prvo zdravlje pa kulturaSantic_Aleksa wrote: ↑04/02/2020 16:48biće interesantnih miomirisa na temi u sljedeća 72 sata![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#37951 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37952 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ako ga ' obarish' ....& prokljuca i bacis tu vodu- smanji se eksplozivni efekat..
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37953 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pokiselio ga jučer, sad ću ga fiknut da baci ključ pa sastavit sve u pretis 
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#37954 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#37955 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ih, kako je mama dobro pravila leću sa Ikarom i rižomTomahawk11 wrote: ↑04/02/2020 16:48Ko je jeo u ratu![]()
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#37956 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37960 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Čuj EKSPLOZIVNI EFEKAT

- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#37961 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@Miss Moonlight, jel' stvarno ima ovaj spomenik u Sa? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37962 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
MamutovinaMiss Moonlight wrote: ↑04/02/2020 17:02Konzerve govedine, stare hiljadu godina koje smo dobivali u humanitarnoj pomoći
![]()
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#37963 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37964 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nisam taj probala.. ali ovaj je meni bio vrh- miris..Miss Moonlight wrote: ↑04/02/2020 17:02Konzerve govedine, stare hiljadu godina koje smo dobivali u humanitarnoj pomoći
![]()

- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#37965 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hehehe, Ikar nema u prodaji
Taj Podravkin gulaš ima još uvijek. Ja sam uvijek više za svježe meso i domaći gulaš. U ratu je Ikar bio delikates
Taj Podravkin gulaš ima još uvijek. Ja sam uvijek više za svježe meso i domaći gulaš. U ratu je Ikar bio delikates
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37966 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..leca je meni bez veze- tesko je -ugoditi- skuvati - da se ne - raskuva- uglavnom sam imala supe- i probala sam ovu francusku -- tak kao salatu ..

dakle - ja bih je skuvala s malo povrca -- na kraju dodala cream-a - tost.. i dosta ..
mozda komad fete..

dakle - ja bih je skuvala s malo povrca -- na kraju dodala cream-a - tost.. i dosta ..
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37968 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zasto- sjecanja- nisam ga jela preko 20 godina ali, miris je tu. skoro sam imala govedinu u -- rice cookers u-- garaza mirise na taj nas gulash- e- mislim - bice dobro..
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#37969 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#37970 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.ne shvatam. zasto rizu dodajesh..Miss Moonlight wrote: ↑04/02/2020 18:04Ja sam napravila čorbicu sa povrćem poput graha, na kraju dodala malo riže. Baš je ukusna ispala.
![]()
.... no, lijepo izgleda...
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37971 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dok Ikar barem ne probas, da ne kazem radujes se istom u rijetkom momentu kada se ukaze, ne znas cijeniti ukus bilo koje druge hranemoonca wrote: ↑04/02/2020 17:57
![]()
zasto- sjecanja- nisam ga jela preko 20 godina ali, miris je tu. skoro sam imala govedinu u -- rice cookers u-- garaza mirise na taj nas gulash- e- mislim - bice dobro..
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#37972 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Last edited by vjesticanametli on 04/02/2020 18:49, edited 1 time in total.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#37973 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da nezacatavamo previse...ja poslije rata hranio kerusu sa ikarom, bilo ga na pijaci uzet za po marku ako ne I jeftinije, skuham rize dodam ikar I cuko sretan dok nije pocela dlaka da opada I to u krugovima sve, kao da je neko osisao.GandalfSivi wrote: ↑04/02/2020 18:17
Dok Ikar barem ne probas, da ne kazem radujes se istom u rijetkom momentu kada se ukaze, ne znas cijeniti ukus bilo koje druge hrane![]()
Kod veterinara odem, on je pogleda i pita sta jede..rekoh skuham ikar sa rizom ako nemam sta drugo...prestani ikar, uzmi druge konzerve dodaj jedno jaje u hranu slijedeci mjesec dana.
Prodje mjesec dlaka se vratila , cura ko nova... ...zato kad mi kazu dobar ikar bio
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37974 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
S hljebom od juče naravno. 

Strejt from d sokovnik - crveni grejp, klementina, narandža, limun.

malo i oguljevine za animalsa


Strejt from d sokovnik - crveni grejp, klementina, narandža, limun.

malo i oguljevine za animalsa

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16



