
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#38229 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ah da pun veceras .... fak necu moci spavati 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38230 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Olaaaa
vjestica day 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38232 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#38233 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne mućkaj ništa, kašiku usta, pa onda zalij 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38235 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#38236 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bobi wrote: ↑09/02/2020 03:15jel mislis na @sadie_forever ?
Samo cu jedno reci-veci merhametluk,gostoprimstvo,slatkorijecivost i sve sto ide uz to nisam vidjela nego u muslimanskim bosnjackim kucama,i to su cinjenice
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#38239 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tuna salata s nekakvom borovinom? 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#38240 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne vrijedjaj mi rukolu
Eva iz srca mora haha, mocarela, kukuruz, masline, kila kopra, cherry, bosiljak, rukola
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#38241 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Gdje kod nas može da se kupi sir Halloumi, ako ima gdje.
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38242 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
glupa prica kazu pametni
Last edited by dobar osjecaj on 10/02/2020 16:38, edited 1 time in total.
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38243 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisrin i ja volim kopar u svemu od supe do salate sto vise to bolje... Super ti ovo sve izgleda vjerujem da je i jako ukusno... Jel riza sa safranom ili curcumom 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38244 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pogotovo na sadbama..dobar osjecaj wrote: ↑10/02/2020 15:25Na našim prostorima, iz mog iskustva po prostoru cijele bivše zemlje, niko se ne takmiči preko svake mjere i ne može potući u gostoprimstvu Srbe.sadie_forever wrote: ↑09/02/2020 21:47 Samo cu jedno reci-veci merhametluk,gostoprimstvo,slatkorijecivost i sve sto ide uz to nisam vidjela nego u muslimanskim bosnjackim kucama,i to su cinjenice
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38247 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
glupa prica kazu pametni
Last edited by dobar osjecaj on 10/02/2020 16:39, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38248 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
dobar osjecaj wrote: ↑10/02/2020 16:00Svadbe, slave, rođendani, zadušni ručak, zabave u firmama.
Radila sam u jednoj firmi koja je svake godine prepuštala različitim poslovnicama da organizuju dan u prirodi (iće, piće, sport). Uglavnom je bilo ok svuda ali najviše pamtim dva takva događaja koja su bila drugačija od ostalih. U Međugorju u nekom SRC-u smo gladovali veći dio dana i jedva čekali priliku da zbrišemo da negdje jedemo pošteno. Nasuprot tome, u nekom SRC-u kod Čelinca, kvalitetna, ukusna hrana u nemogućim količinama se pekla i služila do mraka. Ista firma, ljudi raspolagali istim osnovnim budžetom.
Hm.. dobro- ozbiljna si-
..nakon -sadie- i njenih -''cinjenica''- mislila sam da se salish... pa napisah svadbe - gdje je zapazen broj ozbiljnih povreda- tokom veselja..
No, slazem se sa tvojim zapazanjem--
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#38249 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neću više o tome. Sorry.
Pravila sam kvrgušu sinoć ali nemam fotke. Bila sam tako gladna i čeznula sam za onim sočnim tjestom ispod piletine.
Pravila sam kvrgušu sinoć ali nemam fotke. Bila sam tako gladna i čeznula sam za onim sočnim tjestom ispod piletine.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38250 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
hm, ja to nikad nisam pravila, ali sam jela kod Krajisnika... 





