u grah ide zaprska
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37277 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
idul gljive u hadžijski?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#37278 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
hajmo ovako , kakvu ulogu igra zaprska ??
Da se zgusne grah , e sada mozes ti stavljati krompirov skrob ili skrob od fermentiranog kukuruza , ono ce da uradi ono sto ti hoces da zgusne tako i mozes i krompir urezati ili izribati unutra imat ces isti efeket
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#37279 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
gerslo je za mene nesto najbolje , nekidan sa stavljao u mahune ...fak jeste bilo dobro
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37280 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ja ne stavljam zaprsku(brasno)
al zacrvrljim alevu papriku na puteru i dodam na kraju
i zgusne onoliko koliko volim
al zacrvrljim alevu papriku na puteru i dodam na kraju
i zgusne onoliko koliko volim
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37281 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E, gljive idu u sve.
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37282 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
šuti, napast će nas Loo, fasovaćemo
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37283 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
znas li porjeklo hadzijskog cevapa?Santic_Aleksa wrote: ↑20/01/2020 20:07šuti, napast će nas Loo, fasovaćemo![]()
garant su sampinjone stavljali
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37284 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja stvarno volim gljive 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37286 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37287 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne znam ja ništa, amater sa dna kace
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37288 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jaštaradi amater, pitu znaš razviti
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37289 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
znas ti svasta. zelen a poguzija
amaterU
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#37290 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sa vremenom naucimo se svi nesto ...
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37291 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
haj pitu
znas kolisni japrak mota
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37292 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#37293 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Allah salamet !! strasno ...cendlerbing wrote: ↑20/01/2020 20:12Ma bouna, vidjela sam...tobejarabi![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37294 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesi i ti moke vidio 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37295 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma ko da je to neka pamet
teže čimbur napravit, a da valja
teže čimbur napravit, a da valja
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37296 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
strasnooocendlerbing wrote: ↑20/01/2020 20:12Ma bouna, vidjela sam...tobejarabi![]()
i hurmadzike zna
i to na brdo
a sto ajvar pravi ..
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#37297 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ima i on i njegova hanuma da budu vazda deMbeli 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37298 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma jok, ja to samo uslikam i malo žvaknem, ne fura me da jedem svoju hranu
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#37299 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne bih da ulazim u tako intimnu analizu kakvi ce biti
al sigurno je da ce to biti jako sretna hanuma
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#37300 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nek joj je bog naPomoći
