Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25826 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Optimist wrote: 14/01/2020 10:54 U voznji ipak ne koristim tel za te stvari. :)
Sa radnog mjesta ipak :D
:-)

nisi moderan :D
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25827 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
8-)
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25828 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
8-)
koristim al kad me neko nazove--prije neg krenem stavim slušalice za svaki slucaj :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25829 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Naslovnica wrote: 14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
8-)

Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da :D
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25830 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

JavierBosnia wrote: 14/01/2020 11:21
Naslovnica wrote: 14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
8-)

Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da :D
Pa da.
I ja ga tako koristim ako je potrebno.
Jbtga.
Ako je frka i ne mogu da se javim, ako nije pogodna situacija, raskrsnica, špica, gas-kočnica - ne javljam se.
A ako mogu, javim se, završim razgovor što prije. Najčešće preko "speakerphone-a".
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25831 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

JavierBosnia wrote: 14/01/2020 11:21
Ako se koristenjem smatra na semaforu otkucati nekome poruku haj silazi ili tu sam za 2 min ili kad se javis i kazes tu sam ubrzo odnosno ne mogu sad vozim - onda da :D
Smatra se...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25832 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Sa strane zakona znam da je prekrsaj, ali opet vrlo vrlo rijetke su to situacije, za razliku od debila sto vise drze mobitel nego volan
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25833 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Nisam osuđivao, samo sam odgovorio...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25834 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: 14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koliko vidim, niko, nikada...
8-)
Jasam seljak nemam trige ni ćetrige ni forum na mobitelu :bih:
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#25835 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Ja sam bas puno pricao, pa sam se naplacao kazni, pa sam kupio BT slusalicu, i sad auto ima BT tako da koristim bas puno.. samo sad po zakonu :D

a zna se i porukica otkucati :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25836 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

U ljubavi svi su gresni
User avatar
escobar__
Posts: 9985
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#25837 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by escobar__ »

Naslovnica wrote: 14/01/2020 11:09 Ima li iko na ovom forumu (osim mene) da ponekad koristi mobitel u vožnji?!
Koristim redovno u vožnji ali handsfree - slušalica u uhu i lagano.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25838 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

I Jope' na izlasku iz Kolodvorske u H. Cemerlica dva debila lijevom trakom (kontra smjerom) prolaze kolonu koja ceka na semaforu i pokusavaju da skrenu lijevo prema AC Quattru. I jope' ih naravno hvata crveno, a auti iz kontra smjera uredno i po PS-u skrecu u Kolodvorsku. U roku od 5 sek ospte sranje i zastoj do Energoinvesta!
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#25839 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

I ja prikljucim na handsfree, opcenito ne volim da pricam pa bas rijetko koristim mobitel.
A ono da drzim mobitel na uhu, to nikad ali bas nikad.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#25840 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

tempuser wrote: 13/01/2020 19:05 Debil instruktor ce napraviti jos veceg debila vozaca, jebo li mu Atiker plin familiju. Srednjom manje od 40 i naravno na pola puta od sljedeceg semafora rupa izmedju Fabie i auta ispred je 50 metara. Nazalost stakla su prlljava pa se ne vidi najbolje u retrovizoru.

Imagenick young and keonna green

Image

Imageupload png file
Cudi me da memsur alibasic dopusta sebi ovakve pizdarije sa nekim mutavcem
el_bake007
Posts: 1094
Joined: 16/03/2017 15:26

#25841 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by el_bake007 »

Mene je instruktor savjetovao da vozim 20 ispod ogranicenja da nebih poginuo, ali i da krenem 10 minuta ranije 8)
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25842 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ne vidi se 15 metara ispred po zenici kako treba, jedan bez upaljenih farova, dvojica s pozicijama, jedan s dugim i jedan bmw sa krugovima tj pozicijama. Sve u 2-3km. Kako covjek da ne poludi :-)
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#25843 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Throttle wrote: 15/01/2020 20:34 Ne vidi se 15 metara ispred po zenici kako treba, jedan bez upaljenih farova, dvojica s pozicijama, jedan s dugim i jedan bmw sa krugovima tj pozicijama. Sve u 2-3km. Kako covjek da ne poludi :-)
Interesantno je da skoro svi upale maglenke kad nema magle, a juče bila gusta magla i jedva poneko sa uključenim maglenkama. Naopak narod.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25844 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Laplace wrote: 15/01/2020 21:30

Interesantno je da skoro svi upale maglenke kad nema magle, a juče bila gusta magla i jedva poneko sa uključenim maglenkama. Naopak narod.
pa po magli ih ne vide da im auto izgleda opasno zato i ne pale,jer im se trose sijalice :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25845 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Throttle wrote: 15/01/2020 20:34 Ne vidi se 15 metara ispred po zenici kako treba, jedan bez upaljenih farova, dvojica s pozicijama, jedan s dugim i jedan bmw sa krugovima tj pozicijama. Sve u 2-3km. Kako covjek da ne poludi :-)
Isto je i na potezu od Viteza do Travnika... i opet sam uspio snimiti jednog bez upaljenih farova, a desetak ih je čak vozilo sa sva 4 žmigavca...
A i ja sam eto konačno noćas upalio i prednje i zadnje maglenke... rade ....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25846 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

sva ćetri se moraju palit ,oprezna voznja ovo ono :-D
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#25847 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:50, edited 1 time in total.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25848 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Emir92
Posts: 307
Joined: 13/01/2011 15:31

#25850 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

Ima li i jedan vozac Pasata (pretezno B5.5. ali i ostalih verzija) da zna koristiti kratka i duga.
4 od 5 pasata upaljena i kratka i duga.
3 od 5 pasata ne rade kratka.

Posto nemam priliku zaviriti ispod haub, pitanje za ove sto su uspijel. Zar je toliko fucking tesko zamjeniti jednu sijalicu??? (Znam ja da su sijalice skupe za nase njemce) I jos jedno pitanje da li imaju na satovima oznaku za duga kao kod ostalih ili od svjetlece jelke na istom ne primjete?
Post Reply