NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19901 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by basicm »

Idite na sisanje, dok god sipate kod njih nece cijene nize.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#19902 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Danju, nocu, kroz Podlugove... :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19903 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

eno delta petrol u kaknju, 2.06 dizel
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19904 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Jutros u kafani taksisti govore da sipaju iza Bitumenke, i da su vidjeli cisterne goriva iz Kopra da ih snabdjevaju..... :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19905 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

postoji poseban krug pakla za te sto su im taxisti mjerodavni za bilo sta u zivotu :lol:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19906 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Da, i jos kaze da malo 100eur tura do Dubrovnika... :)
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19907 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

amar1994 wrote: 03/02/2020 22:30 Dajte da organizujemo convoj do prnjavora i natocimo do vrha :lol: :izet:
Idi ti za prnjavor,odoh ja južnije :izet:
Image
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19908 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

Dole u neumu je dupla lpg pumpa sterling 5.5kW, dva rezervoara, novi automati, ha ja valja to opskrbiti :mrgreen: :mrgreen:

To im je najveca pumpa u drzavi.. :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19909 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Ubiše dole turisti i građani Hrvatske.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19910 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

Aha..šta ste mislili,da raja ide dole zbog kupanja
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19911 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

deny_s wrote: 04/02/2020 18:50 Aha..šta ste mislili,da raja ide dole zbog kupanja
Ja idem.
8-)
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19912 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

i nisi nijednom ćepirala do vrha
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19913 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

deny_s wrote: 04/02/2020 19:09 i nisi nijednom ćepirala do vrha
Ja ćepiram na BP Vrapčići.
Muško sam.
deny_s
Posts: 750
Joined: 22/04/2018 20:55

#19914 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by deny_s »

Naslovnica wrote: 04/02/2020 19:29
deny_s wrote: 04/02/2020 19:09 i nisi nijednom ćepirala do vrha
Ja ćepiram na BP Vrapčići.
Muško sam.
I ja ga isto tu ćepiram
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#19915 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Silent.Hunter »

U Kaknju na Trgošped, Delta Petrol i Kakanj Petrol,
dizel 2.06, benzin 2.11.
Energopetrol 2.21 benzin i 2.26 dizel :D
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#19916 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by costacurta »

Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41 :roll:
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19917 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Kako 1.21KM/l D4, skoro 1KM su samo akcize i porezi.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19918 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by basicm »

costacurta wrote: 04/02/2020 21:31 Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41 :roll:
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
Pa dovoljno jedan, sta ti treba vise? Onda ko imalo cijeni sebe ne ode kod ostalih, nego samo kod ovoga makar guzva bila, i da doprinos u vaspitavanju vjecito gladnih smecara.
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#19919 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Kazu da je naftni lobi jaci od farmaceutskog...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19920 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

costacurta wrote: 04/02/2020 21:31 Ovi u Tuzli tačno nisu normalni, ko da smo Kalifornija jbte, 2.31 95, Dizel 2.41 :roll:
Jedino INVIVO spustio cijene, kod njih dizel 2.11, a 95. 2.06KM
I u Zenici su iste cijene i onda dodje ona fufa Lejla i pocne pricati ksko su vec dva snizenja bila.. jbt mi nakon 30 godina od nadrealista, zivimo iste...

edit: Barel haman 53 dolara :-)
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19921 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

https://avaz.ba/promo/546930/uz-sberban ... trgovinama

Tko toci kod hifica a ima karticu spermbanke
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19922 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

noviclan wrote: 05/02/2020 18:36 https://avaz.ba/promo/546930/uz-sberban ... trgovinama

Tko toci kod hifica a ima karticu spermbanke
Meni opuxali ukrajinci 14 milja sa kartice, ne znam đe da natoćim?!
:?
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19923 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 05/02/2020 19:29
noviclan wrote: 05/02/2020 18:36 https://avaz.ba/promo/546930/uz-sberban ... trgovinama

Tko toci kod hifica a ima karticu spermbanke
Meni opuxali ukrajinci 14 milja sa kartice, ne znam đe da natoćim?!
:?
Kad vidim tebe na ovoj temi znam da si naletio na plaho jeftin plin--ovaj put si omano :lol: :lol:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#19924 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Nema više plina za ispod marke.
:(
Moraću stopirati do Zenice i nazad.

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19925 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 05/02/2020 19:39 Nema više plina za ispod marke.
:(
Moraću stopirati do Zenice i nazad.

Image
ja prije 4 dana nasuo na Promingu u Dz. Bijedica --0,96
Post Reply