Suhe...
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#38377 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sta ces pojesti ?
Hvala.
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38379 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Svaka cast
odlicno 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38382 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Njami pesto...ja danas picu omlatila s pestom
Kuhala futrovane paprike i supu od linsen
Kuhala futrovane paprike i supu od linsen
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#38383 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tjestenina od spelte
Spinat i mocarela koja se istopila, proprzeno sve na maslacu
Pozeljela sam i ja pesto... crni hljeb, pesto, mocarela i paradajz
Pozeljela sam i ja pesto... crni hljeb, pesto, mocarela i paradajz
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38384 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sad sam gladan. Ali ja sam svakako kreten, tek dosli u kafanu na poslijepodnevno pice i ja googlam sta cu kuhati veceras...
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#38385 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)


malo mi za sricu triba..
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#38387 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovog momenta zvacem cetvrtu

-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38388 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Loo cuspajz od zelja mmmmm moja omiljena Kombi 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38390 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma bolje nemoze biti ...nemam zelja a sutra bih to pravila 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38391 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
uff krafne...mamicu ti...
gotova sam..kruli mi
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38393 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vegan stew sa grilovanim mudashom a unutra izmedju ostalog slatki krompir,leche,zimska mrkva,prasa,zacini itd...
...vrlo hranljivo i ukusno


- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38394 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eksperiment je uspio...jedan sa pecan orasima,drugi sa ljesnjacima
...malo je samo pobjeg'o u sirinu,nisam im'o uze posude


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38396 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja imam na umu štrudlu sa suhim šljivama i orasima, ali ne sviđa mi se ovaj omjer tijesta i fila. Ja bih da tijesto bude bar duplo tanje od ovog.
Što se tiče širine, baš lijepo izgledaju ovakvog oblika
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38397 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
znaci moonca +1, cendlerbing -1 za omjer...u prosjeku ispade 0cendlerbing wrote: ↑16/02/2020 12:47Ja imam na umu štrudlu sa suhim šljivama i orasima, ali ne sviđa mi se ovaj omjer tijesta i fila. Ja bih da tijesto bude bar duplo tanje od ovog.![]()
Što se tiče širine, baš lijepo izgledaju ovakvog oblika![]()
sto se omjera tice,trebao bih definitivno poceti da vagam sastojke...ovako je kad se pravi odokativno pa jedanput je vise tijesta nego fila a drugi put obratno
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38398 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kad su ove stvari u pitanju, najbitnije je da omjer paše onima koji jedu. 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#38399 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

I nije neko kuhanje, ali
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38400 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mali broj slatkisa ima da se mogu praviti-odoka- i, moze onaj koji je iskusan-- zna sta hoce, a zna i sta ocekuje.


