjetala sa vozačem u tamnoj opremi po noći, preticanja po noći na mostu preko pune linije, koliko dima može izbaciti neodržavano službeno vozilo, naravno da ćete biti kažnjeni ako se parkirate na putu, jednosmjerne ulice se tako zovu zto što se kroz njih vozi u jednom smjeru a ne u oba, kako se ponašati kada cisterna u punoj brzini uleti u kružni tok u kojem se već nalazite i tako dalje... vesela sedmica na Balkanskim putevima...

User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#27083 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

BiBi911 wrote: 08/03/2020 14:23
Aham,

Samo se eto on vodi time ja tu ne stanujem, a nema brave pa da pezOoV ne kisne.
Kao kada dodjem javim im i oni izadju. A do tada dobra,Zao, Los komsija.
pa tako su seljaci upadali u "napustene" stanove i otimali iza rata
kao tu niko ne zivi
nije 92 godina
da je kakav lola bijesni ne bi pogledo garazu a kamoli parkiro
jednsotavno nabijes ogradu katance
kad ti provali zovnes policiju i cao ide dalje procedura
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27084 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nek napise crvenim sprejem na zidu ZUZETO :D
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#27085 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

B6Redhell wrote: 08/03/2020 19:40 Bibi legenda. Dobar cojek. Merhametlija :thumbup:
Taj mentalni sklop ce to prepisati na sebe pa ce bibi jos po sudu da se vuca. To se mater kroz mater konektuje na jedan za sva vremena.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7813
Joined: 25/12/2010 04:56

#27086 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by B6Redhell »

basicm wrote: 08/03/2020 22:48
B6Redhell wrote: 08/03/2020 19:40 Bibi legenda. Dobar cojek. Merhametlija :thumbup:
Taj mentalni sklop ce to prepisati na sebe pa ce bibi jos po sudu da se vuca. To se mater kroz mater konektuje na jedan za sva vremena.
Ma kod nas ljudi naučili iz proteklog rata. Ako nema nikog prisvoji..
bibi je po priči, prilično odsutan sa “estrade”. I nije tu nikad...
Ali nije rat vise. Bezobrazni neki...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27087 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Rusi imaju rezon, ako nije zabranjeno - dozvoljeno je. Kod nasih primitivaca je to evoluiralo, ako nema straha od kazne - dozvoljeno je!
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27088 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27089 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ima to nesto u zakonu, ako ga niko ne prijavi 10 godina, moze polagati pravo na tu zemlju.
Znace pravnici bolje.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#27090 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Laplace wrote: 08/03/2020 15:04 Da provjerim da li sam dobro shvatio: On je (bez pitanja) parkirao u tvoju garažu, a ti ispred jer nisi mogao unutra (jer je on u njoj). Onda je on zvao policiju kako bi se ti sklonio ispred svoje garaže da bi on iz tvoje garaže izašao?

:sax: :sax: :sax: :sax:
:| :|
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#27091 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sale07 »

Naslovnica wrote: 08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korov
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27092 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

sale07 wrote: 09/03/2020 08:30
Naslovnica wrote: 08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korov
Nema tu korova, ledina je u pitanju, trava, pašnjak.
User avatar
muha_sa
Posts: 140369
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#27093 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 09/03/2020 08:42
sale07 wrote: 09/03/2020 08:30
Naslovnica wrote: 08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
Covjek radi nesto korisno, bolje krompir nego korov
Nema tu korova, ledina je u pitanju, trava, pašnjak.
Dao si mi ideju :thumbup:

odo ispred zgrade prekopat ovu ledinu pa kUmpjer posijat, mogo bi i koju lijehu luka, :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140369
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#27094 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Korisnije je i bolje nego da komšije izvode cuke da kakaju i tako ostave da djeca ugaze :-)
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#27095 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

muha_sa wrote: 09/03/2020 08:49 Korisnije je i bolje nego da komšije izvode cuke da kakaju i tako ostave da djeca ugaze :-)
Đeš’ na kremu drustva udariti?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#27096 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Naslovnica wrote: 08/03/2020 23:18 Imam tako jednog papka blizu vikendice. Svake godine prekopa seljačina po 50-100 kvadrata državne zemlje iz svoj plac, posije posije kulture, i ogradi, lafo da ne ulaze životinje. Dogodine samo nakalemi još 100 dodatnih kvadrata i proširi ogradu. Znači, lik je do sada ogradio više od duluma državne zemlje za koju zna da nije njegova, ogradio je kao da je njegovo 1/1 i ne namjerava stati.
Stola seljačka.
Jos kad ode u drzavno da lupa drva i prodaje i nosi kuci...poganluku seljackom kraja nema osim da nastupi smak svijeta!
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#27097 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

drug_profi wrote: 09/03/2020 00:53 Ima to nesto u zakonu, ako ga niko ne prijavi 10 godina, moze polagati pravo na tu zemlju.
Znace pravnici bolje.
Dosjelost. I u ovom slučaju ne može jer nije savjestan posjednik tj. zna da nije njegovo.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27098 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Ma sandžo je, došao iz SjenicU odmah poslije rata, kupio vikendicu od binasr, odmah kupio ovce, koze, kravu, i lagano počeo da ograđuje što nije njegovo.
Koja je to seljačka politika, valjda konta da će djeca da naslijede, pa da ima više.
A jednom nogom je u grobu.
Ulojio se onak kaput na njemu, ne skida ga cijele godine, tukne na štalu.
Stoka đikanska seljačka.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27099 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

auuu heytera...sad si nayebo...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27100 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Image

Hejteri ce reci da je usporio dok insta story pripremi :D
Post Reply