Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25801 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

hopi wrote: 13/01/2020 00:07 dobar klipić ko i uvijek :thumbup:

danas stao ženi da pređe na pješačkom (nekioliko auta prije mene nije stalo) i ona prelazi, a u retrovizoru vidim lik se s kaktusom zafuro, i haj uz pomoć abs je uspio zakočiti. Još je vozio trakom za tramvaj.
pa jebemu nemoj obilaziti auto koji stoji pred pješačkim, zrdav razum, logika.

User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#25802 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Zar je već godina prošla, a dobro se sjećam kad sam komentarisao ovaj slučaj...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25803 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

xy puta sam se nasao u dilemi, treba da stanem na pjesackom i propustim pjesake, ali vidim da auto iza mene leti, ispasti papak i ne zaustaviti auto ali pjesak nece krenuti prelaziti cestu, ili slijepo postovati pravila i zavalitu pjesaka hoce li ga ovaj iza pustiti ili ne!?
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#25804 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

tempuser wrote: 13/01/2020 08:44 xy puta sam se nasao u dilemi, treba da stanem na pjesackom i propustim pjesake, ali vidim da auto iza mene leti, ispasti papak i ne zaustaviti auto ali pjesak nece krenuti prelaziti cestu, ili slijepo postovati pravila i zavalitu pjesaka hoce li ga ovaj iza pustiti ili ne!?
Da. Ovo je cesto dilema na cestama sa vise traka u jednom smjeru.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25805 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Debil instruktor ce napraviti jos veceg debila vozaca, jebo li mu Atiker plin familiju. Srednjom manje od 40 i naravno na pola puta od sljedeceg semafora rupa izmedju Fabie i auta ispred je 50 metara. Nazalost stakla su prlljava pa se ne vidi najbolje u retrovizoru.

Imagenick young and keonna green

Image

Imageupload png file
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25806 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

i na stupu je jeo govna isto,sreo sam ga ...
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#25807 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo :lol:
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.

Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25808 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

zigson wrote: 14/01/2020 00:19 Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo :lol:
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.

Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama :lol:
I meni je isto govorio da brže vozim. :D Govorio, brže brže nagazi slobodno, dodaj još malo gasa, brže, a onda je znao dodati nešto u fazonu, zaobiđi ovog vidi kako je spor, pretekni ga bravo budala se nešto vuče po cesti. :lol: Hvala mu. :-D :thumbup:
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#25809 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vindfaker »

I ja sam desnom vozio stalno sa instruktorom. Vozio sam četvrtom 60 uvijek glavnom i davao mi je da ga malo gasam, do ograničenja naravno. Imao sam prije iskustva sa volanom pa mi je obuka bila lagana.
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25810 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

Meni je instruktor govorio,samo po gasu da o tebi ne bi pisali na klix forumu :-D
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#25811 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Logovan wrote: 14/01/2020 00:26
zigson wrote: 14/01/2020 00:19 Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo :lol:
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.

Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama :lol:
I meni je isto govorio da brže vozim. :D Govorio, brže brže nagazi slobodno, dodaj još malo gasa, brže, a onda je znao dodati nešto u fazonu, zaobiđi ovog vidi kako je spor, pretekni ga bravo budala se nešto vuče po cesti. :lol: Hvala mu. :-D :thumbup:
Jes :lol: A sad ovakvi ko ovaj atiker moroni i idioti, uce ljude da moraju punu kocnicu pred krivinu pritisnuti i onda drzati kroz citavu krivinu i tek kad izadjes pustiti je, i uce ih da budu debili, sta li je tim ljudima u glavi.. valjda im dosadio posao sta li.
Tako me jedan idiot izludio do Olova, svaku je krivinu bukvalno prosao sa drzanjem kocnice.. a ja iza njega.. a ne mozes ga preteci od saobracaja.. a krenuo za Beograd.. a 7 ujutro nenaspavan.. a hvala Bogu pa sam citav otisao i vratio se od nervoze :lol:
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#25812 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vindfaker »

