NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19927 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ja sam.
Krenuo danas da repetiram - qrko.

Krenuo danas da repetiram - qrko.
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#19928 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel ko kad sipao na onom TI Oil na Dobrinji? Ima li kakav info kakvo je gorivo kod njih?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19930 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ja nikad nikog ne vidjeh tujdi da toci 
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#19931 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma ja cesto prodjem pored, i iskreno ne znam da li sam vidio ikad auto da sipa gorivo... Pa zato i pitam 
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19932 Re: NOVE CIJENE GORIVA
najmanje dvaput dnevno tujdi profuram... nigdje nikog da toci, ali je parking pocesto pun, pogotovu nocu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#19934 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I to sam primjetio
nisam bio siguran je li se iznajmljuju sobe ili ljubav
ali posao cvjeta definitivno.
Nista back on topic
Nista back on topic
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
#19935 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel se prodaje na kilo ili u litrima
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19937 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ćepiro na BP po 1.01, pa šta bog da...

- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19938 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Moram i ja danas. Na benzin mi prebacilo. Skroz zaboravio. Jucer onaj kijamet svi voze 20 na sat. Nikad kuci stic. Reko ne iso vala sad dole, a ne dam usputnim lihvarima 1.11 makar na svoju stetu na benzin vozio.
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#19939 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da se ubrzo oporavis od tog finansijskog soka
i voznje na benzin 
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19940 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma mora se i on potrosit da se ne usmrdi.
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#19942 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ne razumijem o čemu se radi
Po pisanju bi se reklo da je ovo objavio onaj njihov vlasnik
Po pisanju bi se reklo da je ovo objavio onaj njihov vlasnik
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19943 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja na INI za 2.24 s popustom sipao 95cu, skupe mi dizne, morao sam 
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19944 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pretpostavljam da je znatno oborio cijenu goriva, a onda mu konkurencija poslala inspekciju da ga zapecate.sarajevo-x.com wrote: ↑06/02/2020 13:00 Ne razumijem o čemu se radi![]()
Po pisanju bi se reklo da je ovo objavio onaj njihov vlasnik![]()
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19945 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Upravo je to. Najvjerovatnije mu HIFA poslala inspekciju. S obzirom da su na jakoj poziciji u ezdea stranci nije im bio problem narediti da se zapečati.
Gledam u aplikaciji da je Hifa u Živinicama 0.20KM i 0.25KM/l skuplja od In Vivo-a za D5 dizel i za BMB95 a za D4 0.15KM/l i 0.20KM/l, zavisi koja je Hifa
Gledam u aplikaciji da je Hifa u Živinicama 0.20KM i 0.25KM/l skuplja od In Vivo-a za D5 dizel i za BMB95 a za D4 0.15KM/l i 0.20KM/l, zavisi koja je Hifa
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19946 Re: NOVE CIJENE GORIVA
BTS Visoko 2.06KM/l D5, a u Kaknju ima pumpi po čak 2.01KM/l D5
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19947 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Evo vam insajderska dobro gorivo u Vogosci ona pumpa.... kao EP...
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19948 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Koja, Umax ?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19949 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Svaka mu cast ako je kvalitet ok svaka mu cast a ovim lopovima za leka im trebalo
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19950 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ppstavljaju srbi kameru na Vracama, hvata pojas i mobitel, testna faza tek....trrba haraciti....

