felga je uredu, samo su sa sharana, a tamo je 205/60R16
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26554 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja vam kazem da je preuska..nije bitno sa cega je 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ne mislim da je za Nobela uslikati Savinu gumu, to možeš na svakom koraku, ali mi čudno da neko sa iole ozbiljnim autom vozi na ljetnim gumama u februaru.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moze biti i da je guma sira od propisane, ne mora znaciti da je do felge.
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26557 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#26559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem. 
Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju.
Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
prejucer, spustam se u cevljanovice od pravca nisica, ide paŠha sa c200 cdi, ovaj neki novi, zajebati,42 kmh. mace check, lajv insta check, rukica na koljenu check.
ima ono dole na samom dnu malo jada od isprekidane, i naravno zulj
sve sa tail happy berlingom.
kadli, prvi sljedeci pravac pred same cevljanovice, pored mene silovito Šapa na punoj stoju, a ja na tempomatu 50
nije hudnik stigao ni vratiti se, lizalo.
prolazim pored cujem govori davacu lizala sto mene on divlja, pritom misleci na mene
ima ono dole na samom dnu malo jada od isprekidane, i naravno zulj
kadli, prvi sljedeci pravac pred same cevljanovice, pored mene silovito Šapa na punoj stoju, a ja na tempomatu 50
nije hudnik stigao ni vratiti se, lizalo.
prolazim pored cujem govori davacu lizala sto mene on divlja, pritom misleci na mene
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
tu ste negdje sa mašinama 1.6td

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
s time sto u mene auto bolje ide 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vi radite za miliciju
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nas da bi mu kocio sa 100/110 na 0

-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod Restorana Čardak u Vogošći isto da se Amazon izlio. Ljudi voze trotoarom i trakom za suprotan smjer. Ima li ikakve odgovornosti ovdje? Taj problem se vuče godinama unazad, prva obilnija kiša i eto kolapsa.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26566 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Takvim kozurinama treba nakititi sve na nalogu pa nek je nalazi poslije ko hoce...sve pametnjakovicke i odma imaju spreman neki komentar i izgovorstrucnjakdemagog wrote: ↑14/02/2020 13:14 Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem.
Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju.![]()
Prave idiotare
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#26567 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vjerovatno joj je nekad prolazilo da šarmira policajca i izvuče se, ali ovaj put joj se ne dade.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nedo bog da sam saobracajac - morao bi kompenzirati poslije jer rijetko koja bi dobila kaznu pa onda muskim sve redom lupatstrucnjakdemagog wrote: ↑14/02/2020 14:27 Vjerovatno joj je nekad prolazilo da šarmira policajca i izvuče se, ali ovaj put joj se ne dade.
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26569 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jucer ujutro za gorazde, potrefi se nema guzve. Do pred rogaticu oko 45 minuta. I tu kolona dva kamiona i desetak auta. Gledao na sat 13min mi trebalo da prodjem rogaticu. Od zadnjeg semafora do onog nekog skladista gradjevinskog materijala ostane mi g5 i neki kombi da prestignem. Malo su i semafori rasparcali kolonu. Posle skladista ide jaka krivina desno, onda kao neka S krivina i ima pravac nekih 100m za prestizanje. Pola pravca je u jednom smjeru isprekidana, pola u drugom. Oba auta sam prestigao i prije zavrsetka isprekidane bio u svojoj traci. Znaci voze ljudi jbt 20 na sat. Malo posle njih kamion jbg mislim da nije ni 20 voziio, samo ga zaobisao na punoj. Stignem i trebu sa tiguanom 3.0 tdi. 50 vrhunac za njom gamizao do kukavica i prvog pravca.
I stvarno sporaci ispizde covjeka pocnes gluposti praviti
I stvarno sporaci ispizde covjeka pocnes gluposti praviti
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc na glavnoj degenerici voze 20-30,mokro jbga reklo im:u prvu i polako...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26571 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na pjesackom semaforu?strucnjakdemagog wrote: ↑14/02/2020 13:14 Nema veze sa vozačima, ali ima sa nerviranjem.
Maloprije nas 10 čeka na semaforu i neka guska tek dođe i ne čekajući ni sec, pređe na crveno. Nakon 15-ak sec. odnekud se stvori policajac, zaustavi je i uzima joj podatke. Ja onako prolazim pored njih i čujem kad mu ona kaže: "i baš ti mene našo...". Kontam da joj ja kažem koju, ali prećutih, da me ne bi povukla za jezik, a policajac tu.
Vjrovatno je dobila kaznu i nadam se da je naučila lekciju.![]()
Jucer meni cekam na semafiru (u autu) iz Kolovorske u H. Cemerlica i drugi sam po redu, zeleno se pali, prvi auto krece, u tom trenutku zena na crveno bez zaustavljanja i gledanja prelazi cestu, malo zastade u lijevoj traci da prvi prodje i nastavi da prelazi kao da me nema. Zatrubim, pokazem na semafor, on se vrati nazad ko da je struja opucala! Kasnije kontam, jbte, ako se i zamislila pa mehanicki zagazila na trotoar prvi auto je morao "razbuditi", ali ovo je fakat ona seljacka, ne hebem nista za sta nema kazne (ili su male sanse da me kazne) nego upri i goni!
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#26572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa da, ali ta se očigledno zbunila, čim se vratila nazad. Možda je i žena bolesna. Ima svega po gradu.
Ova o kojoj sam ja pisao je svjesno i bezobrazno postupila, ko u fazonu ja sam pametna, a vi glupaci čekajte na semaforu. Pa to je sevap kazniti.
Ova o kojoj sam ja pisao je svjesno i bezobrazno postupila, ko u fazonu ja sam pametna, a vi glupaci čekajte na semaforu. Pa to je sevap kazniti.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26573 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ljudi ko sami na cesti.
Danas iz merkatora, dignuta rampa za sve, neki megan stoji na rampi. Blicnem svirnem, pokaze znake zivota i sa 10 na sat nastavi kretanje. Dole zeleno otvoreno. On oce nece. Ja na sirenu legnem.
Ide lik lagano desno. Skontam ono nekog ceka iz apoteke ili sta li.... Pa majmune skloni se jebem ti sve....
Danas iz merkatora, dignuta rampa za sve, neki megan stoji na rampi. Blicnem svirnem, pokaze znake zivota i sa 10 na sat nastavi kretanje. Dole zeleno otvoreno. On oce nece. Ja na sirenu legnem.
Ide lik lagano desno. Skontam ono nekog ceka iz apoteke ili sta li.... Pa majmune skloni se jebem ti sve....
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26575 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da ti jebem

