NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19901 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Idite na sisanje, dok god sipate kod njih nece cijene nize.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19902 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Danju, nocu, kroz Podlugove... 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#19903 Re: NOVE CIJENE GORIVA
eno delta petrol u kaknju, 2.06 dizel
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19904 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jutros u kafani taksisti govore da sipaju iza Bitumenke, i da su vidjeli cisterne goriva iz Kopra da ih snabdjevaju..... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19905 Re: NOVE CIJENE GORIVA
postoji poseban krug pakla za te sto su im taxisti mjerodavni za bilo sta u zivotu 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19906 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da, i jos kaze da malo 100eur tura do Dubrovnika... 
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#19908 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Dole u neumu je dupla lpg pumpa sterling 5.5kW, dva rezervoara, novi automati, ha ja valja to opskrbiti
To im je najveca pumpa u drzavi..
To im je najveca pumpa u drzavi..
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19909 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ubiše dole turisti i građani Hrvatske.
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
#19910 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Aha..šta ste mislili,da raja ide dole zbog kupanja
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
#19912 Re: NOVE CIJENE GORIVA
i nisi nijednom ćepirala do vrha
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
deny_s
- Posts: 750
- Joined: 22/04/2018 20:55
#19914 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ja ga isto tu ćepiram
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#19915 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U Kaknju na Trgošped, Delta Petrol i Kakanj Petrol,
dizel 2.06, benzin 2.11.
Energopetrol 2.21 benzin i 2.26 dizel
dizel 2.06, benzin 2.11.
Energopetrol 2.21 benzin i 2.26 dizel
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#19916 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19917 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kako 1.21KM/l D4, skoro 1KM su samo akcize i porezi.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19918 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa dovoljno jedan, sta ti treba vise? Onda ko imalo cijeni sebe ne ode kod ostalih, nego samo kod ovoga makar guzva bila, i da doprinos u vaspitavanju vjecito gladnih smecara.costacurta wrote: ↑04/02/2020 21:31 Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41![]()
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19919 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kazu da je naftni lobi jaci od farmaceutskog...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19920 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I u Zenici su iste cijene i onda dodje ona fufa Lejla i pocne pricati ksko su vec dva snizenja bila.. jbt mi nakon 30 godina od nadrealista, zivimo iste...costacurta wrote: ↑04/02/2020 21:31 Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41![]()
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
edit: Barel haman 53 dolara
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19922 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Meni opuxali ukrajinci 14 milja sa kartice, ne znam đe da natoćim?!noviclan wrote: ↑05/02/2020 18:36 https://avaz.ba/promo/546930/uz-sberban ... trgovinama
Tko toci kod hifica a ima karticu spermbanke
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19923 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kad vidim tebe na ovoj temi znam da si naletio na plaho jeftin plin--ovaj put si omanoNaslovnica wrote: ↑05/02/2020 19:29Meni opuxali ukrajinci 14 milja sa kartice, ne znam đe da natoćim?!noviclan wrote: ↑05/02/2020 18:36 https://avaz.ba/promo/546930/uz-sberban ... trgovinama
Tko toci kod hifica a ima karticu spermbanke
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35447
- Joined: 20/03/2013 15:38
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19925 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ja prije 4 dana nasuo na Promingu u Dz. Bijedica --0,96Naslovnica wrote: ↑05/02/2020 19:39 Nema više plina za ispod marke.
![]()
Moraću stopirati do Zenice i nazad.
![]()


