Meriva i amarova FGR u Mazdi CX7 koje su BTW po pravilu 2,3 turbobenzinci (ovo je bilo za druga profija)!
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
DonieBrasco
- Posts: 20137
- Joined: 31/08/2016 16:09
#25002 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo malo za ove sto svakodnevno ugrozavaju tuđe zivote i svoj, i sto se prave pametni u određnim situacijama u saobracaju.
Mada ima i normalnih vozaca koji bi trebali da malo ponove gradivo.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25003 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E ali benzinac se mora pomnoziti sa koeficijentom suva. Narocito ako je hendikepirani suv.
Pa dobijes rezultat jednak vw dizel pameti.
A meriva je dizel 1.7 ko da gledam.
Vidis da je povodljiv.
Znaci kupio je malog opela ali je makar dizel da mu se ne rugaju.
A morebit i da je Mazga 2.2 turbodizel....
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#25004 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jesi ga smislio da dodjes do fauve dizel sofera alal ti kanafa! 
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25005 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kakva je to teza ako nisi u stanju da je branis do zadnje kapi dizela u plucima?
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25006 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta ti imaš protiv 1.7 CDTI motora?
#vozimjedantakav
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25007 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#25008 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da pocnu klepat po 400 maraka odma bi lole otisle komandirima i nacelnicima da nagaze prasinare jer ih maltretiraju kao posten svijeta haaa jaaa
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25009 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U principu, da. Samo, kod mene DPF nije izvađen, sve je po PS-u i u uokivima EURO4 norme, tako da mi iz auspuha ne izlazi nukklearni otpad.drug_profi wrote: ↑19/12/2019 18:36Protiv motora nista. Samo protiv onoga sto izlazi iz auspuha tog motora.![]()
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25010 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Oplakah, pogotovo dio sa ležećim policajcem.DonieBrasco wrote: ↑19/12/2019 15:24
Evo malo za ove sto svakodnevno ugrozavaju tuđe zivote i svoj, i sto se prave pametni u određnim situacijama u saobracaju.
Mada ima i normalnih vozaca koji bi trebali da malo ponove gradivo.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25012 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Izvinjavam se javnosti. Imaću to u vidu kad se sljedeći put odlučim za kupovinu auta. Mislim da ću se odlučiti za Toyotin hibrid.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25013 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Eh, vozao sam ljetos jednog aurisa hibridnog, malo. Od Mdvora do Otoke. Ma kako to lijepo povuce....
Ali ne vjerujem da cu uspjeti dobaciti do tog.
Ali ne vjerujem da cu uspjeti dobaciti do tog.
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#25014 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
https://faktor.ba/vijest/za-devet-mjese ... saja/63219
Vidi ba sta ih je bez polozenog i neregistrovanih?!?!
Vidi ba sta ih je bez polozenog i neregistrovanih?!?!
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#25015 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ko da je neka razlika što ima položeno 
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25016 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Debilan narod, ovo dovoljno govori o nama.adisonE wrote: ↑20/12/2019 09:33 https://faktor.ba/vijest/za-devet-mjese ... saja/63219
Vidi ba sta ih je bez polozenog i neregistrovanih?!?!
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#25017 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
-
NediM17
- Posts: 26454
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25018 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako sve obavis i napustis sarajevo prije 15h.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑20/12/2019 10:15 Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#25019 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako mozes sve to do dzume obaviti, ok.....Travnički Noćni Šetač wrote: ↑20/12/2019 10:15 Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25020 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Petak je, biće gužve pogotovo iza 2, 3 sata.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑20/12/2019 10:15 Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#25021 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svaki dan ima gužveTravnički Noćni Šetač wrote: ↑20/12/2019 10:15 Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25022 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Petak. Krkljanac od podne...Travnički Noćni Šetač wrote: ↑20/12/2019 10:15 Ima li danas gužve, trebam nešto službeno put Sarajeva... Barem u BBI parkirati pa malo prošvrljati usput, bingo kupiti i tako to...
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#25023 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja bih voliop hibrida. Najbolja stvar, benzinac jednostavniji od dizelaša a kroz grad na elektro pogon, na nizbrdici i pri kočenju lagano puniš baterije (+ što ti je, dok kočiš za guslačem, utjeha da usput dopunjavaš baterijudrug_profi wrote: ↑20/12/2019 09:14 Eh, vozao sam ljetos jednog aurisa hibridnog, malo. Od Mdvora do Otoke. Ma kako to lijepo povuce....
Ali ne vjerujem da cu uspjeti dobaciti do tog.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#25024 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
342 -vozila isključena su iz saobraćaja zbog tehničke neispravnosti.adisonE wrote: ↑20/12/2019 09:33 https://faktor.ba/vijest/za-devet-mjese ... saja/63219
Vidi ba sta ih je bez polozenog i neregistrovanih?!?!
1.353 -osobe upravljale su vozilom bez položenog vozačkog ispita. Kazna je 400 maraka.
454 - vozača zatečeni su u vožnji iako im je oduzeta vozačka dozvola. Kazna je 400 maraka, dva mjeseca zabrane vožnje i dva kaznena boda.
2.810- vozača kažnjeni su jer su u toku vožnje koristili mobitel. Kazna 100 maraka i jedan kazneni bod.
5.106- automobila učestvovalo je u saobraćaju, a nisu bila registrovani. Kazna je 400 maraka, dva mjeseca zabrane vožnje i dva kaznena boda.
Ovi podaci su previse porazavajuci, znaci i pored kaznjavanja ljudi i dalje to rade. Treba policiji narediti da samo ovih 5 kazni pise a da ostale ne gledaju narednih 4 mjeseca minimalno,
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
