Ja volim kad ga skuha pa onda preprzi...ako je samo skuhano...nopeanimals wrote: ↑14/02/2020 01:20Ja obozavam ovo drvece..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:17
Gospoja je pravila ovo drvece...kaze moras nesto zdravo jesti...![]()
![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38351 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#38352 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni je dobro svakako..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:22Ja volim kad ga skuha pa onda preprzi...ako je samo skuhano...nopeanimals wrote: ↑14/02/2020 01:20Ja obozavam ovo drvece..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:17
Gospoja je pravila ovo drvece...kaze moras nesto zdravo jesti...![]()
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38353 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..Zeleni zbunj je mogao biti --zdravo--exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:17
Gospoja je pravila ovo drvece...kaze moras nesto zdravo jesti...![]()
al. jok- preprzeno- pire -preliven s masnocom od przenja - piletine..
.ijao...
..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38354 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

...i kod mene slicna kombinacija----kuvana piletina & rastika & riza ..
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38355 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pokusao kopirat tebe al nisam mogao nakapat na 3 mjesta ko ti....
a grehota bacit ulje ....stao da uzmem baklave kod grka da ponesem ovim na poslu i usput uzeo svjeze kifle sa sesamy seads ...moras umakat
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38357 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Aj- bacaj to ulje.. nije ok jestiexliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:57 pokusao kopirat tebe al nisam mogao nakapat na 3 mjesta ko ti....
a grehota bacit ulje ....stao da uzmem baklave kod grka da ponesem ovim na poslu i usput uzeo svjeze kifle sa sesamy seads ...moras umakat
--dodaj naknadno-malinovo ili koje volish, --- oh, volim sesame-- turci imaju nesto slicno- ne svjeze- kao nash djevrek- kupila jednom--al' mi bio suv-- --zbilja -mi smo najbolje pravili.
..kakve su grcke baklave- nisam nikad kupovala..
..Ima masnoce, u rizi i malo u zelenisu- cuvala sam se - bez tri kaplice veceras..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:59 stavi malo masnoce moonca...nece te ubit..
jebote masnije kuhaju u bolnicama
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38358 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
....nemoj zafrkavat moonca...svjez hljeb i kazes nemoj umocitmoonca wrote: ↑14/02/2020 02:17Aj- bacaj to ulje.. nije ok jestiexliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:57 pokusao kopirat tebe al nisam mogao nakapat na 3 mjesta ko ti....
a grehota bacit ulje ....stao da uzmem baklave kod grka da ponesem ovim na poslu i usput uzeo svjeze kifle sa sesamy seads ...moras umakat
--dodaj naknadno-malinovo ili koje volish, --- oh, volim sesame-- turci imaju nesto slicno- ne svjeze- kao nash djevrek- kupila jednom--al' mi bio suv-- --zbilja -mi smo najbolje pravili.
..kakve su grcke baklave- nisam nikad kupovala..
..Ima masnoce, u rizi i malo u zelenisu- cuvala sam se - bez tri kaplice veceras..exliberal-ex wrote: ↑14/02/2020 01:59 stavi malo masnoce moonca...nece te ubit..
jebote masnije kuhaju u bolnicama![]()
![]()
koristim ja maslinovo sa balsamic sircetom al to je za meze
grcke baklave?
nisu lose, ovi imaju raznih vrsta od klasicnih sa orasima, do ko zna sa cim...cak i sa cokoladom po vrhu...obicno uzmem one male jedan zalogaj, normalnu velicinu niko nesmije da uzme.... prevelike
ja ih volim ali posto mi nabiju kiselinu na nos sve cu uradit da ih neprobam.
jedna mi je dosla danas i pita cula sam da ces donijet...znas sta ja volim ...one tanke a slatke..ko kosa...hoces reci kadaif...neznam kako se zove.
ok uzet cu za tebe par .
uslikat cu sutra ako stignem ....prije nego sto vukovi dodju pa popusu
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38361 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Evo kako izgleda mini grcka baklava


- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38362 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kiseli kupus, krompir pire i kobasice...


- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- lasakad
- Posts: 87
- Joined: 06/05/2011 10:56
#38366 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Mali doprinos temi od mene
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#38367 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Rucak

Za desert pomelo

Za desert pomelo
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#38368 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)



Musaka i pica prosle sedmice, koja ce se udati ?
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#38369 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Još i paradajze po pizzi stavio 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38371 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Valentinovo kod kuce 














-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38374 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I melassom od sipka...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38375 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zar ih ima svjezih kupiti--

