hopi wrote: ↑13/01/2020 00:07 dobar klipić ko i uvijek![]()
danas stao ženi da pređe na pješačkom (nekioliko auta prije mene nije stalo) i ona prelazi, a u retrovizoru vidim lik se s kaktusom zafuro, i haj uz pomoć abs je uspio zakočiti. Još je vozio trakom za tramvaj.
pa jebemu nemoj obilaziti auto koji stoji pred pješačkim, zrdav razum, logika.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#25801 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25802 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zar je već godina prošla, a dobro se sjećam kad sam komentarisao ovaj slučaj...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25803 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
xy puta sam se nasao u dilemi, treba da stanem na pjesackom i propustim pjesake, ali vidim da auto iza mene leti, ispasti papak i ne zaustaviti auto ali pjesak nece krenuti prelaziti cestu, ili slijepo postovati pravila i zavalitu pjesaka hoce li ga ovaj iza pustiti ili ne!?
- drug_profi
- Posts: 65431
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25804 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da. Ovo je cesto dilema na cestama sa vise traka u jednom smjeru.tempuser wrote: ↑13/01/2020 08:44 xy puta sam se nasao u dilemi, treba da stanem na pjesackom i propustim pjesake, ali vidim da auto iza mene leti, ispasti papak i ne zaustaviti auto ali pjesak nece krenuti prelaziti cestu, ili slijepo postovati pravila i zavalitu pjesaka hoce li ga ovaj iza pustiti ili ne!?
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25805 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Debil instruktor ce napraviti jos veceg debila vozaca, jebo li mu Atiker plin familiju. Srednjom manje od 40 i naravno na pola puta od sljedeceg semafora rupa izmedju Fabie i auta ispred je 50 metara. Nazalost stakla su prlljava pa se ne vidi najbolje u retrovizoru.
nick young and keonna green

upload png file
nick young and keonna green
upload png file- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25806 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i na stupu je jeo govna isto,sreo sam ga ...
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25807 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.
Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.
Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25808 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I meni je isto govorio da brže vozim.zigson wrote: ↑14/01/2020 00:19 Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo![]()
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.
Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama![]()
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#25809 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja sam desnom vozio stalno sa instruktorom. Vozio sam četvrtom 60 uvijek glavnom i davao mi je da ga malo gasam, do ograničenja naravno. Imao sam prije iskustva sa volanom pa mi je obuka bila lagana.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#25810 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je instruktor govorio,samo po gasu da o tebi ne bi pisali na klix forumu 
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25811 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
JesLogovan wrote: ↑14/01/2020 00:26I meni je isto govorio da brže vozim.zigson wrote: ↑14/01/2020 00:19 Meni instruktor govorio samo desnom da vozim, nikad sredinom nisam vozio dok nisam u svoje auto sjeo![]()
I govorio mi da ne ometam saobracaj, da ubrzam malo (a 50 sam vozio), na tome mu hvala i svaka cast.
Jedina mu je mana bila sad kad se sjetim, volio se zavaliti na bingu i cukama![]()
Govorio, brže brže nagazi slobodno, dodaj još malo gasa, brže, a onda je znao dodati nešto u fazonu, zaobiđi ovog vidi kako je spor, pretekni ga bravo budala se nešto vuče po cesti.
Hvala mu.
![]()
![]()
Tako me jedan idiot izludio do Olova, svaku je krivinu bukvalno prosao sa drzanjem kocnice.. a ja iza njega.. a ne mozes ga preteci od saobracaja.. a krenuo za Beograd.. a 7 ujutro nenaspavan.. a hvala Bogu pa sam citav otisao i vratio se od nervoze
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#25812 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zna se, do pola krivine popuštaš gas, od pola dodaješ gas. Nema greške 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25813 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
samo treba pipkat kocnicu,ja tako gdje god krenem uvijek radi sigurnosti usporim malo .i kad naidje auto iz suprotnog smjera malo prikoĆim isto 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25814 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/01/2020 07:42 samo treba pipkat kocnicu,ja tako gdje god krenem uvijek radi sigurnosti usporim malo .i kad naidje auto iz suprotnog smjera malo prikoĆim isto![]()
Vozio se sa jednim kolegom prosle sedmice koji ima takav stil. Tacno me nervoznim ucinio. Svako malo kocnica. Krivina, koci. Auto iz kontra smijera on po kocnici.
Idemo putem sa apsolutnim prvenstvom prolaza, priblizavamo se raskrsnici gdje sa strane prilazi jedno auto. Kad on krk po kocnici, skoro pa stade.
Reko sta ti je, ti imas prednost?
Kaze vidis kako se zaletio, sta ja znam hoce li on stati, sta ako me udari.
Covjek ima 60 godina, i cudno mi ako tako vozi citav zivot.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25815 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nije tijedan polupismenosti,smjer jeOptimist wrote: ↑14/01/2020 08:20
Vozio se sa jednim kolegom prosle sedmice koji ima takav stil. Tacno me nervoznim ucinio. Svako malo kocnica. Krivina, koci. Auto iz kontra smijera on po kocnici.
Idemo putem sa apsolutnim prvenstvom prolaza, priblizavamo se raskrsnici gdje sa strane prilazi jedno auto. Kad on krk po kocnici, skoro pa stade.
Reko sta ti je, ti imas prednost?
Kaze vidis kako se zaletio, sta ja znam hoce li on stati, sta ako me udari.
Covjek ima 60 godina, i cudno mi ako tako vozi citav zivot.
a tako ti voze ovi oprezni sto krenu sat ranije i ometaju normalne ljude u kretanju gdje god i kad god...
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25817 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#25818 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni govorio-samo po gasu-vidiš da svako 5 minuta auto naidje
ja po gasu al fico ne mere brže da ga jebeš--haman se raspado
ja po gasu al fico ne mere brže da ga jebeš--haman se raspado
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#25819 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aaaa, nisam to znao. Onda ništa, halalibitanga_sa_otesa wrote: ↑14/01/2020 09:51
ocigledno ne znas o cemu pisem, pa da ti pojasnim
na fb vec godinama postoji stranica koja se zove tijedan polupismenosti,koja ismijava ove koji ovako pisu![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25822 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nekadasnji grafit u Neumu: Sedmica borbe protiv tjedna! 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25823 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@bitanga_sa_otesa
Jebi jebi.
Tipkam s mobitela, uletim kratko i ti me uhvatio za jedno slovo.
Jebi jebi.
Tipkam s mobitela, uletim kratko i ti me uhvatio za jedno slovo.
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25825 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U voznji ipak ne koristim tel za te stvari. 
Sa radnog mjesta ipak
Sa radnog mjesta ipak
