nisi moderan
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25827 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...

Koliko vidim, niko, nikada...
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25828 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
koristim al kad me neko nazove--prije neg krenem stavim slušalice za svaki slucajNaslovnica wrote: ↑14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25829 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naslovnica wrote: ↑14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
![]()
Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25830 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa da.JavierBosnia wrote: ↑14/01/2020 11:21Naslovnica wrote: ↑14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
![]()
Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da![]()
I ja ga tako koristim ako je potrebno.
Jbtga.
Ako je frka i ne mogu da se javim, ako nije pogodna situacija, raskrsnica, špica, gas-kočnica - ne javljam se.
A ako mogu, javim se, završim razgovor što prije. Najčešće preko "speakerphone-a".
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25831 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Smatra se...JavierBosnia wrote: ↑14/01/2020 11:21
Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da![]()
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25832 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sa strane zakona znam da je prekrsaj, ali opet vrlo vrlo rijetke su to situacije, za razliku od debila sto vise drze mobitel nego volan
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25833 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam osuđivao, samo sam odgovorio...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25834 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jasam seljak nemam trige ni ćetrige ni forum na mobiteluNaslovnica wrote: ↑14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
![]()
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#25835 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam bas puno pricao, pa sam se naplacao kazni, pa sam kupio BT slusalicu, i sad auto ima BT tako da koristim bas puno.. samo sad po zakonu 
a zna se i porukica otkucati
a zna se i porukica otkucati
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#25836 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U ljubavi svi su gresni
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#25837 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koristim redovno u vožnji ali handsfree - slušalica u uhu i lagano.Naslovnica wrote: ↑14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25838 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I Jope' na izlasku iz Kolodvorske u H. Cemerlica dva debila lijevom trakom (kontra smjerom) prolaze kolonu koja ceka na semaforu i pokusavaju da skrenu lijevo prema AC Quattru. I jope' ih naravno hvata crveno, a auti iz kontra smjera uredno i po PS-u skrecu u Kolodvorsku. U roku od 5 sek ospte sranje i zastoj do Energoinvesta!
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#25839 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja prikljucim na handsfree, opcenito ne volim da pricam pa bas rijetko koristim mobitel.
A ono da drzim mobitel na uhu, to nikad ali bas nikad.
A ono da drzim mobitel na uhu, to nikad ali bas nikad.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#25840 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Cudi me da memsur alibasic dopusta sebi ovakve pizdarije sa nekim mutavcemtempuser wrote: ↑13/01/2020 19:05 Debil instruktor ce napraviti jos veceg debila vozaca, jebo li mu Atiker plin familiju. Srednjom manje od 40 i naravno na pola puta od sljedeceg semafora rupa izmedju Fabie i auta ispred je 50 metara. Nazalost stakla su prlljava pa se ne vidi najbolje u retrovizoru.
nick young and keonna green
upload png file
-
el_bake007
- Posts: 1094
- Joined: 16/03/2017 15:26
#25841 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mene je instruktor savjetovao da vozim 20 ispod ogranicenja da nebih poginuo, ali i da krenem 10 minuta ranije 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#25842 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne vidi se 15 metara ispred po zenici kako treba, jedan bez upaljenih farova, dvojica s pozicijama, jedan s dugim i jedan bmw sa krugovima tj pozicijama. Sve u 2-3km. Kako covjek da ne poludi 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25843 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Interesantno je da skoro svi upale maglenke kad nema magle, a juče bila gusta magla i jedva poneko sa uključenim maglenkama. Naopak narod.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25845 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto je i na potezu od Viteza do Travnika... i opet sam uspio snimiti jednog bez upaljenih farova, a desetak ih je čak vozilo sa sva 4 žmigavca...
A i ja sam eto konačno noćas upalio i prednje i zadnje maglenke... rade ....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25846 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sva ćetri se moraju palit ,oprezna voznja ovo ono 
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#25847 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:50, edited 1 time in total.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Emir92
- Posts: 307
- Joined: 13/01/2011 15:31
#25850 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima li i jedan vozac Pasata (pretezno B5.5. ali i ostalih verzija) da zna koristiti kratka i duga.
4 od 5 pasata upaljena i kratka i duga.
3 od 5 pasata ne rade kratka.
Posto nemam priliku zaviriti ispod haub, pitanje za ove sto su uspijel. Zar je toliko fucking tesko zamjeniti jednu sijalicu??? (Znam ja da su sijalice skupe za nase njemce) I jos jedno pitanje da li imaju na satovima oznaku za duga kao kod ostalih ili od svjetlece jelke na istom ne primjete?
4 od 5 pasata upaljena i kratka i duga.
3 od 5 pasata ne rade kratka.
Posto nemam priliku zaviriti ispod haub, pitanje za ove sto su uspijel. Zar je toliko fucking tesko zamjeniti jednu sijalicu??? (Znam ja da su sijalice skupe za nase njemce) I jos jedno pitanje da li imaju na satovima oznaku za duga kao kod ostalih ili od svjetlece jelke na istom ne primjete?



