Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto k'o sto ti ne znas vozim li ja - 5. Ili mozda ipak +10, ili +20 ili negdje mozda cak i +50. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U novoj godini zelim da se sto vise takvih nadje ispred tebe ali da voze jedno 20-30 ispod ogranicenja. I punu liniju od jedno 10 km neprekidno. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja tebi zelim da i dalje budes iste pameti! Ne treba ti veca zloba!
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I naravno sabura, trebace ti. Prvo frustuk, ondaK na put. 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#25432 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne vjerujem sta citam, samo zato sto nema zakona da me kazni ja cu svojevoljno jebavati u mozak 10 vozila iza sebe jer mi se moze, sto bi se ja sklonio da nekome olaksam.
Autohtoni bosnjacki intelekt, zato smo i u qrcu europe i qrac kao narod i drzava.
Autohtoni bosnjacki intelekt, zato smo i u qrcu europe i qrac kao narod i drzava.
Last edited by Concord on 28/12/2019 19:49, edited 1 time in total.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sto je najgore ima zakon, ali se ne primjenuje!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#25435 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa ''pravnici'' su to sve ,sta ti imas brze vozit od njih,guslaj i pretici ako mozes ,jer njih boli q,u svom su svemiru i ne smetas im...
e da njima sta zasmeta onda bi se digla i kuka i motika i kmecali bi na sve strane...
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25436 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kaže čojk da mu je nekOj dan trebalo ravno 52 minute vozeći za tobom od Stupa do BBI, i da ti je blico, sviro da se nisi htio skloniti. 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#25437 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
leleee jesi neurozna
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#25440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Je li ovo pdf auto ili ljubav & sex???

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#25443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A sta to nabijate, lezaj na osovinu? 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#25444 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako je vjerovati aplikacijama koje koriste GPS, moj pokazuje km/h veću brzinu od stvarne. Provjeriću sad sa novim mobitelom, čiji GPS čip navodno određuje poziciju sa preciznošću do 1 m.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne vjerujem da na svim brzinama laze u apsolutnom iznosu od 1 km/h. Tebi je opasno voziti "zakonitih" +10, zacas ode u kaznjivih +11. SX4 na 15kama laze oko 10% a na 16kama oko 7%. Tako da kad mi sat pokazuje 60 auto po gps ide 54. Hoce li me policija kazniti sto iz tehnickih razloga ometam normalan protok prometa? 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#25448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Radari nisu podeseni da slikaju tacno npr na 71kmh upravo iz tih razloga, provjerena info 100%NediM17 wrote: ↑28/12/2019 22:35 Ne vjerujem da na svim brzinama laze u apsolutnom iznosu od 1 km/h. Tebi je opasno voziti "zakonitih" +10, zacas ode u kaznjivih +11. SX4 na 15kama laze oko 10% a na 16kama oko 7%. Tako da kad mi sat pokazuje 60 auto po gps ide 54. Hoce li me policija kazniti sto iz tehnickih razloga ometam normalan protok prometa?![]()
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Taman kad pomisliš da te Visočani ne mogu iznenaditi, oni to nekako ipak uspiju.
Juče jedan sa glavnog puta skreće desno na sporedni put. I sad, umjesto da uključi desni žmigavac, on je uključio desnu maglenku.

Juče jedan sa glavnog puta skreće desno na sporedni put. I sad, umjesto da uključi desni žmigavac, on je uključio desnu maglenku.
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#25450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A nisi pomislio da mozda ima corner light funkciju?
