Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26551 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

amar1994 wrote: 13/02/2020 11:49 a niko ne vidi da je felga preuska za ove gume,isto baloni :lol: :lol:
felga je uredu, samo su sa sharana, a tamo je 205/60R16
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#26552 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Optimist wrote: 13/02/2020 15:29 Ljetna je guma. Meni djeluje da je frajko vec promijenio set. :-D
Ma sve okej ne vidim problem, u Sarajevu proljetno vrijeme :D
User avatar
konektovan
Posts: 51393
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26553 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 13/02/2020 15:33
amar1994 wrote: 13/02/2020 11:49 a niko ne vidi da je felga preuska za ove gume,isto baloni :lol: :lol:
felga je uredu, samo su sa sharana, a tamo je 205/60R16
Ja mislim da je felga prije sa tiguana mk1 ili grijesim......
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26554 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

ja vam kazem da je preuska..nije bitno sa cega je :D
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

hopi wrote: 13/02/2020 15:26
suit_up wrote: 13/02/2020 11:48 Passat je u pitanju, nego mi je Intensa zapala za oko. Nikad pameti nećemo doći.
pa šta fali toj gumi i savi, pa obični pišljivi passat ne treba mu mišelin pilot sport nije bentley ili slično.
a to ako je ljetna guma zimi to naravno se slažem, a za po ljeti ne vidim problem.
Pa ne mislim da je za Nobela uslikati Savinu gumu, to možeš na svakom koraku, ali mi čudno da neko sa iole ozbiljnim autom vozi na ljetnim gumama u februaru.
User avatar
Optimist
Posts: 15521
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Moze biti i da je guma sira od propisane, ne mora znaciti da je do felge.
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26557 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

corsa wrote: 13/02/2020 12:30
profatr wrote: 13/02/2020 11:56 Ubja me kada mi se netko priljepi otpozadi navečer sa kineskim xenonima. Kada će se napokon na tehničkom te nezakonite i opasne preinake zaustaviti!?
To i bespotrebno paljenje zadnjih maglenki. Prednje mi stvarno nikad nisu zasmetale, ali zadnje brate izbiše oči.
Evo sjetio sam se danas ovog komentara :lol:

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26558 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

suit_up wrote: 13/02/2020 17:21 ali mi čudno da neko sa iole ozbiljnim autom vozi na ljetnim gumama u februaru.
neče ljudi da tro se save yimske pajel poyyy :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#26559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by strucnjakdemagog »

Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem. :D

Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju. :thumbup:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

prejucer, spustam se u cevljanovice od pravca nisica, ide paŠha sa c200 cdi, ovaj neki novi, zajebati,42 kmh. mace check, lajv insta check, rukica na koljenu check.
ima ono dole na samom dnu malo jada od isprekidane, i naravno zulj :D sve sa tail happy berlingom.
kadli, prvi sljedeci pravac pred same cevljanovice, pored mene silovito Šapa na punoj stoju, a ja na tempomatu 50 :D
nije hudnik stigao ni vratiti se, lizalo.
prolazim pored cujem govori davacu lizala sto mene on divlja, pritom misleci na mene :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

tu ste negdje sa mašinama 1.6td :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

s time sto u mene auto bolje ide :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Vi radite za miliciju
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

nas da bi mu kocio sa 100/110 na 0 :lol: :thumbup:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Kod Restorana Čardak u Vogošći isto da se Amazon izlio. Ljudi voze trotoarom i trakom za suprotan smjer. Ima li ikakve odgovornosti ovdje? Taj problem se vuče godinama unazad, prva obilnija kiša i eto kolapsa.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#26566 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

strucnjakdemagog wrote: 14/02/2020 13:14 Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem. :D

Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju. :thumbup:
Takvim kozurinama treba nakititi sve na nalogu pa nek je nalazi poslije ko hoce...sve pametnjakovicke i odma imaju spreman neki komentar i izgovor
Prave idiotare
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#26567 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by strucnjakdemagog »

Vjerovatno joj je nekad prolazilo da šarmira policajca i izvuče se, ali ovaj put joj se ne dade.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#26568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MorningStar »

strucnjakdemagog wrote: 14/02/2020 14:27 Vjerovatno joj je nekad prolazilo da šarmira policajca i izvuče se, ali ovaj put joj se ne dade.
Nedo bog da sam saobracajac - morao bi kompenzirati poslije jer rijetko koja bi dobila kaznu pa onda muskim sve redom lupat :D
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#26569 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Jucer ujutro za gorazde, potrefi se nema guzve. Do pred rogaticu oko 45 minuta. I tu kolona dva kamiona i desetak auta. Gledao na sat 13min mi trebalo da prodjem rogaticu. Od zadnjeg semafora do onog nekog skladista gradjevinskog materijala ostane mi g5 i neki kombi da prestignem. Malo su i semafori rasparcali kolonu. Posle skladista ide jaka krivina desno, onda kao neka S krivina i ima pravac nekih 100m za prestizanje. Pola pravca je u jednom smjeru isprekidana, pola u drugom. Oba auta sam prestigao i prije zavrsetka isprekidane bio u svojoj traci. Znaci voze ljudi jbt 20 na sat. Malo posle njih kamion jbg mislim da nije ni 20 voziio, samo ga zaobisao na punoj. Stignem i trebu sa tiguanom 3.0 tdi. 50 vrhunac za njom gamizao do kukavica i prvog pravca.
I stvarno sporaci ispizde covjeka pocnes gluposti praviti
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Sinoc na glavnoj degenerici voze 20-30,mokro jbga reklo im:u prvu i polako...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26571 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

strucnjakdemagog wrote: 14/02/2020 13:14 Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem. :D

Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju. :thumbup:
Na pjesackom semaforu?
Jucer meni cekam na semafiru (u autu) iz Kolovorske u H. Cemerlica i drugi sam po redu, zeleno se pali, prvi auto krece, u tom trenutku zena na crveno bez zaustavljanja i gledanja prelazi cestu, malo zastade u lijevoj traci da prvi prodje i nastavi da prelazi kao da me nema. Zatrubim, pokazem na semafor, on se vrati nazad ko da je struja opucala! Kasnije kontam, jbte, ako se i zamislila pa mehanicki zagazila na trotoar prvi auto je morao "razbuditi", ali ovo je fakat ona seljacka, ne hebem nista za sta nema kazne (ili su male sanse da me kazne) nego upri i goni!
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#26572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by strucnjakdemagog »

Pa da, ali ta se očigledno zbunila, čim se vratila nazad. Možda je i žena bolesna. Ima svega po gradu.
Ova o kojoj sam ja pisao je svjesno i bezobrazno postupila, ko u fazonu ja sam pametna, a vi glupaci čekajte na semaforu. Pa to je sevap kazniti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#26573 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ma ljudi ko sami na cesti.
Danas iz merkatora, dignuta rampa za sve, neki megan stoji na rampi. Blicnem svirnem, pokaze znake zivota i sa 10 na sat nastavi kretanje. Dole zeleno otvoreno. On oce nece. Ja na sirenu legnem.
Ide lik lagano desno. Skontam ono nekog ceka iz apoteke ili sta li.... Pa majmune skloni se jebem ti sve....
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26574 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

uusta
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26575 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Da ti jebem
Post Reply