Zna se, do pola krivine popuštaš gas, od pola dodaješ gas. Nema greške :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25813 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

samo treba pipkat kocnicu,ja tako gdje god krenem uvijek radi sigurnosti usporim malo .i kad naidje auto iz suprotnog smjera malo prikoĆim isto :thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#25814 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2020 07:42 samo treba pipkat kocnicu,ja tako gdje god krenem uvijek radi sigurnosti usporim malo .i kad naidje auto iz suprotnog smjera malo prikoĆim isto :thumbup:

Vozio se sa jednim kolegom prosle sedmice koji ima takav stil. Tacno me nervoznim ucinio. Svako malo kocnica. Krivina, koci. Auto iz kontra smijera on po kocnici.
Idemo putem sa apsolutnim prvenstvom prolaza, priblizavamo se raskrsnici gdje sa strane prilazi jedno auto. Kad on krk po kocnici, skoro pa stade. :shock:
Reko sta ti je, ti imas prednost?
Kaze vidis kako se zaletio, sta ja znam hoce li on stati, sta ako me udari. :lol:
Covjek ima 60 godina, i cudno mi ako tako vozi citav zivot.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25815 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Optimist wrote: 14/01/2020 08:20


Vozio se sa jednim kolegom prosle sedmice koji ima takav stil. Tacno me nervoznim ucinio. Svako malo kocnica. Krivina, koci. Auto iz kontra smijera on po kocnici.
Idemo putem sa apsolutnim prvenstvom prolaza, priblizavamo se raskrsnici gdje sa strane prilazi jedno auto. Kad on krk po kocnici, skoro pa stade. :shock:
Reko sta ti je, ti imas prednost?
Kaze vidis kako se zaletio, sta ja znam hoce li on stati, sta ako me udari. :lol:
Covjek ima 60 godina, i cudno mi ako tako vozi citav zivot.
nije tijedan polupismenosti,smjer je :D

a tako ti voze ovi oprezni sto krenu sat ranije i ometaju normalne ljude u kretanju gdje god i kad god...
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#25816 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2020 08:38

nije tijedan polupismenosti,smjer je :D

tjedan :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25817 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote: 14/01/2020 09:48
bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2020 08:38

nije tijedan polupismenosti,smjer je :D

tjedan :D
ocigledno ne znas o cemu pisem, pa da ti pojasnim
na fb vec godinama postoji stranica koja se zove tijedan polupismenosti,koja ismijava ove koji ovako pisu :kiss:
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25818 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Meni govorio-samo po gasu-vidiš da svako 5 minuta auto naidje

ja po gasu al fico ne mere brže da ga jebeš--haman se raspado :lol:
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#25819 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2020 09:51

ocigledno ne znas o cemu pisem, pa da ti pojasnim
na fb vec godinama postoji stranica koja se zove tijedan polupismenosti,koja ismijava ove koji ovako pisu :kiss:
Aaaa, nisam to znao. Onda ništa, halali :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25820 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote: 14/01/2020 09:52

Aaaa, nisam to znao. Onda ništa, halali :D
pa de uci malo ,otidji nasmij se vidi sta pisu :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25821 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

hefta
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25822 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Nekadasnji grafit u Neumu: Sedmica borbe protiv tjedna! :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#25823 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

@bitanga_sa_otesa

Jebi jebi.
Tipkam s mobitela, uletim kratko i ti me uhvatio za jedno slovo. :izet:
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25824 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Optimist wrote: 14/01/2020 10:49 @bitanga_sa_otesa

Jebi jebi.
Tipkam s mobitela, uletim kratko i ti me uhvatio za jedno slovo. :izet:
jel u vožnji :? :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#25825 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

U voznji ipak ne koristim tel za te stvari. :)
Sa radnog mjesta ipak :D
Post Reply