Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- nevidljiva_
- Posts: 39327
- Joined: 17/09/2010 21:38
- Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38752 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neka, neka....napravićeš i ti i pojesti, a nećeš slikati

- nevidljiva_
- Posts: 39327
- Joined: 17/09/2010 21:38
- Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........
#38753 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni drugi prave
Al vjerujem ti da je bilo ukusno
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38754 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
halloumi zaprzen i presvucen mjesavinom meda,ljute paprike,maslinovog ulja,krupno sjeckanih oraha i lista persuna, basmati kuhana u temeljcu sa komadima dzumbira,brokoli isto u temeljcu pa preko istisnut bjeli luk
...kombinacija je mrOk


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38755 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Aj- dobro je sve- volim taj sir- al' -- nikako ga ne jedem..
Slika dobra-
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#38756 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo sa ovom pekom i mesinom nije fer... jednostavno
Ocajavanje...
A uz cajanku...

Peanut butter cookies

Ocajavanje...

Peanut butter cookies
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38758 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sam da pitam.. ne mislim vam vrijeđati oči slikama
jede li tko od vas ikad neki saftić s pire krumpirom, makaronima i takve to?
mislim na vas ostale, za moniku znam
kod mene danas saft od junetine i pire krumpir.. prosta duša seljačka

kod mene danas saft od junetine i pire krumpir.. prosta duša seljačka
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38759 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Samo ti metni da vidimo taj bućkuriš
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38760 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja jedem sve
Slikam ti
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38761 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tek stavljeno da se kuha..danas bude kasni ručak..nakon treninga
pitam čisto... nisam nikad upratila u temi..
pitam čisto... nisam nikad upratila u temi..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38763 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mecala sam ja slike variva, bamije i mesa s povrcem. Ostarilo se, ne mogu ovu grilano-przenu hranu cesto jesti
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38764 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
znam da bilo variva, bamije itd..
ja pitam za saft, ono saft od junetine, piletine itd, s nekim prostim prilogom tipa krumpira, tjestenine itd
to nisam upratila bila.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38766 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni je najdraže kad kod mame upadnem iznenada i nađem ostatke njenih makarona ili riže s najukusnijim saftom u frižideru. Mama često kaže "to je za mačke, staro je ima x dana da sam to pravila" a ja to tako slasno pojedem.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#38767 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
:smajli koji bali:
ima li gdje kod nas halloumi sir?
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38768 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tanjiri koji dodju na red se koriste
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38771 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Udjes i kazes mjauudobar osjecaj wrote: ↑05/03/2020 14:21Meni je najdraže kad kod mame upadnem iznenada i nađem ostatke njenih makarona ili riže s najukusnijim saftom u frižideru. Mama često kaže "to je za mačke, staro je ima x dana da sam to pravila" a ja to tako slasno pojedem.
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38772 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja pravim gulas i ne znam hocul pire ili rizu,ako budem lijena,rizu 
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#38774 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
isto mi je rek'o cika gugl al' reko da ne neko nema bolju informaciju...
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56








