Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Isto k'o sto ti ne znas vozim li ja - 5. Ili mozda ipak +10, ili +20 ili negdje mozda cak i +50. :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25427 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

NediM17 wrote: 28/12/2019 17:46 Isto k'o sto ti ne znas vozim li ja - 5. Ili mozda ipak +10, ili +20 ili negdje mozda cak i +50. :mrgreen:
Ne moram znati. Sve sto moram znati je, ako vozim 60 da li te stizem ili ne, tj da li je ispred mene samozivi kreten zq volanom ili ne!
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

U novoj godini zelim da se sto vise takvih nadje ispred tebe ali da voze jedno 20-30 ispod ogranicenja. I punu liniju od jedno 10 km neprekidno. :gunjastajl:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Ja tebi zelim da i dalje budes iste pameti! Ne treba ti veca zloba!
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

I naravno sabura, trebace ti. Prvo frustuk, ondaK na put. :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#25431 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

NediM17 wrote: 28/12/2019 18:53 U novoj godini zelim da se sto vise takvih nadje ispred tebe ali da voze jedno 20-30 ispod ogranicenja. I punu liniju od jedno 10 km neprekidno. :gunjastajl:
To sto je puna ne znaci da se ne moze auto ispred preteci :D
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#25432 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Ne vjerujem sta citam, samo zato sto nema zakona da me kazni ja cu svojevoljno jebavati u mozak 10 vozila iza sebe jer mi se moze, sto bi se ja sklonio da nekome olaksam.
Autohtoni bosnjacki intelekt, zato smo i u qrcu europe i qrac kao narod i drzava.
Last edited by Concord on 28/12/2019 19:49, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25433 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by O'zone »

Ned071 wrote: 28/12/2019 19:37 Treba tempuserovoj zeni mevlud uplatit... Da joj alah dragi olaksa...

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma”
» Ned071

7 dana

Ne treba ti ovo.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Concord wrote: 28/12/2019 19:46 Ne vjerujem sta citam, samo zato sto nema zakona da me kazni ja cu svojevoljno jebavati u mozak 10 vozila iza sebe jer mi se moze, sto bi se ja sklonio da nekome olaksam.
Autohtoni bosnjacki intelekt, zato smo i u qrcu europe i qrac kao narod i drzava.
Sto je najgore ima zakon, ali se ne primjenuje!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25435 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Concord wrote: 28/12/2019 19:46 Ne vjerujem sta citam, samo zato sto nema zakona da me kazni ja cu svojevoljno jebavati u mozak 10 vozila iza sebe jer mi se moze, sto bi se ja sklonio da nekome olaksam.
Autohtoni bosnjacki intelekt, zato smo i u qrcu europe i qrac kao narod i drzava.
pa ''pravnici'' su to sve ,sta ti imas brze vozit od njih,guslaj i pretici ako mozes ,jer njih boli q,u svom su svemiru i ne smetas im...
e da njima sta zasmeta onda bi se digla i kuka i motika i kmecali bi na sve strane...
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25436 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Kaže čojk da mu je nekOj dan trebalo ravno 52 minute vozeći za tobom od Stupa do BBI, i da ti je blico, sviro da se nisi htio skloniti. :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#25437 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bobi »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
leleee jesi neurozna :lol: znaš da je zabranjeno trubit..velike su vam kazne pa ti sad vidi...samo na osnovu prijave drugog vozača mogu te kazniti :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#25438 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by spreca »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
Izgleda da precesto dolazis u Bosnu :oops: :lol:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25439 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
Ja takvim jos vise usporim :lol:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#25440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:44
Optimus09 wrote: 28/12/2019 20:43
sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
Ja takvim jos vise usporim :lol:
Ja vam se onda jos vise nabijam :mrgreen:
Ne znam sta da ti napisem :lol:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:44
Optimus09 wrote: 28/12/2019 20:43
sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
Ja takvim jos vise usporim :lol:
Ja vam se onda jos vise nabijam :mrgreen:
Ovo nabijanje mi se čini interesantnim, ono baš zvuči. Već te zamišljam kako se nabijaš sporaćima, a oni guslaju li guslaju. :)
User avatar
konektovan
Posts: 51456
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Je li ovo pdf auto ili ljubav & sex??? :D :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

A sta to nabijate, lezaj na osovinu? :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#25444 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by spreca »

sherbett wrote: 28/12/2019 20:46
spreca wrote: 28/12/2019 20:43
sherbett wrote: 28/12/2019 20:37 Posto me sporasi strasno nerviraju, obavezno ih preticem samo da ih ne gledam ispred sebe. Ako ne mogu preticat, onda im se nabijam.. ponekad i trubim :skoljka: dok ne ugrabim priliku da ih steram u neku stvar
Izgleda da precesto dolazis u Bosnu :oops: :lol:
Naspram Istanbula BiH je maja beba :lol:
Predpostavljam kako je...ko nije bio u Libiji i Iraku onda nije vidio nista u prometu :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#25445 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by spreca »

konektovan wrote: 28/12/2019 20:56 Je li ovo pdf auto ili ljubav & sex??? :D :lol:
auto sex :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#25446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 27/12/2019 19:34
Laplace wrote: 27/12/2019 19:27
Bloo wrote: 26/12/2019 22:36 Pa.mjere...ti vozis recimo 57, ogranicenje 60, a on bi da vozi 70, a nemre te pretec jer je puna?
A ako vozi 59,99 a ograničenje je 60?
A ako mu sahat laže, turio veće gume, ode u prekršaj. Šalu na stranu znaju li forumaši koliko im laže brzinomjer?
Ako je vjerovati aplikacijama koje koriste GPS, moj pokazuje km/h veću brzinu od stvarne. Provjeriću sad sa novim mobitelom, čiji GPS čip navodno određuje poziciju sa preciznošću do 1 m.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#25447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ne vjerujem da na svim brzinama laze u apsolutnom iznosu od 1 km/h. Tebi je opasno voziti "zakonitih" +10, zacas ode u kaznjivih +11. SX4 na 15kama laze oko 10% a na 16kama oko 7%. Tako da kad mi sat pokazuje 60 auto po gps ide 54. Hoce li me policija kazniti sto iz tehnickih razloga ometam normalan protok prometa? :-)
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

NediM17 wrote: 28/12/2019 22:35 Ne vjerujem da na svim brzinama laze u apsolutnom iznosu od 1 km/h. Tebi je opasno voziti "zakonitih" +10, zacas ode u kaznjivih +11. SX4 na 15kama laze oko 10% a na 16kama oko 7%. Tako da kad mi sat pokazuje 60 auto po gps ide 54. Hoce li me policija kazniti sto iz tehnickih razloga ometam normalan protok prometa? :-)
Radari nisu podeseni da slikaju tacno npr na 71kmh upravo iz tih razloga, provjerena info 100%
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#25449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Taman kad pomisliš da te Visočani ne mogu iznenaditi, oni to nekako ipak uspiju.

Juče jedan sa glavnog puta skreće desno na sporedni put. I sad, umjesto da uključi desni žmigavac, on je uključio desnu maglenku. :D :run:
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#25450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

A nisi pomislio da mozda ima corner light funkciju?
Post Reply